Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Hejka laski ;)

 

Dotarłam cała :D w nocy masakra a w dzien super , później żałowałam że pojechałam autobusem a nie rowerem ale trudno :P

 

A Ty Angi wyspałas sie ? :P

 

Iza ŁamAga to cała ja :P zawsze coś wywinę :P

 

Szocik pewnie że możesz się dołączyć , My zawsze rozmawiamy o wszystkim i o niczym :P

 

ide młodego ogarnąć i wróce do was , mam nadzieje że nie bedzie długo walczył ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale to wczoraj wyjątkowo chyba miałam taki twardy sen :P Bo z reguły się budziłam w nocy jak burza szalała. Szefowa dzisiaj do mnie tez jak przyszłam do pracy "Ale dzisiaj była burza!"  a ja takie o co kaman nic nie było przecież, troche pewnie popadało :D 

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem że czesto marudze ale dzisiejszy dzien to jakaś masakra , pkmijając już problemy w pracy to ledwo przypomniałyście że jestem ŁamAgą i dzisiaj zrobiłam takie salto przez kierownice rowerem że jakaś babka podleciała do mnie i się 50 razy pytała czy nic mi nie jest i mimi moich zapewnień ze wszystko ok ciągle powtarzała " ale na pewno ? " hahahaha masakra , mam tego tygodnia serdecznie dość !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ta. To ja kiedys uzylam przedniego hamulca no sie zapomnialam :P albo ostatnio jechalam do sklepu na centrum, na rowerze po 23.. Na powrocie zawiesilam torbe na kierownice. Zawiesilam na mniejszej raczce, a dluga jakos okrecilam. W polowie drogi sie odkrecila I jakos zaczepila o pedal :lol: dobrze ze to po 23 no bym wpadla pod auto :p

Link to comment
Share on other sites

Nie żebym się cieszyła ale od razu mi lepiej bo myślałam że tylko ja mam takie dziwne pomysły :P

 

Ja jechałam o 15stej wiec ruch był jak cholera ale na szczescie nie poleciałam w strone ulicy tylko w strone chodnika , a wsiadajac na rower sobie myślałam " zebys tylko tego parasola nie wkręcił w koło " no i masz , długo nie musiałam czekać , a co do hamowania to ja zawsze hamuje przednim bo nie wiem dlaczego ale odruchowo zawsze pierwszej używam lewej ręki , i nie wiem dlaczego :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...