Jump to content
Dogomania

Lisa i przyjaciele, czyli Ruda i spółka! ;D


wiki4

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='przeszlus'][SIZE=5][COLOR=Cyan][B]Najlepszego Lisa [/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

Dzięki Hubert :lol:

[quote name='Aleksandra:)'][COLOR=DarkOrange][FONT=Impact][SIZE=5]Wszystkiego najlepszego rudasku!!![/SIZE][/FONT][/COLOR]
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
:BIG::tort::bday::new-bday::laugh2_2::sweetCyb::iloveyou::tort::new-bday:[/QUOTE]

Jak kolorowo! Szał ciał :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavy'][SIZE=5][B][COLOR=Red]L[/COLOR][COLOR=DarkRed]i[COLOR=Red]s[/COLOR]a[/COLOR][/B][/SIZE], [COLOR=DarkOrange][B][SIZE=3][I]wszystkiego najlepszego![/I][/SIZE][/B][/COLOR]
[COLOR=RoyalBlue]Wytrzymaj kilkanaście lat z Wiktorią ( :evil_lol: ) [U][SIZE=1](nie)[/SIZE][/U]słuchaj się pani na spacerze, bądź [/COLOR][SIZE=1][COLOR=RoyalBlue]([U]nie[/U])[/COLOR][/SIZE][COLOR=RoyalBlue]grzeczna zawsze i wszędzie, [/COLOR][SIZE=1][COLOR=RoyalBlue]([U]nie[/U])[/COLOR][/SIZE][COLOR=RoyalBlue]obszczekuj listonosza, i [/COLOR][SIZE=1][COLOR=RoyalBlue]([U]nie[/U])[/COLOR][/SIZE][COLOR=RoyalBlue]uciekaj pani! :diabloti:[/COLOR] [COLOR=RoyalBlue]
:loveu: :loveu: :loveu:[/COLOR][/QUOTE]

Heh (nie) dzięki ;) :diabloti:

Błaaagam tylko nie Wiktoria, to brzmi taaak poważnie :shake: :eviltong:

[quote name='Niufciak']100 lat, 100 lat, 100 lat, 100 lat, 100 lat, 100 lat...!!!!:loveu:[/QUOTE]

:loveu::loveu::loveu:

[quote name='Daga & Maks']wszystkiego najlepszego dla Lisy
jak ten czas szybko leci :D[/QUOTE]

Ajj szybko, szybko :shake: Muszę napisać do pani, od której mam Lisiaczka, bo to była jej ulubienica i strasznie bała się ją wydać ;) Dołączę zdjęcia, będzie się cieszyć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GPooLCLD']Ale trafiłam ! Na imprezę urodzinową akurat:evil_lol:

Wszystkiego NAJ NAJ NAJlepszego dla solenizantki :tort::BIG::bday::new-bday::drink1:[/QUOTE]

Farciara :evil_lol::evil_lol:

Dzięki :loveu:

[quote name='Czarnulka']Najlepszego dla Lisiątka małego :*** :loveu:[/QUOTE]

Cześć...dzięki! :multi:

Lisia dostała prezenty, ale i tak najbardziej z prezentów interesowało ją...żarełko :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Małe party z tej okazji i mykałam do schroniska. Poszło 7 psów (o ile mnie pamięć nie myli) :multi: I to większość weteranów! A tak w ogóle to jest haszczak to miałam co robić :loveu::loveu: Booże, jak ja kocham te psy :loveu: Aż się łezka w oku pojawiła jak ją znowu zamykali. Sunia jest już zarezerwowana, idzie do domu z ogrodem, wybudowali się koło mnie podobno więc będę miała ją na oku :diabloti: Teraz przechodzi kwarantannę po sterylizacji, żeby komuś nie zamarzyły się śliczne szczeniaczki :shake: Także moja ulubienica idzie 23 do nowego domku :loveu: Niewidomy Bingo też prawdopodobnie znalazł swego człeka! Samotna matka z 10 letnią córką. Mają jeszcze jednego psa, o ile się pogodzą razem weteran idzie! Pani będzie codziennie przychodzić ze swym Brutusem, aby psiaczki się stopniowo przyzwyczaiły do siebie ;) :multi: Jak zawsze było troszkę śmiechu :lol: Była babcia, która udawała wszechwiedzącą Wikipedię :evil_lol::evil_lol: Ale ważne, że wzięła psiego staruszka do domku. Byli też napakowani dresiarze :diabloti: Gdy wszystkie myślałyśmy, że wezmą Saurona ( jakaś mieszanka staffa z buldogiem :cool3: ma nieproporcjonalną głowę :evil_lol: ) oni mówią, że chcą spanieelka :eviltong: No i spanielka poszła do domku! Poszedł też szczeniak i tymczasowicze, którzy nie mogą być w przytulisku z różnych powodów. Szkielet ONka też poszedł do dużeeego ogrodu ;) Ten dzień można uznać za udany! :multi: Zobaczymy jeszcze co będzie jutro... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavy']Świetnie, ze tyle psów znalazło nowe domy! :multi: :loveu:[/QUOTE]

Niestety jednego najmniej przybędzie. Jadą po niego, jest zamknięty w kurniku jakimś starym. Bez wody, bez jedzenia :roll:

Jutro wezmę aparat to porobię parę fotek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']zdążyłam :evil_lol: najlepszego Lisiczka :BIG::new-bday:[/QUOTE]

:evil_lol:
Lisia dziękuje :loveu:

[quote name='Czarnulka']No to ja sie ciesze ze tyle psów znalazło nowy domek [co prawdoa nie tak duzo, ale zawsze cos] Trzymam kciuki by wiecej piesków znalazło swój wymarzony domek..[/QUOTE]

No właśnie to jest dużo! Teraz zostało ok 13,12 ;)

[quote name='*anusia&ajlu*']NAJLEPSZEGO KOCHANA LISICZKO:iloveyou: :iloveyou:[/QUOTE]

:loveu::loveu::loveu:

[quote name='deer_1987']Ciesze sie ze psiaki sie udalo wyadoptowac![/QUOTE]

Ja również! :multi: :lol:


Kurrrrde, wzięli aparat nad wodę :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4']Niestety jednego najmniej przybędzie. Jadą po niego, jest zamknięty w kurniku jakimś starym. Bez wody, bez jedzenia :roll:

Jutro wezmę aparat to porobię parę fotek ;)[/QUOTE]
Już się nie mogę doczekać tych fotek;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavy']No a miałaś mi prezent nagrać! Ja już gotowa do pracy, do przeróbki, a tu masz ci los. :diabloti: :evil_lol:[/QUOTE]

Nie trać gotowości :diabloti:

[quote name='Niufciak']Już się nie mogę doczekać tych fotek;)[/QUOTE]

Nie poszłam, bo wczoraj się przegrzałam i tak mi łeb nawala :roll:

Mooże ktoś będzie miał aparat, to prze kleję tu zdjęcia :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4']Spierdzielił :roll: Chwila nieuwagi... :lol: Żyje sobie teraz gdzieś w ogrodzie, może kiedyś go znajdę :cool3:[/QUOTE]
...ślimak ci spierdzielił? :mdleje:

:turn-l::turn-l::turn-l:


A dla Lisiaka spóźnione życzenia, bo ostatnio tu w piątek byłam :BIG::new-bday:
A że spóźnione, to z [URL="http://www.youtube.com/watch?v=--LBI2PLjc0"]bonusem[/URL] :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...