Jump to content
Dogomania

Hodowle buldożkow francuskich (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Dina2

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='matrix.....']Mój Matrix też wybiegany i po kolacji już śpi na tapczanie przykryty kołderką. A husky też odpoczywają, każdy na swoim legowisku. Zaden z nich nie chrapie :D[/quote]

Bo nasze BULWY mają ten urok, że mogą chrapać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Znów jakiś rafał 33 nieprzeczytawszy wogóle tematu , wywołuje dyskusje na Opole 03i04. Ja naprawdę mam już tego serdecznie dosyć. Oni wszyscy rozmawiają ze mną tak jakgdybyśmy byli z innej planety. Dyskutują a nie mają pojęia o czym. Przepraszam Matrix, musialam tam odpowiedzieć. Już jstem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elżbietarusos']Znowu w życiu mi nie wyszło , idę spać. Jutro też jest dzień.
Dzięki za pomoc..Jak tak dalej pójdzie to się uzależnię.[/quote]

Oj tak to strasznie uzależnia, napewno wyjdzie !!!
Ja też idę spać. DO JUTRA :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Do uszu stosuję VetriDerm OTEX, a do oczu produkt w żelu Hery - SOIN des YEUX. W fałdach nad nosem smaruję Penatenem do dziecięcej pupki[/quote]

Dziękuję za wyjaśnienie i jeszcze ostatnie na dzień dzisiejszy pytanie jak należy rozumieć zalecenie, że bf do ósmego miesiąca zycia nie należy podawać kompletu witamin a jedynie fosforan wapnia?
Tzn w tym okresie nie powinny otrzymywać karmy suchej, która zawiera komplet witamin, a być żywione jedynie karmą przygotowaną w sposób "domowy"?

Link to comment
Share on other sites

wiecie co mi sie buldozki francuskie nie podobaly :roll: :roll: :roll: ale jak widze te zdjecia to kto wie co przyszlosc przyniesie , podbaja mi sie i to coraz bardziej 8) 8) 8) moze sobie takiego sprawie :o :o :o ale to bedzie szalenstwo mieszac sie w nastepna rase :roll: :roll: :roll:

CUDASNE SA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

To wyczytałam w ksiązce o buldożkach francuskich napisaną przez wybitnego, długoletniego hodowcę znanej hodowli Landouaire. Pisze on tam, że buldożki do 8-go miesiąca, bardzo rosną wzdłuż i dlatego do tego czasu nie powinno się im dawać witamin wzrostowych. Bldożek im krótszy tym ładniejszy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby tego przestrzegać. Tym bardziej, że psy nie są chyba szczęśliwe jedząc wyłącznie pastylki. Ciekawe, co my byśy powiedzieli, gdyby nas tak żywiono?

Link to comment
Share on other sites

teraz już wiem. Jestem zwolennikiem stosowania żywienia "mieszanego" u moich psów sprawdza się bardzo dobrze, rano otrzymują dobrej jakości karmę suchą a po południu gotowane mięso z ryżem i warzywami. W okresie wzrostu dodaję więcej witamin i stąd to moje zainteresowanie odnośnie podawania witamin do 8 miesiąca życia.

Link to comment
Share on other sites

Ja też jestem tego zdania. Buldożki b. lubią jazyny, owoce, serek biały, ZOłtka itd. Nie dajemy im tylko żadnych przypraw, ani słodyczy. A małe budożerki, jako pierwszy w życiu posiłek przez pierwszy tydzień dostają wyłącznie polędwice wołową. Tego nauczył mnie właśnie P. Lubowidzki

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...