Jump to content
Dogomania

Wilno 2xCACIB 24-25.10.2009


Judit

Recommended Posts

[B]24.10.2009 - CACIB “VILNIUS AUTUMN’ 2009’’
25.10.2009 - CACIB “GOLDEN CUP’ 2009’’[/B]

I termin: 20.07.2009
II termin: 17.08.2009
III termin: 21.09.2009
IV termin: 28.09.2009

[URL="http://www.kinologija.lt/files/cacib_10/spalis%20%202009%20en.doc"]info[/URL]

24.10 - [URL="http://www.kinologija.lt/files/cacib_10/judges%202009%2010%2024.pdf"]sędziowie[/URL]
25.10 - [URL="http://www.kinologija.lt/files/cacib_10/judges%202009%2010%2025.pdf"]sędziowie[/URL]

______________________

kto jedzie? ;)
macie jakieś namiary na noclegi? :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Judit']
macie jakieś namiary na noclegi? :p[/quote]

Bardzo duzo psiarzy nocuje w Bezdanach (Bezdonys).
My zawsze nocujemy u pani Wandy -mówi po polsku:cool3:
[url=http://www.mywilno.com/index.html]MyWilno.com - odpoczynek pod Wilnem![/url]

Atmosfera jest rewelacyjna, szczególnie wieczory po pierwszym wystawowym dniu:evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']musi byc bardzo sympatyczne miejsce :)) jak popatrzyłam na mape to az sie nie chciało wierzyc ze to tylko 16 km od Wilna :)

a czy tam sa pokoje z łazienkami ?? śniadanie jest czy we własnym zakresie ??

ile kosztuja psy ??[/quote]

Dojazd do Lit Expo nie jest skomplikowany i w miare szybki.
Łazienki są wspólne na każdym piętrze, ale mozna to pogodzić. Niestety, posiłki we własnym zakresie:) Psy kosztują dodatkowe 10 litów jeden.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]My właśnie myślimy i jeśli ma ktoś miejsce dla[B] Jednej osoby ale za to z dogiem[/B]... to bardzo proszę o info. Wybieramy się tylko na sobotnią wystawę.[/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Widzę że mamy te same plany :cool3:. My też się wybieramy na jeden dzień bez noclegu.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=red]UWAGA!!![/COLOR][/SIZE]

zgłosiłam psa w pierwszym terminie na obie wystawy czyli zapłaciłam już i mam potwierdzenie płatności za 70 Euro.

ponieważ moja suka skonczyla ch szybciej niz sie spodziewałam a jest za młoda zeby przeniesc ja do starszej klasy kombinowałam aby ja wycofac :)

niestety na ich stronie jest napisane ze zamiana jak i wycofanie jest niemozliwe :((

wycofanie pewnie tak ale mysle ze zamiana jest mozliwa wiec ....

jesli jest jeszcze ktos kto chcialby zglosic psa i moglibysmy zrobic taka podmianke to bardzo prosze o kontakt!!!! ja bym nie byla stratna a ktos miałby taniej zgloszenie o 40 Euro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati1033']bardzo chetnie bym skorzystala, gdybym znalazla transport- ale niestety na razie nic nie wykombinowalam :([/quote]
Dla nas nie byłoby problemem wziąć z sobą jedną osobę z niedużym pieskiem (z tyłu będzie tylko transporter-trójka). Ale planujemy wyjechać przed świtem z Białegostoku, żeby w sobotę przyjechać od razu na wystawę, pieska nasza zgłoszona na obu dni, a potem planujemy jeszcze poniedziałek i wtorek pobyć w Wilnie, poszwendać tam i wrócić dopiero we wtorek wieczorem do Białegostoku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]My właśnie myślimy i jeśli ma ktoś miejsce dla[B] Jednej osoby ale za to z dogiem[/B]... to bardzo proszę o info. Wybieramy się tylko na sobotnią wystawę.[/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Ponawiam :roll:
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...