Jump to content
Dogomania

Powtórka z Bidulki... HORROR ONka, który trwał przez lata.."JORK"..DT NA CITO! PiSdZ


Weronia

Recommended Posts

  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Weronia']Czy się przydadzą?? Jasne! :)
Najlepiej by było do mnie, koniecznie z karteczką np "dla Jorka, eluszki" - żeby mi się nie pomyliło nic..
Dzięki z góry!!

P.S. Wysyłam pw z adresem do Ciebie...[/quote]

wyśle paczkę na adres, który mi podałaś ale niestety dopiero w poniedziałek, nie dam rady wcześniej :( pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jejkuś, proszę napiszcice na której stronce jest nr konta, bo robię przelewy i pozaznaczałam sobie różne strony z różnymi bidulkami, że juz nie wiem gdzie jest ta z numerem konta dla Jorka.

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/powtorka-z-bidulki-horror-onka-ktory-trwal-przez-lata-jork-wrak-psa-pisdz-144467"][IMG]http://images48.fotosik.pl/183/764c432befcf2b3e.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ciencienia']Jejkuś, proszę napiszcice na której stronce jest nr konta, bo robię przelewy i pozaznaczałam sobie różne strony z różnymi bidulkami, że juz nie wiem gdzie jest ta z numerem konta dla Jorka.[/quote]


konto na 1 stronie:roll:


[COLOR=Purple][B][SIZE=3][B]Pogotowie i Straż dla Zwierząt[/B][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Plac Pocztowy 4/6[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]64-980 Trzcianka [/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Bank PKO BP S. A. w Czarnkowie[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]87 1020 3844 0000 1702 0048 1093[/SIZE][/B]
[B]dopisek: Onek JORK Poznań[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ciencienia']Jejkuś, proszę napiszcice na której stronce jest nr konta, bo robię przelewy i pozaznaczałam sobie różne strony z różnymi bidulkami, że juz nie wiem gdzie jest ta z numerem konta dla Jorka.[/quote]

Dziękujemy ślicznie za pomoc wszelaką:)

Slomka22, dzięki! Już dostałam jedną paczkę od dogomaniaczki, jak dojdzie Twoja, druga, to podziękuję oficjalnie ze zdjęciem:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eluszki']Coś tu ostatnio cisza zapadła:roll: .Jak się ma Jork? Mam nadzieję, że zdrowieje w oczach i że szybko znajdzie domek cud - miód. Ucałujcie go w nochala, niech się chłopak trzyma ![/quote]


:loveu: Jorkuś zaglądamy i podrzucamy, coby więcej rozgłosu było.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']Dana on ma chyba na imię Jork. Całe szczęście że tym ludziom nie udało się z niego zrobić prawdziwego yorka. :roll:[/quote]

Nie wiem , dlaczego byłam przekonana, że imę pieska pisze się przez y na początku.... :roll:
A że się nie udało zrobić z Jorka - Yorka, to rzeczywiście szczęście:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, Sara ma juz 10 lat, niewiele jej zostalo, ze wzgledu na slaby stan zdrowia. Prosi o zalicytowanie cos, zeby starczalo na hotelik! Zapraszamy serdecznie na bazarek!


[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/wznowiony-ciuszki-buciki-dla-najmlodszych-na-utrzymanie-sary-w-hoteliku-do-01-10-a-146721/"]WZNOWIONY ciuszki, buciki dla najmłodszych na utrzymanie Sary w hoteliku do 01.10.[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...