Jump to content
Dogomania

szkolenie w Poznaniu...??


Pauli

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jeżdżę z moim labkiem do Szczepankowa, do p. Piotra Lisieckiego. W naszej grupie jest pani króra jeżdziła ze swoim rodezjanem na Wolę, ale zrezygnowała, bo nie odpowiadało jej tamtejsze podejście do psa, co nie oznacza oczywiście,że to zła szkoła treserska.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Bila

A w jakim wieku masz labka??Dla mnie do szczepankowa to za daleko ale mozesz mi powiedziec ile placisz za kurs i ile trwa?czego uczycie sie na kursie i jak idzie twojemu labkowi??Do jutra musze sie zdecydowac bo jutro o 11 zaczynaja sie u Pana Grzechowiaka zajecia!Z woli chyba zrezygnuje boza drogo!!

Pauli

Link to comment
Share on other sites

Pauli, przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam, ale nie miałam czasu wejść na |Dogomanię. Kurs dla szczeniąt kosztuje 300 zł (dokładnie 299). Przy czym jeśli później zdecydujesz się na PT, to masz 100 złotych zniżki, a raczej Twój piesek jako absolwent przedszkola (PT kosztue 500). Zajęcia odbywają się w grupie 8 szczeniąt, małe psiaki uczą się bardzo szybko, zwłaszcza metodą na smakołyk. Ja bardzo sobie to szkolenie chwalę. Zajęcia to 16 godzin ćwiczeń, szkolenia odbywają się w sobotę i w niedzielę, trwają godzinę + spotkania już bez piesków, kiedy przyjeżdżają sami właściciele i są to swego rodzaju godziny wychowawcze dla właścicieli, jak postępować z psem. Nie wiem jak inne szkoły, ale ta jest w porządku i nauka zaczęta w tak wczesnym wieku rzeczywiście daje efekty. Mój labek aktualnie ma 5 miesięcy, gdy zaczynaliśmy przedszkole miał 4 miesiące. Pozdrawiam i przepraszam że tak późno.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Majuś, szkoda, że ię zraził p. Lisiecki, bo to świetny szkoleniowiec i na pewno nie chcił urazić Twojej dumy. Mając do czynienia z rozmaitymi ludźmi na dzień dobry mówi im przez telefon podstawowe rzeczy, bo skąd ma wiedzieć, że taki wyedukowany z Ciebie właściciel psa :wink: ?

Powiedział Ci, że dobermany należy szkolić? I słusznie, inne psy zresztą też :D .

Link to comment
Share on other sites

Majus!Nie wiem czy juz nie zapozno ale moze daloby jeszcze Rade zapisac sie do Pana Grzechowiaka!Na ostatnie zajecia(juz 3 tydzien)przyszlo jakies 5 nowych psiakow!Mamy tez dobermana ktory jest strasznie lagodny i ciagle chce sie bawic!JEST SUPER!!!!!Wiem ze te nowe psy w tygodniu maja sie spotkac i nadrobic zaleglosci!Naprawde polecam !Atmosfera jest super!Mozesz przyjsc i zobaczyc!

Nie zaluje ze wybralam wlasnie to szkolenie!

Pauli

Link to comment
Share on other sites

witam

zajęcia odbywają się w każdy weekend (aż do grudnia chyba) od godziny 11 do ok 13 na osiedlu piastowskim na terenie byłej pływalni POSIR (taka odkryta pływalnia przy warcie) - wejście jest od strony warty, od strony osiedla oraz od strony hetmańskiej (przez korty)

telefon do p. Grzechowiaka 601 156 338

mail do mnie [email protected]

kuba

mam nadzieję do zobaczenia (czekamy z Roką)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

a u Piotra Lisieckiego zajecia tez trwaja po dwie godziny?? Lisiecki napisal mi ze kurs trwa od 5 maja wiec nie wiem czy jest sens jeszcze sie na niego zapisywac? i jeszcze jedno pytanie, co jesli suka dostanie cieczke i bede zmuszona do przerwania kursu przynajmniej na te 3 tygodnie :(

Pozdr

Monika z ONkami

Link to comment
Share on other sites

U P. Lisieckiego zajęcia trwają 1 godzinę (3 razy w tygodniu), sobota, niedziela plus jakiś dzień w tygodniu. Jeśli suczka ma cieczkę i okaże się, że jest bardzo w tyle w stosunku do grupy, wtedy przechodzisz do innej grupy (wszystko to dotyczy PT). Jeśli któryś pies z grupy zachoruje (to samo dotyczy cieczki) i przez jakiś czas nie będzie mógł uczestniczyć w zajęciach, wtedy automatycznie kurs się wydłuża. Mój pies opuścił z powodu choroby jeden tydzień, była też suczka nieobecna przez 3 tygodnie z powodu cieczki, więc nasza grupa zamiast kończyć na początku czerwca, będzie finiszować pod koniec czerwca.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Bila :) zaczynamy od 5 czerwca u Pana Piotra czy moglabys mi jeszcze napisac co mi bedzie potrzebne na pierwsze zajecia bo z tego wrazenia zapomnialam zapytac Pana Piotra to znaczy chodzi mi czy smakolyki lub jakas smycz, czy dopiero na pierwszych zajeciach wszystkiego sie dowiem? I czy twoj piesek cos umial idac na zajecia czy dopiero tam sie wszystkiego uczyliscie

Pozdr

Monika i ONki

Link to comment
Share on other sites

co mi bedzie potrzebne na pierwsze zajecia bo z tego wrazenia zapomnialam zapytac Pana Piotra to znaczy chodzi mi czy smakolyki lub jakas smycz, czy dopiero na pierwszych zajeciach wszystkiego sie dowiem?

Czy dobrze myślę, że będziecie chodzić do przedszkola? :P

Kiedy ja zdecydowałam się wreszcie zapisać z "małą" do przedszkola, okazało się, że dwie lekcje już się odbyły. Psiaki już trochę zapoznały się z placem i poznały kilka ćwiczeń. :roll:

U was będzie pewnie tak samo, więc już na pierwszej lekcji bez smyczki ani rusz. Wszystkie ćwiczenia wykonujemy na smyczce, a dopiero po paru lekcjach dochodzą ćwiczenia ... Oj, bo za dużo Ci zdradzę.

Smakołyki? :roll: Oczywiście, że musisz zabrać! :D To podstawa! Przez całe szkolenie, od pierwszej chwili, nagradzamy maluchy paróweczkami (najlepiej cielęcymi). :D Oczywiście może być jeszcze żólty serek lub inne smakołyki :D, które piesek uwielbia, ale małe kawałeczki na raz do pyszczka, żeby piesek nie najadł się zbyt szybko i nie zniechęcił do nauki. Raczej odpada sucha karma.

czy twoj piesek cos umial idac na zajecia czy dopiero tam sie wszystkiego uczyliscie

My zaczynałyśmy przedszkole dosyć późno, bo w wieku 4,5 m-ca :roll: i "mała" umiała już chodzić na smyczce, trochę: "siad" i "waruj". Ale nie musisz się stresować. Po to są te zajęcia, żeby wszystkiego nauczyć się od podstaw, a tam i tak tyle rzeczy rozprasza psiaki, że ... nie zawsze chcą wykonywać ćwiczenia. Jak często powtarza Pan Piotr: "to są szczeniaki" i tak te zajęcia traktuj, ze szczenięcą radością :P i chęcią do nauki. Rywalizacja? :evil: Pan Piotr nie pozwala na nią zbytnio, więc nie musisz sie martwić. :wink:

Mam nadzieję, że atmosfera w waszej grupie będzie świetna i będziecie czekać niecierpliwie na każdą następną lekcję. :lol: :lol: :lol: :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Aniu my z Haga niestety nie do przedszkola ale juz na PT bo Haga 5 czerwca bedzie miala 7,5 miesiaca dlatego troche sie boje :scared: . Jak Haga zacznie ciagnac do tych wszystkich pozostalych psow to chyba Pan Piotr mnie wywali z zajec :cry: A smycz wystarczy zwykla czy jakas 15 metrowa linka np?

Pozdr

Monika i ONki dwie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...