Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Nigdy się nie dowiesz jak nie spróbujesz :) ja zdałam praktyczny za 2 razem, a jak oblałam pierwszy to też miałam czarne myśli, że będę zdawać w nieskończoność, a za drugim razem trafiłam na najgorszą egzaminatorke w całym wordzie :P

Link to comment
Share on other sites

hahahahahaha mi nawet roweru nie dają jak sie dowiedzą że fikołki na nich robię :P

 

za drugim zdac to jak za pierwszym bo za pierwszym prawie nikt nie zdaje , ale bym tak chciała ;) nie mogła bym taka najgorsza jak Cię nie oblała :D

Link to comment
Share on other sites

Oj uwierz, że najgorsza :P A pamietam, że chwile przed egzaminem rozmawiałam z kumplem i mówiłam mu, że nie chce na nią trafić, a 5min później słysze, że damski głos wywołuje mnie na plac :D to wyobraź sobie jaka byłam zdenerwowana :P  w czasie egzaminu czepiała się o najdrobniejsze szczegóły, nie raz nawet nie wiedziałam o co jej chodzi i do samego końca nie wiedziałam czy zdałam i na koniec mi powiedziała "chyba wie Pani, jak Pani jechała? Nie było to perfekcyjne i do samego końca się zastanawiałam czy Pani wpisać wynik pozytywny czy negatywny, ale już niech Pani bedzie" wysiadłam z auta, patrze a tam zdane :P 

Link to comment
Share on other sites

Jak bym miała zdac to bym mogła mieć nawet taką zołze koło siebie :D ale pewnie się cieszyłaś ? :D jak bym chyba skakała pod niebo bo nie ukrywam że posiadanie prawa jazdy bardzo by mi ułatwiło życie ale strach jest silniejszy :) a najlepsze  jest to że koleś który jezdzi z nami na przejazdy rolkowe jest instruktorem i na dodatek jest kolega Sebastiana , ostatnio próbował mnie przekonać na zrobienie prawka i proponował mi co chwilę większą zniżke na kurs hahahhaha ale byłam nieugięta :)

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję :*

 

nadal mnie dusi ale nie to jest najgorsze tylko to że nic nie czuje co jem , a takie ładne lody dzisiaj mi zaserwowała siostra grrrrrr szkoda że nie czułam jakie dobre , Wy też tak macie ze jak macie katar to smaku i zapachu nie czujecie ?

 

Aha i już miałam kilka razy pytac ale zapominalam , ma ktoś moze dobry sposób na wyczyszczenie zżółkniętego białego silikonu ?

Link to comment
Share on other sites

Hej laseczki ;)

 

dziekuje za kciuki ale nic z tego , musze pracowac tam gdzie mnie przydzielili ....więc bede pracowała na 2 zmiany ale bede dojeżdżała dalej , podobno za 1,5 roku mamy wrócić do "siebie" ale jak to bedzie to sie okaże ....

 

Co do zdrowia to ja już nie wiem , dzisiaj w nocy znowu mnie tak dusiło że o 4rtej już nie wytrzymałam i wstałam , poszłam do kuchni żeby nie budzić młodego , zrobiła sobie kawe , śniadanie i już tam siedziałam do 6stej , i tak sobie pomyslalam ze to może od alergii , myslałam że na razie juz nic nie pyli co mnie uczula ale chyba jednak pyli , niestety objawy alergii można pomylić z grypą i ja sie chyba na to złapałam , nigdy przy przeziebieniu nie miała takich ataków duszności a teraz duszę sie jak nie wiem , normalnie nie mogę oddychać i tchu złapać , wzięłam tabletke przeciw alergiczną , może mi przejdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...