Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Telefoniczna obsługa klienta i sprzedaż.
No zobaczymy :) zależało mi na pracy gdzie będę miała wolne weekendy więc oby się udało zostać ;)
No Aga widzisz przychodz tam :D jeden z szefów jest mega przystojny xd drugiego jeszcze nie widziałam więc nie wiem :P

Link to comment
Share on other sites

 Ueeeee to nie praca dla mnie , mnie telefon parzy :P

Chociaż ten przystojny kierownik kusi :P

 

Magda masz racje , w sumie to nie wiadomo jak to z tym moim wolnym czasem bedzie w tym tygodniu :P

 

Trzymajcie kciuki , jutro Sebek idzie znowu z młodym do lekarza , katar ma znowu duży a kaszle jak gruźlik , oby nie skonczyło sie na oddziale ;( wszystko przez tą jeb....ną pogodę :[

Link to comment
Share on other sites

Fabian też wypił już całą butelkę lipomal-u i jest jeszcze gorzej :/

 

Ja się zastanawiam czy mu jutro nie zacząć dawać Ibupromu albo innego syropu przeciwgorączkowemu :/

Bo tak jak mi powiedział kiedyś ordynator w szpitalu, taki syrop działa też przeciwzapalnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Nam przepisała lipomal który jest przeciwgorączkowy a On gorączki nie mial i nie ma ale jak widac nic nie pomógł  ibupromu nie kazała nam dawac jak nie ma gorączki , dziwnie , jeden nam kazała dawac a drugi nie mimo że oba są przeciwgorączkowe ....

 

Angi ja sie ta dusze ze prawie wymiotuje ale co tam , już sie przyzwyczaiłam :P 

 

No , ale ide się kąpać i spać bo jutro pobudka o 5tej , mało tego znowu na caly tydzien zapowiadają deszcze ....

 

Dobranoc laseczki ;)

Link to comment
Share on other sites

U mnie kupcze syropy nie działają. Za to syrop domowej roboty z czarnego bzu - no miodzio :) I smakuje super z zieloną herbatą!

Zdrowia dla Fabianka, biedaczysko.

Link to comment
Share on other sites

hej hej laseczki ;)
 
wieści super , tzn przeziebienie jest i antybiotyk ale nie jest źle , młody kaszle nadal ale mysle ze teraz już leki pomogą ;) , a jutro zrobie mu kisiel jak Joasia napisała ;)
 
Ja znowu zabiegana , nie mam czasu na nic , tak jak chciałam :P
 
weszłam tylko sie przywitać i znikam spać , mam nadzieje ze jutro uda mi sie wejść na dłuzej ....
 
macie dwie fotki w miniaturkach bo jak dodawanie fot mi działa to rozszerzenie nie chce wskoczyć  :P
 
 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...