Jump to content
Dogomania

Aniołek z piekła rodem ;)


sator_k_

Recommended Posts

[url]http://img708.imageshack.us/img708/6417/dsc05868j.jpg[/url] jakie świetne bloodki *.* i swetery ładne :)

Mój pies jest osłem. Skakać nie lubi. Na frisbee próbowałam go nakręcić, nawet karmiłam go na nim ale nic. Jak jest smak na frisbee to jest fajne, nie ma smaka, przestaje być fajne. Zresztą jemu nawet normalne aporty się nudzą po 2-3 rzutach..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sator też kiedyś taki był, ale stwierdziłam, że bez aportu to ja się fizycznie wykończę, żeby go wybiegać, no i psisko "musiało" aport polubić ;). Teraz już nie mamy z tym większych problemów, choć nie jest to typ psa, który może aportować bez końca, kiedyś też mu się to nudzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sator_k_']Przebaczamy, przebaczamy ;)

Krzywdy jej nie zrobisz ;). Ja bym jednak robiła takie sztuczki na dysku który jest odpowiednio wytrzymały dla psa, tj nie pojawiają się w nim od razu dziury. Bo po pierwsze bardziej niszczy się dysk, a po drugie te zadziory mogą dziąsła pokaleczyć, bo pies musi dysk trzymać masymalnie mocno i mogą się one wbijać.
Btw nie każdego psa da się tak podnieść, bo nie każdy może po pierwsze mieć wystarczająco mocny uścisk, a po drugie może tego po prostu nie lubić.

Dyski przeszły chrzest bojowy i Super nie ma nawet jednego wgnieconka = jestem zachwycona. W Xtra jakieś wgniecenia są, ale da się to przeżyć = myślałam, że będzie gorzej :)[/QUOTE]

Ja tak czasem robiłam Kati, ale nigdy nie byłam pewna czy tak można, ale skoro tak to dobrze ;)
My na razie mamy gumowy i takim dyskiem to ona uwielbia się bawić, przeciągać, łapać rollery, ale to normalnych rzutów muszę kupić już lepszy dysk :)

No to świetnie. Jak widać dyski są porządne, chociaż zobaczy się z czasem :p

Link to comment
Share on other sites

Gdyby to było niebezpieczne to by nikt nie pozwalał psom w IPO fruwać na rękawie. Trzeba tylko uwarzać, żeby to coś na czym pies wisi go nie raniło.

A co do dysków to choć 235 lepiej mi się rzuca, bo jest lżejsze, wiem że następne będą Super, bo mi się za szybko będą dyski zużywały :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cieplutkaa.']Zaznaczę sobie na razie, bo bardzo podoba mi się Twój psiak i w wolnej chwili zasiąde z postanowieniem, że przejrzę wszystkie strony i nadrobię to co stracone.;)

Pozdrawiam[/QUOTE]

No to zapraszam :)

Dzisiaj byliśmy na terningu i jestem bardzo dumna z Satora. Grzeczne zachowanie z tygodnia zostało mu też i na dzisiaj. Tym razem ja robię filmik, ale ponieważ dzisiaj jedziemy do zanjomych będzie najwcześniej jutro, chociaż chciałam kilka zdjęć od Zuzy wykorzystać, także niestety wszytsko może się opóźnić, ale badźmy dobrej myśli. :)



[quote name='Ewa&Duffel']No to teraz czekamy na relację zdjęciową z treningu z nowymi dyskami ;)[/QUOTE]

Elementy frisbee też będą na filmiku, a tak wogóle to ostro bierzemy się za trenowanie rożnych freestaylowych figur ;)

Link to comment
Share on other sites

No poczatku to takie podstawowe np. skok przez nogę oczywiście ze załapaniem frisbee, a to nie takie łatwe, wiem, bo próbowałam :P. Po za tym na razie tak ogólnie łączenie sztuczek z łapaniem frisbee. No i jezszcze jest "do okoła świata" i "zetka", także dużo jeszcze przed nami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga & Maks']super filmik :D a Satorowi fajnie wychodzi skakanie po dysk :D
ja ostatnio zastanawiałam się żeby zainwestować w Hero Xtra, ale chyba poczekam na wiosnę, bo teraz pogoda i tak fatalna, a za chwilę zima będzie to muszę poszukać Frost Bite[/QUOTE]

Ja pytałam się u źródła i podobno Xtra można spokojnie używać w zimę.

A filmik z frisbee bedzie jak się podszkolimy.

I nasza ekipa:
[IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0940.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przeszlus'][URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0940.jpg[/URL]
To małe po lewej to też agilituje ? :)[/QUOTE]

Widać, że po łebkach galerię, a w szczególności filmiki ogladasz, bo Laydy już na dwóch filmikach, które są w galerii występowała


[quote name='dOgLoV'][URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0940.jpg[/URL] ekipa niezła :lol:[/QUOTE]

Wiem :D
Zero borderów, australijczyków itp. za to jest i Onek i york:diabloti:

Macie jeszcze Satora:
[IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0678-1.jpg[/IMG]
(wydaje mi się, że tego zdjęcia jeszcze nie było)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...