Jump to content
Dogomania

SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D


Zuzia&Snoopy

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Widziałam filmik ze sztuczkami:) wszystkie super :) a dla Ciebie rispekt , że Ci się chciało to wszystko składać i montować, ja już tak się szykuję do wstawienia sztuczkowego filmiku ale ciągle brak mi motywacji :P

I jeszcze jedno - jak uczyłaś go krzyżowania łapek? Mój Bezik ma chyba za krótkie alboco ale nie jestem w stanie go skłonić żeby sięgnął jedną łapką za drugą. Albo rusza obydwoma naraz albo nie dosięga... :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shel']Ja jak uczyłam Aresa krzyżować łapy to po prostu ręką mu je krzyżowałam i klik :lol:. Chyba powrócimy do tej sztuczki ]:->[/QUOTE]

U nas to by podchodziło pod maltretowanie zwierząt, z takimi krótkimi łapkami :P
Poza tym nie lubię metod gdzie się psu coś 'mechanicznie' robi . Próbowałam z targetowaniem i już nawet załapał , że ma pacnąć łapą gdzieś w stronę drugiej ale automatycznie przesuwa mu się druga łapa tak, że trafia przed nią a czasem w nią... ale za nią chyba nie dosięgnie :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']U nas to by podchodziło pod maltretowanie zwierząt, z takimi krótkimi łapkami :P
Poza tym nie lubię metod gdzie się psu coś 'mechanicznie' robi . Próbowałam z targetowaniem i już nawet załapał , że ma pacnąć łapą gdzieś w stronę drugiej ale automatycznie przesuwa mu się druga łapa tak, że trafia przed nią a czasem w nią... ale za nią chyba nie dosięgnie :P[/QUOTE]
U Aresa to jest bez problemu, a jakby miał targetem to by to zajęlo x więcej czasu.

Powodzenia;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Infortune.']Moi mistrzowie! :mdleje: :loveu: :loveu:
Znowu dzięki Wam przybyło mi motywacji do ćwiczenia z Kluchą :evil_lol: :loveu:[/QUOTE]

[quote name='lenka13']zdolny Snoopy..
świetny filmik...[/QUOTE]

[quote name='Daga & Maks']Snoopy ma talent do sztuczek :loveu:
chyba będę całe ferie szkolić psa :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Kashdog']Super filmik u świetne sztuczki :loveu:!
Zmotywowałaś mnie jak zwykle do pracy z psem i zrobienia filmiku:evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='RCookie']Super filmik! :loveu:[/QUOTE]

Dzięki! Strasznie się cieszymy że motywujemy Was do pracy:D
Ale wierzcie mi! Wasze komentarze też mnie motywują;)

[quote name='Feigned']eeeeekstra!! :loveu: :loveu:
widze, że ostro motywujecie ludzi do pracy :evil_lol:
nie dziwię się, zawsze jak oglądam Wasze filmiki to mam ochotę nauczyć Axela wszystkich sztuczek które pokazujecie :lol:
widać, że macie ze Snoopy'm super kontakt! :loveu:[/QUOTE]

Dzięki:oops: Szkoda że tego kontaktu na spacerach nie widać...

[quote name='Shel']No,no extra! PS, mam takie same meble (chodzi o te co Snoop otwierał) :lol:. Tylko jaśniejsze :)[/QUOTE]

Dzięki:) Strasznie je lubię (te meble). Miałam wizję na ten pokój ale jakoś pomysł uciekł i czasu nie było...

[quote name='Ewa&Duffel']Normalnie chylimy czoła przed wami !!! Super!!!
Zazdroszczę zdolnego psiaka ;)[/QUOTE]

Dzięki:oops: Każdy psiak jest zdolny na swój sposób:)

[quote name='Bzikowa']Widziałam filmik ze sztuczkami:) wszystkie super :) a dla Ciebie rispekt , że Ci się chciało to wszystko składać i montować, ja już tak się szykuję do wstawienia sztuczkowego filmiku ale ciągle brak mi motywacji :P

I jeszcze jedno - jak uczyłaś go krzyżowania łapek? Mój Bezik ma chyba za krótkie alboco ale nie jestem w stanie go skłonić żeby sięgnął jedną łapką za drugą. Albo rusza obydwoma naraz albo nie dosięga... :P[/QUOTE]

Dzięki, siedziałam nad tym filmikiem pół dnia ale lepszy program by mi się przydał.
Uczyłam tak:
Najpierw musisz nauczyć psiaka dotykania łapą wybranego przedmiotu, ja wybrałam taki mały kalendarz wielkości dłoni mniej więcej. Klikasz to dotykanie i klikasz...:) z różnych stron i w różnych pozycjach (przed psem, obok, na podłodze, na wysokości mordki itp.). Później wydajesz komendę leżeć (psiak kładzie się oczywiście:evil_lol:, tylko ważne- musi mieć łapy obie wyciągnięte przed sobą, Snoopy czasem podwijał jedną łapę). Kładziesz przedmiot na jednej łapie psa i drugą każesz mu ją dotknąć. Poźniej oddalasz trochę przedmiot, aż się znajdzie na podłodze obok łapy psa. Kiedy załapie o co chodzi, możesz powoli eliminować przedmiot;) Mam nadzieję że jakoś udało mi się to opisać:) Powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']U nas to by podchodziło pod maltretowanie zwierząt, z takimi krótkimi łapkami :P
Poza tym nie lubię metod gdzie się psu coś 'mechanicznie' robi . Próbowałam z targetowaniem i już nawet załapał , że ma pacnąć łapą gdzieś w stronę drugiej ale automatycznie przesuwa mu się druga łapa tak, że trafia przed nią a czasem w nią... ale za nią chyba nie dosięgnie :P[/QUOTE]

Hmm nie zdążyłam tego przeczytać i się naprodukowałam:evil_lol: Ja też nie lubię takich metod, bo u nas one nigdy nie działają;)
Ale może jak będziesz powoli przesuwać ten targetowany przedmiot to w końcu załapie?:)

[quote name='Lapeno']O boziu! pierwszy raz tu jestem i zaraz zabieram moją świnkę na trening.Ale już! :)
Podaruję sobie wskakiwanie na mnie,bo by mi nogi połamał.:oops:[/QUOTE]

Haha dzięki:) Zapraszamy częściej!


Dzisiaj byliśmy na pierwszym treningu po dwu miesięczniej przerwie:cool3:. Mój pies mnie zadziwia! Myślałam że będzie źle a on biegał jak szalony:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CaneSs']zapraszamy na pare nowych fot :D[/QUOTE]

Wpadniemy:D ale już nie dziś

[quote name='Lucky.']Szacun dla Was !
My tam sobie skromnie uczymy sztuczek :P
Zapraszam do nas :)[/QUOTE]

Dzięki:oops:

[quote name='Cavy']Jak zwykle filmik mistrzowski, jestem pełna podziwu. Snoopy jest cudowny. :loveu:
:multi:[/QUOTE]

Dzięki:oops:

[quote name='Sallcia']idealna praca z psem! :loveu:

mój to sie zbyt ekscytuje i w ogóle :D[/QUOTE]

Dzięki:) Wszystko da się wypracować;) Musisz być cierpliwa (sama się tego długo uczyłam)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dołączyła do nas nowa koleżanka-świnka morska (mojej siostry). Ma ponad dwa miesiące. Snoopy ciągle zagląda do klatki aby ukraść coś dobrego do jedzenia:D Za tydzień dołączy do niej jeszcze jedna świnka;)

[img]http://img34.imageshack.us/img34/2005/p1014342.jpg[/img]

[img]http://img191.imageshack.us/img191/8646/p1014341.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...