Jump to content
Dogomania

najlepsza hodowla w polsce.........


Bajaga

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Havany67 czy raczej powinnam napisać Hawanko ? Bo nikt inny na tym forum nie robi takich błędów ortograficznych.
Bursztynki - Havany67 nie napisze co to za piesek. Bo ten piesek nie jest jej własnością !!! I chyba nie wie, że używanie zdjęć cudzych psów jest karalne. Mam zamiar napisac do właścicielki tej hodowli, że ktoś używa zdjęć jej psa bez autoryzacji.
Jeżeli będziecie nadal tak z Hawanką pogrywały naprawdę napiszę trochę więcej niż dotychczas.
hawanko - radzę ci usunąć to zdjęcie z avatara bo będziesz miała powazne kłopoty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havany']Havany67 czy raczej powinnam napisać Hawanko ? Bo nikt inny na tym forum nie robi takich błędów ortograficznych.
Bursztynki - Havany67 nie napisze co to za piesek. Bo ten piesek nie jest jej własnością !!! I chyba nie wie, że używanie zdjęć cudzych psów jest karalne. Mam zamiar napisac do właścicielki tej hodowli, że ktoś używa zdjęć jej psa bez autoryzacji.
Jeżeli będziecie nadal tak z Hawanką pogrywały naprawdę napiszę trochę więcej niż dotychczas.
hawanko - radzę ci usunąć to zdjęcie z avatara bo będziesz miała powazne kłopoty.[/QUOTE]
havany niestety cie rozczaruje bo havany67 to nie Ja !!!!!I prosze sie mnie nie czepiac jezeli nie Jest Pani pewna!!!

Link to comment
Share on other sites

ja jeszcze dodam havany ja nie trzymam z nikim sztamy to wasza sprawa czy sie kłucicie czy tez nie ja sie napewno pod nikogo sie nie podszywam moja ksywa to hawanka i TYLKO POD NIM PISZE!!!!!! jest mi przykro ze tak myslisz cóz....a to ze ktos pisze to juz nie moja sprawa....!!!!

Link to comment
Share on other sites

Bursztynki - ty naprawdę szukasz kłopotów. Nie prowokuj mnie bo ja mam dużo do napisania w sprawie zakupu szczeniaka z hodowli BB. I wiem, że nie tylko ja. Skończ swoje intrygi !!! Ten pomysł z Havany67 był idiotyczny, sam fakt, że zdjęcie zniknęło z avatara w tempie błyskawicznym potwierdza, że to jedna wielka ściema. Jak wam nie wstyd. Dlaczego nie chcesz pogodzić się z faktem, że oprócz BB powstają nowe hodowle hawańczyków w Polsce. To może teraz ja zaloguję się jako Hawanka90 i napiszę, że moje szczeniaki są najlepsze a moja hodowla jest jedyną profesjonalną w Polsce ??? uważasz, że to uczciwe ? Piszesz do mnie na prive, że nie ma się co kłócić, że wszystkich hodowców szanujesz i inne podobne brednie. Daruj sobie, chciałam napisać na forum, że nie ma o co się droczyć ale po dzisiejszym - NIE !! Niech ludzie dowiedzą się całej prawdy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havany']Hawanko - jak już pisałam. Jeżeli faktycznie nie brałaś udziału w tym oszustwie to bardzo, bardzo Cię przepraszam.[/QUOTE]
havany tak jak pisałam wczesniej to nie ja ...Nie mam powodu zeby byc pod innym nickiem jak mam swój.
co do kłutni to ona mnie nie dotyczy i chciałabym żeby tak pozostało ja nie mam do nikogo urazu i pretesji
wrecz przeciwnie ucze sie duzo od was!!!!!

Link to comment
Share on other sites

:x:x:x:2gunfire::2gunfire::2gunfire::2gunfire:[quote name='havany67']przepraszam za zament[/QUOTE]
chetnie chciałabym wiedzieć kim Pan/i jest i dlaczego zrobił Pan/i mi taką krzywde ze wszyscy mysleli ze to JA !!!!!!


Ja jednym słowem to podsumuje Żałosne !!!!!!!!!!!

:ak-shot::boom:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Calibri][SIZE=3]Moje Drogie Panie, witam bardzo serdecznie, nie goszczę na dogomanii zbyt często i zwykle jako obserwator, ale to co ostatnio tu wyprawiacie wprawiło mnie w osłupienie i wielki smutek. Proszę załatwiajcie swoje spory prywatnie, bo każde nieporozumienie można wyjaśnić, trzeba tylko trochę dobrej woli. Czasami wystarczy może jedno słowo: przepraszam. Robicie krzywdę tym pięknym, mądrym i przekochanym psiakom. Ja już nigdy nie uwierzę, że hodowla psów nie jest intratnym biznesem i na nic Wasze lamenty, ile to musicie do tego „interesu” dokładać a zarobek żaden.;( I nie uwierzę, że hodujecie psy tylko z miłości do rasy. Gdyby było inaczej traktowałybyście siebie nie jako znienawidzoną konkurencję, a raczej jako partnerów mających wspólny cel. Macie wspaniałe suczki, doskonałe psy, możecie się wspomagać, wymieniać psami do kryć, sprawdzać, które skojarzenia są najlepsze, które dają najdoskonalsze szczeniaki. Możecie być jedną wspaniałą rodziną, aby polskie Hawańczyki były jak najdoskonalsze. Piszecie Drogie Panie, że się uczycie i chcecie uczyć, to wspaniale, uczcie się, tylko może nie od siebie nawzajem. Czy byłyście kiedykolwiek, na jakimkolwiek seminarium organizowanym chociażby przez ZK na tematy związane z genetyką, rozrodem, czy ogólnie prowadzeniem hodowli? Ja może jestem z innej bajki, ale nie sądzę, żeby zakup psa i trzech suczek do kompletu dawał prawo do nazywania siebie „hodowcą”. Poza tym w żadnej hodowli nawet tej najlepszej nie rodzą się same „doskonałe” szczeniaki, tylko mądry i odpowiedzialny hodowca nie boi się do tego przyznać i nie ma oporu , aby sprzedawać je jako pet. Nie martwi się, że za tanio sprzedał szczeniaka, a cieszy gdy się okaże że wady z czasem same zniknęły. Ja naprawdę i z całego serca życzę Wam wszystkim, bez wyjątków, sukcesów w prowadzeniu hodowli, sukcesów na wystawach i radości z każdego nowo narodzonego szczeniaczka. A Hawańczykom, tym najcudowniejszym psom na świecie, życzę mądrych hodowców, nie przemądrzałych. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Pozdrawiam, Agnieszka[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agastep'][FONT=Calibri][SIZE=3]Moje Drogie Panie, witam bardzo serdecznie, nie goszczę na dogomanii zbyt często i zwykle jako obserwator, ale to co ostatnio tu wyprawiacie wprawiło mnie w osłupienie i wielki smutek. Proszę załatwiajcie swoje spory prywatnie, bo każde nieporozumienie można wyjaśnić, trzeba tylko trochę dobrej woli. Czasami wystarczy może jedno słowo: przepraszam. Robicie krzywdę tym pięknym, mądrym i przekochanym psiakom. Ja już nigdy nie uwierzę, że hodowla psów nie jest intratnym biznesem i na nic Wasze lamenty, ile to musicie do tego „interesu” dokładać a zarobek żaden.;( I nie uwierzę, że hodujecie psy tylko z miłości do rasy. Gdyby było inaczej traktowałybyście siebie nie jako znienawidzoną konkurencję, a raczej jako partnerów mających wspólny cel. Macie wspaniałe suczki, doskonałe psy, możecie się wspomagać, wymieniać psami do kryć, sprawdzać, które skojarzenia są najlepsze, które dają najdoskonalsze szczeniaki. Możecie być jedną wspaniałą rodziną, aby polskie Hawańczyki były jak najdoskonalsze. Piszecie Drogie Panie, że się uczycie i chcecie uczyć, to wspaniale, uczcie się, tylko może nie od siebie nawzajem. Czy byłyście kiedykolwiek, na jakimkolwiek seminarium organizowanym chociażby przez ZK na tematy związane z genetyką, rozrodem, czy ogólnie prowadzeniem hodowli? Ja może jestem z innej bajki, ale nie sądzę, żeby zakup psa i trzech suczek do kompletu dawał prawo do nazywania siebie „hodowcą”. Poza tym w żadnej hodowli nawet tej najlepszej nie rodzą się same „doskonałe” szczeniaki, tylko mądry i odpowiedzialny hodowca nie boi się do tego przyznać i nie ma oporu , aby sprzedawać je jako pet. Nie martwi się, że za tanio sprzedał szczeniaka, a cieszy gdy się okaże że wady z czasem same zniknęły. Ja naprawdę i z całego serca życzę Wam wszystkim, bez wyjątków, sukcesów w prowadzeniu hodowli, sukcesów na wystawach i radości z każdego nowo narodzonego szczeniaczka. A Hawańczykom, tym najcudowniejszym psom na świecie, życzę mądrych hodowców, nie przemądrzałych. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Pozdrawiam, Agnieszka[/SIZE][/FONT][/QUOTE]
witam ci agnieszko ;) Jak sie miewa Gumiś ;)

Link to comment
Share on other sites

Szanowna Agnieszko, dziękujemy Ci za rady. Z pewnością wszyscy przemądrzali hodowcy wezmą je sobie do serca. Choć ja, po przeczytaniu tego postu zastanawiam się czy ja mogę siebie nazywać HODOWCĄ ? Bo coż tam trzy lata czytania o tych psach, szukania w internecie po całym świecie ciekawostek, konsultowanie się z najlepszymi hodowcami na świecie takimi jak np. Monika Moser, z którą jestem cały czas w kontakcie ???? Cóż to znaczy w obliczu tego, że ja nie byłam na szkoleniu w ZK ?
Nie wiem na jakiej podstawie napisałaś taki generalizujący wszystkich hodowców post ?
A może napiszesz z jakiej hodowli masz pieska ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havany']Szanowna Agnieszko, dziękujemy Ci za rady. Z pewnością wszyscy przemądrzali hodowcy wezmą je sobie do serca. Choć ja, po przeczytaniu tego postu zastanawiam się czy ja mogę siebie nazywać HODOWCĄ ? Bo coż tam trzy lata czytania o tych psach, szukania w internecie po całym świecie ciekawostek, konsultowanie się z najlepszymi hodowcami na świecie takimi jak np. Monika Moser, z którą jestem cały czas w kontakcie ???? Cóż to znaczy w obliczu tego, że ja nie byłam na szkoleniu w ZK ?
Nie wiem na jakiej podstawie napisałaś taki generalizujący wszystkich hodowców post ?
A może napiszesz z jakiej hodowli masz pieska ?[/QUOTE]

A choćby na takiej samej jak Pani, gdy w bardzo autoratywny sposób wymienia hawańczyki
z "dobrym włosem" nie znając wszystkich mieszkających w Polsce. A pieska mam, na szczęście, z czeskiej hodowli.
Pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...