Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Teraz, *Magda* napisał:

My jutro pierwszy raz z Nathanem na basen ;) Ale aparatu nie biorę, więc zdjęć nie będzie :P

Nie, no jak ona nie chce pić, to jej zmuszać nie będę ;) Choć liczyłam, że w końcu będę miała kogoś do towarzystwa picia winka :/

Ja też chciałam jechac na basen , byłam nawet po strój kąpielowy ale jak sie w nim zobaczyłam to zawału dostałam i nie kupiłam ;( dzisiaj widziałam super z luźną góra , jednoczęsciowy ale kosztował 90 zł :/ troche duzo ja na rzecz którą będe zakładała raz na kiedyś :/ poza tym by mnie i ta nie wpuścili na basen bo wymagane są stroje obcisłe ehhh

Magda cos nie masz szczęscoia do osób pijących :P

A dzisiaj mijał nas samochodem koleś , i gdyby nie wiedziała że mieszkacie za granica to bym była pewna że to był Bodzian :P

Link to comment
Share on other sites

Teraz, Aleksa. napisał:

Ja odkąd mogę pić na legalu nie lubię. Już tak nie smakuje, jak w gimnazjum :P

Dlatego pije z kielicha, bo szybko i po sprawie. :D

Widzę, że Magda mnie nauczu paru rzeczy..ciekawe ilu.dobrych hihihihi po alkoholu może być ciekawie :D

Jak wódka, to owszem z kielicha ;) Tylko, że ja wódkę piję sporadycznie :P Za to lubię usiąść wieczorem i wypić lampkę wina ;) Tylko lepiej smakuje jak mam towarzystwo :)

Ola, zmuszać Cię nie będę ;) I jak odmówisz, to się nie obrażę - nie bój się ;)

Link to comment
Share on other sites

 Tak w domowym zaciszu nie smakuje mi piwo. Piwo mogę pić na jakiś plenerowych imprezach wtedy całkiem inaczej smakuje :p choć też nie jest to mój ulubiony trunek :p po większości win boli mnie głowa xd więc u mnie tylko wodka i najlepiej z kieliszka bo drinka jednego potrafię pić całą noc :p

Aga to udanej zabawy jutro na festynie :)

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję Ania :*

No trudno mi to tak opisać ale to w całości wyglądało jak by na górze była luźna koszulka , super był ;) jak bede w tesco to spojrzę na firmę moze w necie taki znajdę ;)

On nie był jaki mega luźny ale u Nas a konkretnie w Kaliszu i w Pleszewie w aquaparckach jest obowiązek obcisłych strojów kąpielowych , bratowa pojechała na asen i zabrała brata , On miał takie szorty lużniejsze kapielowe to go wyprosili i musiał w sklepiku na terenie aquaparku kupić drogie obcisłe spodenki :/

No pewnei że pamietam :D

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, *Magda* napisał:

Ale to tak, że facet ma mieć obcisłe gatki, to często słyszę ;) Nigdy jednak nie spotkałam się z tym, że to kobieta ma mieć "obcisłe" ;)

tez się zdziwiłam :/

coś w ty stylu On był ale troszkę inny ;)

6225624468

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, *Magda* napisał:

Najbardziej lubię słodkie lub półsłodkie, białe czy czerwone - bez różnicy ;) Ale tak lubię wina, że pijam praktycznie też wytrawne jak trzeba :)

Moja mama nauczyła mnie pić wytrawne wina :p jedno takie dobre przywozi zawsze z Niemiec. Kiedyś to nawet nie przelknelam bo jak już to tylko polslodkie albo słodkie właśnie :p 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...