Jump to content
Dogomania

najlepsza hodowla w polsce.........


Bajaga

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiesiu, chyba masz rację. Szkoda nerwów.
Agnieszko (bo na forum nie używa się zwrotów per Pani/Pan) - nie do końca wiesz o co chodzi w tej całej historii, więc raczej nie będę komentowała Twoich wypowiedzi.
A co do Twojej oceny mojej osoby "przemądrzałego hodowcy, który tylko liczy ile zarobi" to tylko tak napomknę na marginesie, że ja nie mam miotów co pięć minut, że oprócz pięknych hawańczyków mam w domu 3 adoptowane ze schroniska kundle, które pewnie byłyby skazane na śmierć (ze względu na niebywałą "urodę"), kilka z tej tu Dogomanii utrzymuję i płacę na nie co miesiąc kilkaset złotych, że zbieram wszystkie przydrożne kundle i szukam im domów. Więc NIE OBRAŻAJ MNIE takimi postami na temat kasy !

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze - jak miałam w miocie suczkę ze zgryzem, który budził moje wątpliwości to nie oszukiwałam nabywców, że to "się rozejdzie" albo, że "się jakoś zakryje" tylko sprzedałam ją za pół ceny, do kochania.
W sumie nie wiem po co Ci to piszę, bo wygląda jakbym się tłumaczyła. A jestem po prostu wnerwiona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havany']I jeszcze - jak miałam w miocie suczkę ze zgryzem, który budził moje wątpliwości to nie oszukiwałam nabywców, że to "się rozejdzie" albo, że "się jakoś zakryje" tylko sprzedałam ją za pół ceny, do kochania.
W sumie nie wiem po co Ci to piszę, bo wygląda jakbym się tłumaczyła. A jestem po prostu wnerwiona.[/QUOTE]
Bardzo się cieszę, że to napisałaś, naprawdę. Wielki szacunek. Wrzuciłam, wszystkich do "jednego worka" pewnie nie do końca słusznie i sprawiedliwie. Przepraszam, jeśli poczułaś się obrażona, czy zbytnio wnerwiona, nie o to mi chodziło i nie chcę ciągnąć słownych, bezsensownych przepychanek. Też się wkurzyłam, bo z miłego jeszcze kilka miesięcy temu forum zrobiło się coś, co trudno nawet nazwać. A ja naprawdę lubię te psiaki i pomyślałam, że taka atmosfera nie będzie im dobrze służyć. Teraz ja się tłumaczę...

Link to comment
Share on other sites

Aga, przyznaję Ci rację w sprawie tego, co stało się na forum. Ale takie rzeczy nie dzieją sie bez przyczyny.
Czy bywasz na wystawach, bo jakoś nigdy Cię nie spotkałam a bywam dużo. W tym tylko roku byliśmy na 9 ! Jeżeli się spotkamy "face to face" postaram się naświetlić Ci pewne sprawy, wtedy zrozumiesz.
A wracając do rzeczy - fakt, trzeba wrócić do normalnego trybu funkcjonowania forum. Odcinamy grubą kreską i zaczynamy od nowa.
Pytanie - kto z Was używał kosmetyków 1 All System - właśnie je kupiłam, będę próbowała ale moze macie coś do powiedzenia ? Zwykle używam kosmetyków Bea Naturs - poleciła mi go hodowczyni, u której kupiłam Donnę. Ale nie na wszystkie moje psy dobrze działają. Mam na myśli głównie odżywki. U Donny jest problem z kręceniem się włosa, no i nie jest on obciążony odpowiednio. Ostatnio nasza znajoma hodowczyni cotonów pokazywała nam jak czesać psa przy suszeniu ale chyba mnie to przerośnie. Ona mówiła o tym jak o prostej czynności a ja jak tego próbuję to jakoś mi nie wychodzi. Chyba brak mi cierpliwości.

Link to comment
Share on other sites

Havany ja o kosmetykach moge troszke powiedzieć bo co ja juz nie miałam....all systems był drugim kosmetykiem który był kupiony najpierw miałam hery ale jedno i drugi nie zbyt sie sprawdziło...ale sa dwie rzeczy które chwale jest to szampon 1 ALL SYSTEMS Super Cleaning & Conditioning i 1 All SYSTEMS Botanical Conditioner...Co do obciązania włosu ja tez nie mam jeszcze patentu....

Link to comment
Share on other sites

Właśnie kupiłam dla Luny odżywkę bez spłukiwania- UWAGA- Pantene Pro-V obciążającą włos i zapobiegającą puszeniu się włosa. Przeznaczona do loków.Jutro kąpanko , odżywka i napiszę jaki efekt.1 All Systems u Luny się nie sprawdził. Piszę o Lunie bo to ona ma trudniejszy włos. Pradzie wszystko służy.

PS Witamy Agastep , może tak galeria Gumisia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havany']Aga, przyznaję Ci rację w sprawie tego, co stało się na forum. Ale takie rzeczy nie dzieją sie bez przyczyny.
Czy bywasz na wystawach, bo jakoś nigdy Cię nie spotkałam a bywam dużo. W tym tylko roku byliśmy na 9 ! Jeżeli się spotkamy "face to face" postaram się naświetlić Ci pewne sprawy, wtedy zrozumiesz.
A wracając do rzeczy - fakt, trzeba wrócić do normalnego trybu funkcjonowania forum. Odcinamy grubą kreską i zaczynamy od nowa.
Pytanie - kto z Was używał kosmetyków 1 All System - właśnie je kupiłam, będę próbowała ale moze macie coś do powiedzenia ? Zwykle używam kosmetyków Bea Naturs - poleciła mi go hodowczyni, u której kupiłam Donnę. Ale nie na wszystkie moje psy dobrze działają. Mam na myśli głównie odżywki. U Donny jest problem z kręceniem się włosa, no i nie jest on obciążony odpowiednio. Ostatnio nasza znajoma hodowczyni cotonów pokazywała nam jak czesać psa przy suszeniu ale chyba mnie to przerośnie. Ona mówiła o tym jak o prostej czynności a ja jak tego próbuję to jakoś mi nie wychodzi. Chyba brak mi cierpliwości.[/QUOTE]

Grubą kreskę popieram, w całej rozciągłości.
[FONT=Calibri][SIZE=3]W tym roku nie bywam na wystawach, bo mój pies wystaw bardzo nie lubi, po prostu. W przyszłym planuję wystawiać mojego nowego „synusia”, więc okazji do spotkań pewnie nie zabraknie.:) [/SIZE][/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3]1 ALL Systems używałam przez cały ubiegły rok, przed wystawami i między nimi też. Szampon Whitening, odżywkę Batanical, na zmianę z silkiem z Bio-groom i we wszystkich kartach ocen mamy wpis: doskonała jakość szaty, więc na włosie chyba się sprawdziły, gorzej na mojej kieszeni. Stosowałam tez produkty z PetSilka, ale ich więcej nie kupię. Teraz testujemy Aloe Vera K9 Competition i jak na razie wydają się być świetne. Mocno skoncentrowane, więc cena też w miarę przystępna. Szkoda, że tak trudno kupić próbki kosmetyków, przy tak wielkiej ich ilości na rynku, nie da się wszystkich przetestować. [/SIZE][/FONT][SIZE=3][FONT=Calibri]Suszenie i czesanie równocześnie jest sporym wyzwaniem, mój patent mocowania końcówki suszarki do ręki przy pomocy gumki lub opaski, trzeba jeszcze dopracować.:)[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ann1']Właśnie kupiłam dla Luny odżywkę bez spłukiwania- UWAGA- Pantene Pro-V obciążającą włos i zapobiegającą puszeniu się włosa. Przeznaczona do loków.Jutro kąpanko , odżywka i napiszę jaki efekt.1 All Systems u Luny się nie sprawdził. Piszę o Lunie bo to ona ma trudniejszy włos. Pradzie wszystko służy.

PS Witamy Agastep , może tak galeria Gumisia?[/QUOTE]
Witam, Gumek ma galerię i to dosyć sporą na swojej stronce :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ann1']Wiem , wiem do galerii na stronce zaglądałam już nie raz.Miałam na myśli galerię na dogo.Bardzo lubię oglądać nowe fotki , które wklejają tu właściciele.[/QUOTE]

Znając problemy z wklejaniem fotek na Dogo mnie się to pewnie nie uda, ale może spróbuję.
Zobaczcie co znalazłam na stronie niemieckiej hodowli, ma informować chyba o tym, że nie ma już na sprzedaż żadnej czekoladowej suczki. Wygląda tak:
[CENTER][CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][COLOR=#993300]Ich habe keine chocolate Hündin abzugeben !!!![/COLOR][/B][COLOR=#661207][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][COLOR=#339966]No chocolate Female available !!![/COLOR][/B][COLOR=#661207][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][COLOR=#339966]Je n'ai à donner aucune chienne chocolate !!![/COLOR][/B][COLOR=#661207][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][COLOR=#339966]Я[/COLOR][/B][B][COLOR=#339966] [/COLOR][COLOR=#339966]не[/COLOR][/B][B][COLOR=#339966] [/COLOR][COLOR=#339966]должен[/COLOR][/B][B][COLOR=#339966] [/COLOR][COLOR=#339966]отдавать[/COLOR][/B][B][COLOR=#339966] [/COLOR][COLOR=#339966]никакую[/COLOR][/B][B][COLOR=#339966] chocolate [/COLOR][COLOR=#339966]суку[/COLOR][/B][B][COLOR=#339966] !!![/COLOR][/B][COLOR=#661207][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][COLOR=#339966]No tengo que entregar a ninguna perra chocolate !!![/COLOR][/B][COLOR=#661207][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][COLOR=#339966]I nie opuscil suka czekolade !!![/COLOR][/B][COLOR=#661207][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][COLOR=#339966]Nisam ostavite cokoladu kuja !!![/COLOR][/B][COLOR=#661207][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][/CENTER]
[FONT=Calibri][SIZE=3] Polska wersja rzuca na kolana.:)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ktoś był bardzo zdesperowany, zadać sobie tyle trudu i przetłumaczyć w tylu językach? Widocznie wszyscy chcą czekoladowe hawańczyki.
Instrukcja wklejania zdjęć na dogo jest zamieszczona w dziale "Administracja" temat- Jak wstawić zdjęcia na nowej dogomanii.
Bardzo czytelna , niestety wklejamy za każdym razem po jednym zdjęciu i trochę to trwa.

Link to comment
Share on other sites

Aga fotke wkleja sie TAK
wchodzi sie na strone [URL]http://pl.tinypic.com/[/URL] i wybiera sie zdjecia z pulpitu
wybiera sie rozmiar (640 x 480 )
i na Dogomanie wkleja sie link
Kod IMG forów i paneli dyskusyjnych i
Bezpośrednie łącze na potrzeby układów
i Gotowe [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/cool3.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/cool3.gif[/IMG] A jak nie przyjde z Pomocą ;)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, mam taki pomysł. Ponieważ stale poszukujemy dobrych kosmetyków dla naszych psów i zwykle kupujemy całe opakowania, które dość często jesteśmy zmuszeni później po prostu wyrzucać, bo okazują się do bani proponuję ustalić taki system: ktoś kupuje nowy kosmetyk i rozdziela go równo na tyle części ile zainteresowanych. Na wystawie spotykamy się i dzielimy kasą. Zwykle już po 2 użyciach widać czy jest dobry czy nie. Niestety, nie sprawdzi się to poza sezonem wystawowym, bo koszt wysłania nawet malutkiej paczki będzie zbyt wysoki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']Aga a moze na Dogo zrobiłabyś galerie pięknego Gumisia;) czyżbys miała nowy nabytek pochwal sie z jakiej hodowli ;)[/QUOTE]
Maluszek ma dopiero 4,5 tygodnia, więc muszę jeszcze trochę na niego poczekać, jest z hodowli Mokry Bandita z Ostrawy. Trochę się obawiam jak mój Książę Gumisław Wielki przyjmie nowego członka rodziny, bo zauważam już pewne objawy "poważnienia", ale mam wielką nadzieję, że damy radę.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agastep']Maluszek ma dopiero 4,5 tygodnia, więc muszę jeszcze trochę na niego poczekać, jest z hodowli Mokry Bandita z Ostrawy. Trochę się obawiam jak mój Książę Gumisław Wielki przyjmie nowego członka rodziny, bo zauważam już pewne objawy "poważnienia", ale mam wielką nadzieję, że damy radę.:)[/QUOTE]
Napewno dacie rade hawańczyk ma wspaniały charakter i napewno sie pogodzą :) Ja tez miałam te obawy bardzo sie bałam jak fafik zaraguje na pedra wkońcu duza różnica wieku ale zaakceptowali sie i teraz sa nierozłączni :)

Link to comment
Share on other sites

Będzie dobrze, moja Luna przez pierwszych kilka dni powarkiwała na Pradę a teraz są nierozłączne.
Agastep jeśli wolno zapytać po jakich rodzicach jest maluch i jakiego umaszczenia? W Polsce jest bardzo mało reproduktorów tej rasy, tym bardziej cieszy nowy psiak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...