Jump to content
Dogomania

szkolenie w Poznaniu...??


Pauli

Recommended Posts

[b]hern [/b],
hm :hmmmm: , sorry, ale nie chce mi się pisać na nowo :oops: : [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=382728&highlight=#382728[/url]. Od przystanku autobusu miejskiego "54" niestety będzie 10-15 minut drogi piechotą główną drogą. :-?

Najlepiej gdybyś miał/a możliwość chociaż raz się tam wybrać samochodem czy autobusem i sam/a ocenić jak wygląda dojazd, bo jednemu się nie będzie chciało tak dojeżdżać, a inny stwierdzi, że to żaden problem. :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czytalam forum i widzialam ze sporo osob si ewypowiada pozytywnie o abc ale sa o wypowiedz przed 3-4 lat a dzis jak jest? zastanawiamy sie nad pt z nasza dozyca... rece mam jak oranutan od ciagniecia... my zaliczam sie juz do "doroslej grupy" 14 miesiecy... nie wiecie moze ile teraz kosztuje kurs i czy nadal jest warta polecenia szkola nawet dla upartego osiolka mojego?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='Jagoodkaxd']Poszukują jakąś dobrą psią szkołą , gdzie wyeliminują agresję u mojego psa. Czy ktoś zna jakąś dobrą szkołę ? chodzi mi o okolicę Śremu , może być Poznań ,Leszno , Gostyń itd. Proszę o opis wrażeń i cenę . ;][/QUOTE]
Polecam Magdę Urban: [url]http://urban.poznan.pl/[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Odświeżam bo potrzebuję pomocy. Potrzebny mi szkoleniowiec, który pomoże mi przełamać moją sukę jeśli chodzi o kontakty z innymi psami. To schroniskowiec, od początku kompletne braki socjalizacyjne, potem kilka moich błedów i ciężko jej się nawiązuje znajomości zarówno z obcymi psami jak i z obcymi ludźmi (agresja lękowa).
Nie zależy mi na nauce posłuszeństwa czy innych takich, bo to mamy względnie wypracowane, choć wiadomo że nie na takim poziomie jaki prezentują psy po kursach.
Dotychczas na własną ręke szkoliłam ja korzystając z metod pozytywnych, aczkolwiek bez klikania.

Myślałam o p.Lidii Rychlewskiej z DogMasters. Wiem, że różne opinie można o niej spotkać, ale mi zależy jedynie na wyprostowaniu stosunku mojej suki do obcych psów i ludzi. Co sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...