Jump to content
Dogomania

Porzucona ONKA pilnie szuka domu Radomsko


Temida

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bela51']Temida, czy rozesłalaś jakies info o suni??? Trzeba zbierac pieniądze i deklaracje. Można ją zapisać do hoteliku u megii lub do Jamora.. Ale bez nagłosnienia wątku nic nie zdziałamy.
A czy dałaś info na owczarki?[/QUOTE]
Właśnie, może zacząc zbierać deklaracje i spróbować z hotelem.
Gdzie sunia ma ogłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

Sunia ma ogłoszenia na Allegro, e-zwierzak.pl i tym podobnych portalach ogłoszeniowych. Jeśli chodzi o hotel to jest to sprawa dość ryzykowna. Umieszczenie w hotelu dużego psa wiąże się z dużymi kosztami. Jeżeli byłoby jakieś zainteresowanie i miałabym jakiś określony czas adopcji to moglibyśmy podjąć taką decyzję. Chodzi o to, aby hotelowanie nie przeciągało się zbyt długo. Często jest tak, że zapał ludzi słabnie.

Link to comment
Share on other sites

W Radomsku jest jeden hotel i doba za dużego psa kosztuje w nim 20zł. Nie stać nas na finansowanie nieokreślonego pobytu. Zgadzam się, że można pozbierać pieniążki, ale jeśli nie będzie zainteresowania taki stan rzeczy może potrwać. Postaram się porozmawiać z tą Panią, aby trzymała Bertę jeszcze przez jakiś czas. Może zgodziłaby się szybciej jakby poszły dwa ostatnie szczeniaki, ale ostatnio cisza. Jeśli się zgodzi to sunia będzie mogła u niej przebywać. Trzeba zwiększyć poszukiwania. To łagodny i ładny pies.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, to byłoby najlepsze rozwiazanie, gdyby mogła zostać u tej Pani, gdzie jest teraz. Jeśli chodzi o hotele, to jest wiele tańszych. Ale skoro nie skłaniacie sie do takich rozwiazań, to pozostaje intensywnie szukac domu. Ale, gdy czas goni, to nie jest to łatwe.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że jest wiele tańszych, ale nie w tej okolicy. Przed wydaniem psa wolę zobaczyć się z potencjalnym właścicielem, lub wykonać wizytę przedadopcyjną. Jeśli hotel będzie zbyt daleko może być z tym problem. Jeśli chodzi o skłanianie się do takich rozwiązań to jestem jak najbardziej zwolenniczką, ale muszę patrzeć też w sposób racjonalny. Przy dużym natłoku spraw, często ważniejsze jest ratowanie zdrowia, czy życia. Jeśli mamy określony czas do adopcji np. ktoś ma odebrać zwierzaka za miesiąc, tydzień itd. to nie ma problemu. W chwili gdy termin pobytu jest nieokreślony sytuacja staje się ryzykowna.

Link to comment
Share on other sites

CZekam na odpowiedz od dziewczyny ktora ma hotelik za 300 zl gdzies pod W-ą. Ale nie wiem, czy dla ON-ow tez jest taka cena. Po drugie, faktycznie najlepiej by bylo jakby sunia zostala u tej Pani, tam gdzie jest. Jednoczesnie, mozna poprosic cioteczki od ogloszen, zeby ja wszedzie oglosily. W przyszlym tygodniu napisze do nich, zaprosze na watek. Moge zadeklarowac ok. 50 zl miesiecznie na sunie, bo inna sunia, na ktora mialam deklaracje wlasnie znalazla domek. Generalnie nie ma co liczyc na szybkie znalezienie domku. To byloby duze szczescie.

Link to comment
Share on other sites

Temida, chyba nie masz racji. Jesli zebrałoby sie deklaracje, to nie zostaniecie sami. A daloby to czas na spokojne poszukanie domu. Zastanów się. Mam 3 psiaki, na ktore deklaruje jakies kwoty.Inni na pewno płaca na więcej i dzieki temu psy nie siedzą w schronach. Znalezienie dobrego domu szybko, graniczy z cudem.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Temida, chyba nie masz racji. Jesli zebrałoby sie deklaracje, to nie zostaniecie sami. A daloby to czas na spokojne poszukanie domu. Zastanów się. Mam 3 psiaki, na ktore deklaruje jakies kwoty.Inni na pewno płaca na więcej i dzieki temu psy nie siedzą w schronach. Znalezienie dobrego domu szybko, graniczy z cudem.:shake:[/QUOTE]

Tez mysle, ze mozna sprobowac. Tylko troche wysilku, rozsylanie watkow, szukanie deklaracji, wiem, ze to problem, ale warto sie podjac.

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z Wami, ale miałam już sytuację, że na skutek przeróżnych sytuacji losowych ludzie się wykruszyli i po pół roku pojawiła się płatność 1200zł. To jest ok. 8 sterylizacji dużych psów i wyżywienie wielu zwierząt. Jakby to był jedyny zwierzak pod opieką i hotel miałby być na określony czas nie ma problemu, bo często się tak robi, al w takim wypadku jest to ryzykowne. Postaram się wynegocjować pobyt psa u Pani, ale trzeba wzmocnić poszukiwania.

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj w odwiedzinach u Berty i maluchów. Pani zgodziła się zatrzymać ją do czasu znalezienia jej domku. Sunia już się tam przyzwyczaiła, ma ogromny teren i dużą budkę. Musimy tylko znależć coś dla maluchów, bo podrosły i wymagają większego zainteresowania. Domek tymczasowo mamy, ale trzeba zwiększyć poszukiwania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']Byłam dzisiaj w odwiedzinach u Berty i maluchów. Pani zgodziła się zatrzymać ją do czasu znalezienia jej domku. Sunia już się tam przyzwyczaiła, ma ogromny teren i dużą budkę. Musimy tylko znależć coś dla maluchów, bo podrosły i wymagają większego zainteresowania. Domek tymczasowo mamy, ale trzeba zwiększyć poszukiwania.[/QUOTE]

Świetnie,że sunia ma na razie DT, kamień z serca.....
A szczeniaczki to bardziej ON-kowate, czy mieszańce?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...