Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Tak , wreszcie przestanie marudzić że ma dosyc drugiej zmiany , no i mu sie nie dziwie ;)

 

Kierownik mi powiedział że w przyszlym tygodniu pojde jeszcze na rano żeby sie wdrożyć , a pozniej na popołudniu , na rao i tak w kółko ale to by rozwaliło Sebkowi jego zmiany więc pogadam jutro z kierownikiem żeby miec teraz już po południu albo dwa tygodnie kolekne jeszcze na rano i dopiero na popoludniu ;)

Link to comment
Share on other sites

Marta jakos dam rade ;)

 

Hello mamuśka :P

 

jak bym długo sie nie odzywała to znaczy ze na intensywnej jestem :P nic mi nie przechodzi a raczej jest gorzej , w gardle mi lata stado naostrzonych siekier i znowu w nocy o 2giej siedziałam w kuchni i sie dusiłam o 3ciej sie położyłam i udało mi sie jakoś pokimać , dzisiaj wzięłam od Stasia antybiotyk który miał przepisany na chore gardło ale że nie miał goraczki i nie płakał to bratowa nie chciała go nim faszerowac i nawet go nie napoczeła , no to od niej odkupiłam a mój brat do mnie " Ty jesteś nienormalna , idz do lekarza , nie mozesz na wlasna reke sobie brac antybiotyków " :D ale jak to mówią chory brzytwy się chwyta a ja nie moge iśc na L4 , nie teraz przynajmniej ;)

Link to comment
Share on other sites

Ehh nie no może nie będzie tak źle ;)

Ale uważać trzeba i sprawdzić bo panuje jakiś wirus, przynajmniej na śląsku. Już 3 moje koleżanki zachorowały, a przyjaciółka od tygodnia w szpitalu, i nikt do końca nie wie co to :/ Ma 40 stopni gorączki, wymioty, przez co się odwodniła i dziennie dostaje 6 kroplówek plus antybiotyk :(

Link to comment
Share on other sites

ol. Musimy uwazac.
a ty aga do lekarza. Moze to astma?

 

Może ....

 

W czasie zaostrzenia, objawy astmy są dość charakterystyczne. Przede wszystkim pojawia się duszność wraz ze świszczącym oddechem. Występuje nagle i ma różne nasilenia. Najczęściej duszność dokucza w nocy, w godzinach między 4 a 5 rano, gdy osoba chora na dychawicę leży od kilku godzin. Podczas ataku należy usiąść i oprzeć tułów na rękach. Powodem świszczącego oddechu jest skurcz oskrzeli i obrzęki ich błony śluzowej. Chory zmuszony zostaje do mocniejszego oddychania, podczas wydechu słychać świst spowodowany szybszym przepływem powietrza. W trakcie zaostrzenia astmatyk ma problemy z mówieniem, ponieważ oddycha nieprawidłowo. Podczas duszności może wystąpić kaszel. Jest on suchy, napadowy i męczący. Zaostrzenie objawów astmy ma różny przebieg, czasem jest łagodny, a czasem ciężki. Nasilenie problemów z oddychaniem rozwija się stopniowo, może trwać kilka tygodni. W niektórych przypadkach zaostrzenie pojawia się bardzo gwałtownie, nawet w ciągu kilku godzin ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...