Jump to content
Dogomania

10 lat w schronisku! Kajtuś odszedł po 2 latach :-( a Dinuś dalej w hoteliku.


Mysia_

Recommended Posts

Przyszło 10 odnaszej tajemniczej Magdy - migamy[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG]i poszło 600 do hoteliku (jako że mamy ósmego)
[U]
luty 2010[/U]
60 - Ubocze (12.XI)
10 - Gonia 13 (18.XII)
25 - Sabina 02 (18.I)
50 - Bożena z Mullrose (28.I)
20 - Madzia z Naszej Klasy (31.I)
30 - Mari 23 (1.II)
20 - Agat 21 (1.II)
10 - Gonia66 (3.II)
100 - Ketunia i Asia (4.II)
10 - Renatka (4.II)
10 - Magda z Gliwic (5.II)

czyli [B]295[/B]

[COLOR=Red]- 600 na konto hoteliku (8.II.2010)[/COLOR]

[U]marzec 2010[/U]
10 - Gonia 13 (18.XII)
50 - Bożena z Mullrose (28.I)

[B]STAN KONTA BIEŻĄCEGO [/B]BEZ PODZIAŁU NA POSZCZEGÓLNE SKARPETY wynosi [B]220 PLN[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bjuta']! A kto zaprosi Madzię na nasz zjazd w maju? Nie wiem, czy Madzia tu zagląda? I czy wybieramy się tylko ja, Mysia i Ketunia z Asią? Ognisko w towarzystwie Dina i Kajtka (i mojej Zosi) + majowy spacerek po jurze krakowsko-częstochowskiej - Was nie kusi?[/QUOTE]

Ja ją zaproszę ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziś rozmawiałam z Panią Agnieszką. Mówi, że jak świeci słońce to chłopaków trudno zagonić do domu. Tym bardziej, że teraz mają słońce na drewnianym tarasie, z którego widać podwórko i gdzie można się godzinami opalać. Pani Agnieszka mówi, że oni - od pierwszego dnia do teraz - zawsze śpią wtuleni w siebie i zawiązani na supełek. Pani Agnieszka przypuszcza, że może Kajtek bez Dina by sobie nawet poradził. Ale Dinuś bez Kajtka - na pewno nie. Są w naprawdę niezłej formie jak na swój wiek. Mięśnie im się rozbudowały od spacerków i kopania dołków w śniegu. Jedzą z wielkim apetytem, ale zawsze coś tam w michach zostawiają. Poprosiłam żeby ich od nas wymiziały. Zrobią to z przyjemnością. Dinuś zresztą sam dba żeby mu głaskania nie zabrakło a Kajtuś może ewentualnie służyć swoją osobą w zamian za psie ciasteczko. Samo głaskanie - jest za mało atrakcjne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Przebieczany pod Wieliczką. Proponowany termin wielkiego najazdu Darczyńców i Przyjaciół Dina i Kajtka - 8 maj.[/QUOTE]
W sumie to niedaleko hmmmm..... ale jak nas by suie tam tyle zjechało to Panie by miały dość :D
Pamietajcie o Madzi- ona z Zabrza jest... Tak przynajmniej mi się wydaje....

Link to comment
Share on other sites

Ależ Goniu - z podkarpacia do Katowic masz - no wo sumie nie wiem, ale stąd już jedzie zabrzańska ekipa!!! Czekamy!!!

A tak poza tym - Dinuś już się nie bawi z Gawrą - bo jest wielka jak okręt! A panie mówią - że jak się chcą pośmiać, to patrzą jak Kajtuś daje sobie radę w śniegu. Ponoć skacze jak królik! :evil_lol: Sąsiedzi stają przy płocie, żeby sobie pooglądać! :mad: Może powinny sprzedawać bilety? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...