Jump to content
Dogomania

Problem z suką ze schroniska - proszę o pomoc !!


Esia

Recommended Posts

Dopiero zaczęłyśmy leczenie. Jak narazie widzę niewielkie zmiany, Maja nadal zjada ogromne ilości niestety przyswaja z tego 20% (aktywność trypsyny to właśnie 20%). Dostaje leki, a co do diety to zależy nam aby szybko przybierała na wadze i rosła więc dostaje dobrą karmę dla szczeniąt dużych ras. Mam nadzieję że niedlugo zobaczę efekty kuracji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bardzo dziękuję za pomoc, na razie sobie radzimy. Maja okazała się trzustkowcem i na razie skupiamy się na ustabilizowaniu organizmu, chcemy pozbyć się biegunek. Pamiętamy o szkoleniu i chcemy je rozpocząć jeszcze w tym miesiącu - niestety brak czasu, choroby Mai, problemy finansowwe, moja weekendowa szkoła do tej pory na to nie pozwoliły. Tymczasem próbujemy nauczyć ją podstawowych komend samodzielnie w domu,z różnym skutkiem, ale są postępy. Maja bardzo lubi jeździć autem, piszczy i biega w kółko jak widzi gdy otwierają się drzwi samochodu a my nie wsiadamy :D

Link to comment
Share on other sites

Dobrze ze sa chociaz male postepy,nadchodza wakacje bedziesz pewnie miala wiecej czasu.Trzymamy kciuki za mala Maje :D jezeli chodzi o biegunki to stopniowo kiedy dieta bedzie ustabilizowana znikna,pamietaj ze wiele ON jest alergikami i mozna z tym normlanie zyc.Pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Po długiej przerwie witamy ponownie. Maja już nie rzuca się na jedzenie a wręcz stała się wybredna, dość szybko nudzi się jej karma którą dostaje dlatego co jakiś czas musimy zmieniać :)
Problemy z trawieniem nadal ma ale już rzadziej, niebawem wybieramy się do pani wet na kontrolę.
Mamy natomiast inny problem z oczkiem, pisałam o nim tu:
[url]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=7382&PN=1[/url]
Na szczęście to chyba nic poważnego.

Kolejne co mnie niepokoi to często przyspieszony oddech u Mai, strasznie wali jej serce (nie jest to spowodowane stresem czy wysiłkiem). Pani wet mówi że wszystko jest ok, ale chyba zasugeruję jej zrobienie badań (tylko jakich??).
Wklejam najnowsze zdjęcia Mai:
[img]http://img440.imageshack.us/img440/111/resizeofresizeofp10100173ab.jpg[/img]
[img]http://img367.imageshack.us/img367/993/resizeofresizeofrotationofp101.jpg[/img]
[img]http://img367.imageshack.us/img367/4528/resizeofresizeofp10100290ax.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak, zdarza jej się.
Mamy nowy problem, bo zaczyna powoli demolować mieszkanie jak ją zostawiamy. Może nie za każdym razem, ale zdarza sie że wracamy do domu a tu zjedzona tapeta, pogryzione kable czy dywan :( Wychodząc dajemy jej zabawki i staramy się aby przed naszym wyjściem była na dłuższym spacerze, już sama nie wiem co robić.

Link to comment
Share on other sites

Znam ten problem doskonale,moj Haker obgryzl nam drzwi dwa razy,drobnych rzeczy typu domofon,reczniki,sciereczki,rzeczy nie licze.Probowalam wielku rzeczy i nic nie pomagalo.Zaczal niszczyc w wieku 6miesiecy i pozniej kiedy wydawalo nam sie ze jest juz dobrze obgryzl nam drugie drzwi mial wtedy-10miesiecy.Trzecie drzwi obilam dopiero jakos wiosna kiedy mial juz 16 miesiecy i od tego czasu nic nam juz nie zbroil.Wydaje mi sie ze robil to ze strachu przed porzuceniem,rozstaniem ze mna.ON to bardzo uczuciowe psy i dla nich rozlaka jest bardzo trudna.Moze na czas kiedy wychodzisz zostawiaj jej kosc a po powrocie chowaj zeby miala ja tylko podczas waszej nieobecnosci.U mnie to sie sprawdzilo.Jak cos to pytaj,postaram sie pomoc w miare mozliwosci.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...