Jump to content
Dogomania

Hodowle buldożkow francuskich (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Dina2

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elżbietarusos']Niestety ta suczka ze zdjęcia już nie żyje.
Odebraliśmy ją za krycie i zmarła w wieku 4 miesięcy na niewydolnośc nerek.
Było to jedno z najcudowniejszych stworzeń jakie mieliśmy.
Nigdy nie zamierzałam jej sprzedać.[/quote]To bardzo współczuję , bo to była śliczna suczka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EwaRygier']jestem dziś , przepraszam miałam bardzo dużo spraw i sie nie wyrobiłam[/quote]Nieszkodzi, jak tylko będziesz miala chwilkę czasu to wpadaj z nami pogawędzić. Jak z apetytem małej. Myślałam też, że ona początkowo mogła tęsknić za poprzednim domem i dlatego nie miała apetyt

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']a co uwazacie o hodowli gizmo z krótkonosych?[/quote]My nie jesteśmy od tego aby wydawać opinie o innych hodowlach. Anutka coś kiedyś powiedziała i doczekała się ordynarnej awantury przez telefon. Ja w tej hodowli nie byłam. Kuując pieska musisz pojechać do domu do nich, zobaczyć czy jest czysto, czy pieski są przy człowieku i czy mają odpowiednie warunki. Sama potrafisz napewno to ocenić. Niestety aby mieć zdrowego pieska, to nieraz w kilka miejsc trzeba pojechać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']hmmm...a co powiedziała anutka?mozesz przeslac mi link do tej wypowiedzi?bo nie będę teraz przeszukiwać kilkuset stron...ale w zaufanym gronie mozecie chyba powiedzieć co o tym sadzicie...?mozecie mi napisać na pw?[/quote]Naprawdę nie byłam tam nigdy, bo to nie jest w Warszawie. Ja nigdy nie śmiałabym wydawać jakiejkolwiek opinii na podstawie jkichś plotek Poprostu nie byłam tam , więc nie mogę się na ten temat wypowiadać. Srodowisko hodowców też nie zawsze jest w porządku. Krążą różne plotki niekiedy krzywdzące. Jedyną metodą jest pojechanie na miejsce i sprawdzenie stanu faktycznsgo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']hmmm...a co powiedziała anutka?mozesz przeslac mi link do tej wypowiedzi?bo nie będę teraz przeszukiwać kilkuset stron...ale w zaufanym gronie mozecie chyba powiedzieć co o tym sadzicie...?mozecie mi napisać na pw?[/quote]
Moja wypowiedź nie była o hodowli Gizmo z krótkonosych - chodziło o inną
Wolałabym do tego nie wracać.
Nauczyło mnie to jednego - nawet nie włączać się do negatywnej dyskusji o hodowlach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka'][quote name='_beatka_']hmmm...a co powiedziała anutka?mozesz przeslac mi link do tej wypowiedzi?bo nie będę teraz przeszukiwać kilkuset stron...ale w zaufanym gronie mozecie chyba powiedzieć co o tym sadzicie...?mozecie mi napisać na pw?[/quote]
Moja wypowiedź nie była o hodowli Gizmo z krótkonosych - chodziło o inną
Wolałabym do tego nie wracać.
Nauczyło mnie to jednego - nawet nie włączać się do negatywnej dyskusji o hodowlach.[/quote]Ja też w ślad za Anulką bardzo Was proszę nie pytajcie nas o opinie. Same jedżcie i zobaczcie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']no tak, tylko że hodowl jest we włacławku i nie opłaca mi się jechać aż tam po piesk, który może starcić wzrok...dlatego chciałam zrobić wstepny wywaid![/quote]
Moim zdaniem warto poświęcić troche czasu i samemu ocenić hodowlę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']no tak, tylko że hodowl jest we włacławku i nie opłaca mi się jechać aż tam po piesk, który może starcić wzrok...dlatego chciałam zrobić wstepny wywaid![/quote]O ile się nie mylę to Viris Mieszka we Włocławku. Poproś ją, aby tam wpadła i zobaczyła

Link to comment
Share on other sites

Daj mi namiary na te hodowle bo szczerze powiedziawszy nawet nie znam do niej adresu ( i nie moge znalesc). I jak tylko znajde chwile moge podskoczyc i zobaczyc a jak pozwala moge zrobic dla Ciebie kilka zdjec nawet czy cos. Ale moze po prostu jak bede kiedys w Wawie to pojedziesz ze mna a w druga strone pociagiem czy jakos. Pociag z Wlocka do Wawy jedzie tylko 2 godzinki z tego co pamietam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...