Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

7 minut temu, *Magda* napisał:

Nic innego w takim wypadku nie mogłam zrobić :P

Ale już walcze z tym :P dzisiaj sie troche pobawił :P

A ja wiem że nie można przeklinać na dogo ale musze się wyżyć ja pierdole , k**wa mać ! o ! 

pierdolona alergia mnie już dopadła , dzisiaj wyszłam na dwór i już miałam nos jak indor , znowu nie czuje smaku ;( chyba se jebne w łeb !

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, *Magda* napisał:

Jak se jeb*niesz w łeb, to oprócz nie czucia smaków, nie będziesz czuła też głowy :P

to se jebne tak żeby mi nie odpadła to poczuje ją i to bardzo :P

Wy też tak macie że jak macie katar to nie czujecie smaku ? czy ja jestem jakimś ufoludkiem ?

No i postanowiłam , w tym roku ide na odczulanie , najwyzej wpadne w zapaść , już mam dosyc , co roku zaczyna sie wczesniej :/

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Ania :) napisał:

Ja może z dwa czy trzy razy w życiu jak byłam chora to smaku nie czułam :p  z ta alergia przerabane . A to odczulanie daje 100% efekt czy po prostu trochę pomaga "normalnie" funkcjonować ? 

Ja za każdym razem jak mam katar nie czuje smaku :/

No właśnie problem jest w tym że nie ma 100% pewności powodzenia odczulania , odczulanie moze być skuteczne ale nie musi , mało tego całkowite odczulanie kosztuje okolo 2,5 tyś , i odczulają na pojedynczy alergen , tzn jednorazowo można odczulić tylko na jeden alergen a ja jestem uczulona na trawy i bylice a okazuje sie ze jeszcze chyba na brzoze bo teraz pyli tylko brzoza :/ wiec odczulanie razy 3 to koszt około 8 tyś łącznie z wizytami a rzadnej pewności nie ma czy bedzie skuteczne :/

6 godzin temu, Angi napisał:

No u mnie tez sie zaczelo :/ 

Współczuje ;(

Ja byłam w aptece po tabletki , telfaxo oczywiscie jest tylko na recepte ale dała mi allerge , podobno to jest zamiennik telfaxo i faktycznie ma ten sam skład z tym że allegra kosztuje 10 zł 10 tabletek a telfaxo 15 zł 20 tabletek ale nie mam recepty a żeby ją dostać musiała bym iść do alergologa i zapłacić 120 zł za wizyte heh pojebane to wszystko ;)

Wzięłam juz jedną tabletke i jest malutka poprawa ;) mam nadzieje ze systematyczne łykanie tego świństwa wyeliminuje wszystkie objawy ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

recepta od rodzinnego to najlepsze wyjście , ale .... musiała bym jej dać karteczke od alergologa że taki lek przyjmuje , przewlekle , a moja Pani alergolog nie chce mi takiego zaświadczenia wystawić twierdząc że jak będę potrzebowała tabletek to mam przyjść do niej , czysty biznes , nie odda nikomu tych 120 zl za wizyte :/

Marta od Kaji się odczulała i wcale szalu nie ma  objawy jej zmalały ale całkowicie nie ustąpiły ;)

Jolka to jest strasznie irytujące , własnie pije piwo , jak bym wode piła ;(

Ale jedyne pocieszenie to takie że po tabletce jest mi lepiej , nie leci mi z nosa woda i nie czuje sie taka "przyjebana" , żeby tylko jeszcze smak mi wrócił :/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Aleksa. napisał:

Myślę, że takie odczulanie na każdy organizm działa inaczej, Raczej to indywidualna sprawa :)

doładnie tak jest , ale ja nie sądze żeby mi akurat pomogło , miałam mieć odczulanie to mnie nastraszyła alergolog że mam tak silna reakcje alergiczą że jest ryzyko zapaści więc pewnie takie odczulanie mi uja pomoże ;)

3 minuty temu, *Magda* napisał:

Aga, a pani która siedzi na recepcji u Twojej pani alergolog, nie może wejść do gabinetu i wziąć tylko receptę dla Ciebie?

pani na recepcji co jedynie może mnie zarejestrować do Pani alergolog :/ spróbuje sie gdzieś dostać na NFZ ;)

A tak odbiegając od tematu to My z Sebkie normalni nie jesteśmy hehehehe dobrze ze dzisiaj nikt za nami nie szedł bo by pomyślał że coś z nami nie tak jest :P

nasza rozmowa 

Ja : Ja mam przejebane , nie dosyć że gruba jestem to jeszcze mam alergię ;(

Sebek : to jest huj , na dodatek jeszcze głupia jesteś 

:D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, *Magda* napisał:


Widać, że Sebek Cię kocha :D

Aguś, pytanko: wysyłałaś coś do mnie?

Taaaa , bardzo :P

Jeszcze nie :P

8 minut temu, Ania :) napisał:

Hahahahahahahaha Sebek wygrał wszystko hahahaha :p.

:D wygrał głupią żone :P

1 minutę temu, Angi napisał:

Odbierz ta paczke ;)

Magda to Andzi wszystkiemu winna :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...