Jump to content
Dogomania

Lecter(*) Etna-PIGbullka,Morris-CaneCundel,Lucynka-szczurzynka,Kruszynka-burbulinka


agaga21

Recommended Posts

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:ale zaszalałaś :multi:

[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
tylko coś mi się, kurka wodna przestawiło i lampa nie chciała się wcale otwierać:shake: i nie mam pojęcia o co chodzi. przez to dużo zdjęć poszło do śmieci:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']tylko coś mi się, kurka wodna przestawiło i lampa nie chciała się wcale otwierać:shake: i nie mam pojęcia o co chodzi. przez to dużo zdjęć poszło do śmieci:placz:[/quote]
[FONT=Arial][B]
może w ustawieniach sobie wyłaczyłas lampe :razz::razz:[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Agata, co to za wydarzenie, Lecter biega :crazyeye::crazyeye::evil_lol:??????[/quote]
no właśnie! nie miał wyjścia: auto było daleko a przestrzeń ogromna-musiał się biedak trochę pomęczyć:evil_lol:
najbardziej jednak podobało mu się tarzanie w trawie;).
dziś spróbuję namówić TZ na powtórkę, choć według niego taki spacer to "marsz śmierci":evil_lol: ale może się uda bo pogodę mamy piękną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]:multi::multi::multi:Misio wygląda na zadowolonego ze spacerku :p[/B][/FONT][/quote]
niby tak ale jak wskoczył do auta to trzymał przednią łapkę w górze. oglądałam ale nic nie widać więc nie wiem co jest grane.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']niby tak ale jak wskoczył do auta to trzymał przednią łapkę w górze. oglądałam ale nic nie widać więc nie wiem co jest grane.:shake:[/quote]

[FONT=Arial][B]może coś mu weszło między opuszek , albo go urąbała mrówka ...boli takie cóś jak sqrczybyk :mad:....jest jeszcze opcja ze stąpnął na szyszunie [/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witam :multi::loveu:

chciałam przejrzeć Was całych ale z moim internetem to jest dzisiaj niewykonalne :mad:


Lecter nie wygląda bynajmniej na tej focie na leniuszka, któremu nie chce się biegać :) :loveu::loveu:
[url]http://i28.tinypic.com/29e6jbc.jpg[/url]

zresztą mając takiego kumpla do zabaw to chyba nawet nie mógłby usiedzieć na miejscu :) :cool3::cool3:
[url]http://i31.tinypic.com/bwpx5.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witam :multi::loveu:

chciałam przejrzeć Was całych ale z moim internetem to jest dzisiaj niewykonalne :mad:


Lecter nie wygląda bynajmniej na tej focie na leniuszka, któremu nie chce się biegać :) :loveu::loveu:
[URL]http://i28.tinypic.com/29e6jbc.jpg[/URL]

zresztą mając takiego kumpla do zabaw to chyba nawet nie mógłby usiedzieć na miejscu :) :cool3::cool3:
[URL]http://i31.tinypic.com/bwpx5.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote]
pozory mylą!
to, że biega to tylko tak do zdjęć;):evil_lol: a na prawdę to większość galerii jest śpiąco-leżąca:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]może coś mu weszło między opuszek , albo go urąbała mrówka ...boli takie cóś jak sqrczybyk :mad:....jest jeszcze opcja ze stąpnął na szyszunie [/B][/FONT][/quote]
no myślę że nic poważnego bo jak szliśmy z auta do domu to szedł już normalnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Kochany biegający i zadowolony Lecterek :multi::loveu:

Mam nadzieję, że z łapką nic poważnego, bo się chłopak do spacerów zupełnie zrazi i nauczy się z WC korzystać :evil_lol::evil_lol::evil_lol: (tylko żeby deskę opuszczał :evil_lol::diabloti:)[/quote]
i używać odświeżacza ;)

a tak w ogóle to znów mamy zmartwienie. lecter miał w maju usuwane 2 guzki przy okazji kastracji.
jeden guzek miał przy pępku a drugi większy na boku(na zdjęciach widać w tym miejscu ciemny ślad) no i przy tym miejscu dziś zauważyłam małe zgrubienie-tak jakby znów guzek się robił :placz:. wet wtedy powiedział, że to włókniaki, nie chciałabym znów go operować :shake:
wet przyjeżdża w czwartek, mam nadzieję że to jakieś zgrubienie od szwów...czy to możliwe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']i używać odświeżacza ;)

a tak w ogóle to znów mamy zmartwienie. lecter miał w maju usuwane 2 guzki przy okazji kastracji.
jeden guzek miał przy pępku a drugi większy na boku(na zdjęciach widać w tym miejscu ciemny ślad) no i przy tym miejscu dziś zauważyłam małe zgrubienie-tak jakby znów guzek się robił :placz:. wet wtedy powiedział, że to włókniaki, nie chciałabym znów go operować :shake:
wet przyjeżdża w czwartek, mam nadzieję że to jakieś zgrubienie od szwów...czy to możliwe?[/quote]

Agatka, to może być reakcja na szwy. Sara miała dwa takie zgrubienia, też panikowałam, ale po kilku tygodniach zniknęły. Ale lepiej niech wet to zobaczy, trzeba dmuchać na zimne ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...