Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

2 minuty temu, *Magda* napisał:

W sumie, to nie mam pojęcia :/ Mogłam sobie książkę poczytać :D

O widzisz , bardzo dobre rozwiazanie :D ja teraz bede miala co czytac :D kolega dba o mnie zebym nie wypadla z formy :D przyniosl mi dwie czesci Greya bo stwierdzil ze teraz sie zobaczymy dopiero za miesiac bo ja mam 2 tyg urlopu a jak ja wroce to On pojdzie na urlop 2 tygodniowy bo jego zona ma rodzic i musi miec wolne :D bedzie mala Kornelka , albo Michalinka <3

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, *Magda* napisał:

Fajnie :) Może na dogo będziesz więcej :P

Planujemy przyjazd na Wielkanoc ;) Szkoda, że wystawa w Opolu jest tydzień po Wielkanocy :( Akurat w weekend jak będziemy musieli wracać :( Inaczej bym Cię namawiała na przyjazd :)

bede czesciej na pewno bo do wieczora bede mogla ogarnac to co musialam ogarniam wieczorem jak bylam rano w pracy :P

Bylo by ciezko jechac do Opola z pewnego względu :P ale postarala bym sie byc :P

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, *Magda* napisał:

Może oprócz kanarka, będziesz też w ciąży :) W sumie, to wtedy byłaś w ciąży na wystawie, więc... :)

Nooo byłam , pamietam mialam ze soba kole bo caly czas mialam odruchy wymiotne :D :P ale wtedy jeszcze w to nie wierzyłam :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...