Jump to content
Dogomania

Tolek i jamniki korabiewckie---> nowe fotki.


Recommended Posts

[IMG]http://images49.fotosik.pl/70/1c46c14c3b1d4279med.jpg[/IMG]
jaka zgrabna poza:loveu:
[IMG]http://images49.fotosik.pl/70/432d23c611cd0b84med.jpg[/IMG]
słodziak w poscieli:loveu:

[IMG]http://images48.fotosik.pl/70/f7dcd3e991736ca0med.jpg[/IMG][/QUOTE]
modele:loveu:
Proszę wycałować wszystkie jamniki od ciotki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol: To nie jest budka. To jest materac zrobiony z legowiska które miało być nieprzemakalne i łatwe w utrzymaniu czystości a po upraniu okazało się że wnęterze nasiąknęło woda jak gąbka i legowisko przez tydzień nie chciało wyschnąć na słońcu. Zostało więc rozprute i babcia uszyła z tego materiału pokrowce na materac. Kubuś lubi norki i zrobił sobie z tego taką prowizoryczną budkę :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam JamnicząRodzinkę.
Trafiłam tu dosłownie przypadkiem, klikając Elu na Twój banerek z biedniusim pieskiem. Zaitrygowało mnie , że masz ciągle ten sam. I co??!!!
Trafiam na wątek z cudownymi metrami futra , pięknymi pysiami w różnych pozach i sytuacjach. No czegoś takiego jeszcze nie widziałam:crazyeye:. To jest cudowny wątek chyba najpiękniejszy na dogo i żeby kazdy tak wspaniale
wyglądał.
Jamolki przecudne:loveu:, zachowują się jak prawdziwe modele, nie mogę wyjść z podziwu. No i do tego śliczne kotki. Psiaczki widać, że maja cudownie, rozpieszczone i ręce pełne roboty do myziania. Cały czas uśmiecham się jak głupia, 3 bite godziny na jednym wątku ale warto było. Podziwiam Waszą rodzinkę za O G R O M N E serducha dla tych jamolków i kotków. Brak mi słow, żeby oddać choć część tego co czuję i chylę czoła za te wspaniałości :modla:.
Pozdrawiam Cię serdecznie i jamolki myziam....myziam.....myziam...................................................:glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='JamniczaRodzina.']Isadorko ostatnio u nas było mało czasu ,jamniki mają się dobrze .Czują wiosenkę zaczynają kopać dołki :diabloti:.Narazie u nas jest trochę smutno :-(pochowaliśmy Teściową.Może wreszcie niedługo będę mogła się z Tobą spotkać.:multi:[/quote]

To trzymajcie się i... odezwij się jak uznasz już za stosowne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JamniczaRodzina.']:-(U nas ostatnio bardzo smutno.Wczoraj odszedł za TM mój ukochany kotek Maciuś.Obrażenia niestety były dużo gorsze niż wydawało się na początku.[/quote]

Cokolwiek powiem... to tylko słowa...
Trzymaj się. :(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Tak tak czekamy na nasze pięknościowe jamniorki, czy dużo dołków w ogrodzie? :eviltong: Harutek i Ferka na każdym spacerku kopią jak zawzięte, czekam kiedy mnie gospodarz domu opitoli :evil_lol:.
Pozdrawiamy Was serdecznie.:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...