Jump to content
Dogomania

Bernardyn MILORD zamieszkał w Pruszkowie! Już ma swój dom.SZCZĘŚCIA!!!


zuzlikowa

Recommended Posts

biedak jest taki obolały , wygląda strasznie, mam nadzieje że szybko dojdzie do siebie. Dzisiaj jedzie do DS, nie wiem jak ja go oddam, tłumacze sobie że tam mu będzie lepiej bo mniej psów, więcej czasu będą mogli mu poświęcić, ale już za nim tęsknie. Sprawdziłam totolotka i niestety ostatnia nadzieja że będę mogła go zatrzymać legła w gruzach, ech.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Natalka, nie ten to nastepny :) Mamy ich torche do wydania a wszystkie sa takie kcohane jak Milord :) Poczekaj jeszcze chwilke a bernardyny stana sie Twoja ulubiona rasa :)

Jak on taki obolaly to moze do jutra poczekac, co? :( bol, zmiana warunkow, brak ukochanych ludzi...[/QUOTE]

[FONT=Tahoma]Nie, Milord jest wyjątkowy. Z charakteru i wyglądu, ach. Wczoraj przed lecznica zaczepiła nas dziewczyna czy to "moskiewski stróżujący" bo ona ma hodowle tej rasy. Więc chyba bardziej moskiewski niż bernardyn skoro hodowca tak myślał. On ma z kaukaza i bernardyna wzięte to co najlepsze. [/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[FONT=Tahoma]Właśnie śpi biedak koło mnie i jakiś koszmar mu się śni bo gdzieś "biegnie". [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jestem w bieżącym kontakcie telefonicznym z Astaroth...Milordzik po zabiegu i w kołnierzu jest cały osowiały...okolica zabiegu jest jeszcze opuchnięta...na razie nie wylizuje się,ale tu kryzys następuje ok.trzeciego dnia po zabiegu,gdy rana zaczyna się goić i swędzenie ...ma założony kołnierz.
Na razie utrzymujemy dotychczasowe ustalenia- domek przyjeżdża po Milorda dzisiaj,podpisuje umowę,płaci za kastrację i czipowanie(157zł)...[B]ale ostateczną decyzję co do wydania Milordzika podejmuje Astaroth po tym jak uwidzi jak domek radzi sobie z Milordzikiem, po sposobie podejścia do psiaka...[/B]w razie wątpliwości jestem cały czas pod telefonem...niestety nie na dogo(sprawy osobiste!)

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie pooperacyjne rany bardzo szybko sie goja po przemywaniach bardzo delikatnych revanolem a nastepnie pokryte chmurka ekstraktu propolisowego w areozolu. Mam to wyprobowane wielokrotnie po bardzo powaznych operacjach. Polecam gorąco.to naturalny antybiotyk. Milord szykuj sie do drogi z czysta piękna blizną. Albo i bez!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...