Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']A piłaś tego nowego reeds'a ananasowo-grejfrutowy?[/QUOTE]

piłam ale strasznie mi nie smakował :shake:

za dużo czuć grejfruta a za mało ananasa :shake:

[quote name='marta.k9080']napisz:cool3:

ja też nie lubię rozstawać się z Lunką na dłużej[/QUOTE]

ja tez nie ale bardziej mi bedzie smutno ze Qwenda jedzie a on zostaje i bedzie mu smutno na pewno , musze Sebastiana wysłać za chwilę żeby zaniósł już smycz do samochodu to moze Neron pomyśli ze do pracy jedziemy a Qwende zabierzemy bezpośrednio z podwórka bo ona do domu na noc nie przychodzi woli spac na dworze , chociaż jak dzisiaj pada to moze przyjdzie na noc do domu ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']ja piłam :D niedobry :p nie lubie ananasa :D[/QUOTE]

[quote name='dOgLoV']piłam ale strasznie mi nie smakował :shake:
[/QUOTE]

Ja spróbuję w przyszłym tygodniu jak mi siostra przywiezie, to sama ocenię :eviltong:


O której jutro wyjeżdżacie?

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']a on zostaje i bedzie mu smutno na pewno [/QUOTE]

właśnie dlatego nie lubię,bo Luna jak zostaje z moją mamą, to czeka cały czas pod drzwiami na mnie,a jak wrócę to szał ciał:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Ja spróbuję w przyszłym tygodniu jak mi siostra przywiezie, to sama ocenię :eviltong:


O której jutro wyjeżdżacie?[/QUOTE]

no właśnie tego jeszcze nie wiemy , Sebastian musi sprawdzić co i jak i mi powie ;)

[quote name='marta.k9080']właśnie dlatego nie lubię,bo Luna jak zostaje z moją mamą, to czeka cały czas pod drzwiami na mnie,a jak wrócę to szał ciał:evil_lol:[/QUOTE]

hehe bo mama pewnie z nia na tak długo nie wyjdzie :lol:

[quote name='Angi']ten nowy redds jest ujowy :lol:[/QUOTE]

tez tak sadze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']hehe bo mama pewnie z nia na tak długo nie wyjdzie :lol:[/QUOTE]

Luna została najdłużej 3h beze mnie:roll: zresztą Luna słucha tylko mnie i tylko ja z nią wychodzę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']też nie taki nowy :D :evil_lol:[/QUOTE]

juz troche czasu jest to piwo na rynku ale ja osobiscie nie polecam :diabloti:

[quote name='marta.k9080']Luna została najdłużej 3h beze mnie:roll: zresztą Luna słucha tylko mnie i tylko ja z nią wychodzę[/QUOTE]

uzależniłaś ja od siebie , jak pojdziesz np do pracy na 8 h to bedzie pewnie ciężko :roll:


koło 8smej jutro wyjeżdzamy z domu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']juz troche czasu jest to piwo na rynku ale ja osobiscie nie polecam :diabloti:

koło 8smej jutro wyjeżdzamy z domu ;)[/QUOTE]

Ja dopiero w tym tygodniu widziałem jego reklamę w TV, więc dla mnie jest nowe :eviltong:

Pomyślę o Was jak mnie Theoś obudzi o 6 rano :evil_lol:
Trzymam kciuki za Qwenduszkę i mam nadzieję, że wyniki poznam pierwsza :p

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']uzależniłaś ja od siebie , jak pojdziesz np do pracy na 8 h to bedzie pewnie ciężko :roll:
[/QUOTE]

raczej ona uzależniła mnie od siebie;)jak będą sprzyjające warunki to będziemy i to ćwiczyły :lol:

co do piwa to pamiętam piłam kiedyś na 18stce u koleżanki, Harnasia ...fuj

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']pewnie. :diabloti: Jak on by się obudził, to ja bym dopiero spać poszła :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE]

O północy karmienie, a od 6 rano trzeba się z nim bawić :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Ja nie marudzę :eviltong: T[B]ylko chcę Ci pokazać, że Ciebie to też czeka w przyszłości[/B] :diabloti: Więc wyśpij się póki możesz :evil_lol:[/QUOTE]

eee, kto powiedział że na pewno? ;) O przyszłości nie myślę i zamiaru nie mam... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Ja dopiero w tym tygodniu widziałem jego reklamę w TV, więc dla mnie jest nowe :eviltong:

Pomyślę o Was jak mnie Theoś obudzi o 6 rano :evil_lol:
Trzymam kciuki za Qwenduszkę i mam nadzieję, że wyniki poznam pierwsza :p[/QUOTE]

ale Ty zacofana jesteś :eviltong:

super :multi:

chciała bym Ci to obiecać ale chyba jednak Nalepka bedzie wiedziała predzej bo bedzie stała koło mnie :eviltong:

[quote name='marta.k9080']raczej ona uzależniła mnie od siebie;)jak będą sprzyjające warunki to będziemy i to ćwiczyły :lol:

co do piwa to pamiętam piłam kiedyś na 18stce u koleżanki, Harnasia ...fuj[/QUOTE]

ćwiczyć trzeba ;)

normalne piwo jest fujjjjjj :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']a ja nie pomyślę, będę się przewracała na drugi bok.:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE]

spioch :eviltong:

[quote name='magdabroy']Podrzucić Ci na noc braciszka :diabloti:[/QUOTE]

oł je :diabloti:

[quote name='Angi']pewnie. :diabloti: Jak on by się obudził, to ja bym dopiero spać poszła :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE]

wątpie :eviltong:

[quote name='magdabroy']O północy karmienie, a od 6 rano trzeba się z nim bawić :eviltong:[/QUOTE]

przejeban....e :roll::eviltong:

[quote name='Angi']Chciałaś mieć dziecko to teraz nie marudź :grins: :>[/QUOTE]

taak :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']ale Ty zacofana jesteś :eviltong:[/QUOTE]

Ugryź się w nos :eviltong:

[quote name='dOgLoV']
przejeban....e :roll::eviltong:
[/QUOTE]

Nie jest tak źle ;)

[quote name='dOgLoV']chciała bym Ci to obiecać ale chyba jednak Nalepka bedzie wiedziała predzej bo bedzie stała koło mnie :eviltong:[/QUOTE]

[quote name='Naklejka']Aga! Ja nie wiem do której zostanę, czy się załapię na oceny tybków ;)[/QUOTE]

Wnioskuję, że może jednak będę przed Nalepką :evil_lol:

[quote name='Naklejka']Ja tam dzieci też nie chcę mieć, w roli matki to ja bym się nie sprawdziła...[/QUOTE]

Nigdy nie mów nigdy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Aga! Ja nie wiem do której zostanę, czy się załapię na oceny tybków ;)

Ja tam dzieci też nie chcę mieć, w roli matki to ja bym się nie sprawdziła...[/QUOTE]

No my pewnie do ringu dotrzemy właśnie na wystawianie tybków bo ja zawsze musze najpierw obleciec inne rasy :diabloti:

jeszcze moze nie obudził się w Tobie instynkt macierzyński ;)

[quote name='magdabroy']Ugryź się w nos :eviltong:


Wnioskuję, że może jednak będę przed Nalepką :evil_lol:

[/QUOTE]
nie dosięgnę zębami nosa :eviltong:

no , jak nie zostanie na ocenianiu tybków to bedziesz pierwsza :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...