Jump to content
Dogomania

Amstaffka Hera ma już dom:):)


Justii2388

Recommended Posts

[quote name='Ada-jeje']Wow ale bylo by super, spelnily by sie nasze marzenia a Majro napewno cieszyl by sie z dolaczenia do niego wspoltowarzyszki.[/QUOTE]

pomalutku zarzucamy sieci ;) ...może ... pomalutku dorastają do decyzji o 2 psiaku ... chyba trzeba będzie im pomóc ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 538
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicja']pomalutku zarzucamy sieci ;) ...może ... pomalutku dorastają do decyzji o 2 psiaku ... chyba trzeba będzie im pomóc ;)[/QUOTE]

Państwo Majro od poczatku przecież myśleli o drugim psie? Pan jak do nas dzwonił o psy to mówił, że chce mieć 2 psy. Może więc się zgodzą na Herę.
A oni nie mają jakiegoś pręguska oprócz Majro?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Państwo Majro od poczatku przecież myśleli o drugim psie? Pan jak do nas dzwonił o psy to mówił, że chce mieć 2 psy. Może więc się zgodzą na Herę.
A oni nie mają jakiegoś pręguska oprócz Majro?[/QUOTE]

Nie tak od początku ;) ze mną jak pan Piotr rozmawiał jak był po Majlo to mówiła ,że na razie chciałby jednego pieska ,żeby zobaczyć czy sobie da rade. Mówiłam mu wtedy o Heruni. Moja koleżanka , która mieszka niedaleko Majro i odwiedza go od czasu do czasu ostatnio napomknęła właśnie znowu o Heruni bo chyba dojrzeli do posiadania drugiego stwora;)
Państwo mieli drugiego psa przez dwa dni... Tylko ,że musiał wrócić do poprzedniego właściciela ponieważ najpierw rzucił się z furią na Majro (mimo ,że przez dwa dni wszytko było w najlepszym porządku) , a później na panią Monike, dobrze ,że udało jej się schować za drzwiami łazienki... ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Do mnie od poczatku mówił o drugim psie i to właśnie chciał 2 samce.[/QUOTE]
Hm... ja pewna jestem ,że o jednym psie mówił... przedstawiłam historie Majro i Hery oraz fakt ,że ona do adopcji też jest , ale nie spotkał się to z żadnym zainteresowaniem wtedy.

Link to comment
Share on other sites

Podliczylam dotychczasowe wplaty z bazarkow i wplyw na konto mamy [SIZE=3][B]706 zl.
[/B][SIZE=2]Od tego odliczamy zakupy w hurtowni i weta [SIZE=3][B]495 zl.[/B][SIZE=2] [SIZE=3][SIZE=2]zostalo[/SIZE][B] 211zl.[/B][/SIZE] na sterylizacje i na hotel.
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Alicjo, znam tylko z dogo Julie i Asior, imie Hania mi nic nie mowi, ale skoro Ty znasz to zacznij dzialac
;)[/QUOTE]

Hania to dziewczyna która ma Bellę ze schroniska w Gliwicach ...tą która była przez nas poszukiwana po dziwnej adipcji z gliwickiego schroniska i znaleziono ją w Bialymstoku ...

Link to comment
Share on other sites

Ja też trzymam kciuki , żeby się udało. Z tego co wiem jutro Hania będzie się widzieć z p. Moniką oraz Majlo (na wspólnym spacerku) i nie zapomni znowu wspomnieć o Herci ;)

Czy był choć było jakiekolwiek zapytanie o Here ? Bo u "moich" astów jest tak przerażająca cisza... że strach się bać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']J_ulia, nawet pol telefonu nie bylo :shake::-([/QUOTE]

ja wystawiałam 1,5 rocznego labradora na allegro...nie miałam nawet pół e-maila o niego...a mozna by myśleć, ze co jak co czarny, młody labek znajdzie szybko dom...:( no i dt oddał go do budy - a raczej do garazu i szlag mnie dzisiaj trafił jak to przeczytałam:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Tak, w Myslenicach kolo Krakowa.
Otrzymalam wiadomosc z hoteliku ze nasza Hercia po sterylizacji, koszt 160 zl. z obcieciem pazurkow. Podobno widac ze bidula cierpi, ale Marta podaje jej czopki przeciwbolowe. Wiadomo pierwsze 24 h to najgorsze, napewno juz jutro bedzie mniej bolalo.

Link to comment
Share on other sites

już wiem wszystko
Pan by może i adoptował Herę, ale z tym związane są koszty :(
Właścicielka mieszkania ponoć chce 300 zł za zgodę na następnego psa ....a u Piotra teraz martwy sezon na tatuaż, auta nie ma...
No i Hera musiała by tolerować mniejsze psy bo Piotr często jeździ w Bieszczady i tam jego ojciec ma samca alpejsko gończego krótko nożnego, Majlo się z nim dogaduje, Hera też musiała by....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...