Jump to content
Dogomania

Lecter(*) Etna-PIGbullka,Morris-CaneCundel,Lucynka-szczurzynka,Kruszynka-burbulinka


agaga21

Recommended Posts

Nie pamiętam dokładnie szczegółów ale znajoma z osiedla miała taki sam problem u swojej córeczki, jak miała około 2 tygodni może miesiąca. Lekarka coś źle zrobiła i dziecko w poważnym stanie wylądowało w szpitalu. Ostatecznie wszystko jest w porządku ale bardzo dużo nerwów było.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']mam przerwe w przerwie od dogo:evil_lol: to se przyszlam foty oblukać ale nima nic :niewiem::shake:[/QUOTE]

kochana, podobnie jak ty mam jakiś znowu dogowstręt i nie chce mi się nowych fot wrzucać żadnych. chyba też sobie jakąś przerwę zrobię.
psy mam nudne, tylko śpią i śpią więc nawet mi się pstrykać nie chce. na dwór prawie nie wychodzę, bo słońca już dawno u nas nie było a te szaro-burości tylko mnie przygnębiają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']Chita ty czarownico :) Obudziła mnie dzisiaj jasność/ nie wiekuista/ tylko czyste niebo.
Będzie słonecznie dzisiaj. Chmurek nie ma.
Ładuję aparat.[/QUOTE]

u nas tak samo:crazyeye::crazyeye:! aż oczom nie wierzyłam!!!czysty błękit i piękne słońce!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
dmuchaj dalej:evil_lol::evil_lol:



pojawił się u nas na wsi nowy pies. rudy, trochę jak golden, taki kudłaty. dziewczynki miejscowe mówią że go nie znają, pies ma obrożę ponoć. ja go z bliska nie widziałam, bo jest strasznie płochliwy i szybko ucieka na widok człowieka, który wykazuje nim jakieś zainteresowanie :(
będę musiała jakoś na niego "zapolować" chyba...

Link to comment
Share on other sites

myślałam myślałam i wymyśliłam!
ten nowy psiak wygląda jak tolling retriver z nowej szkocji:
[IMG]http://www.smalldogsrus.com/images/nova-scotia-duck-tolling-retriever-21243303.jpg[/IMG]

tylko wydaje się trochę niższy.

może uda mi się go trochę oswoić i zrobić mu fotę. wydaje mi się że ktoś go wywalił, bo pojawił się niedawno a wcześniej nigdy go tu nie widywałam. zakumplował się z miejscowymi psiakami więc wiadomo, że do psów jest łagodny. te dziewczynki które o niego pytałam mówiły, że ktoś tam go głaskał, więc może uda mi się do niego podejść. parę dni temu podszedł pod nasze okna, zobaczyłam go z salonu i wyszłam z michą karmy ale zwiał, jak z procy...jakby wiedział, że zaraz dostanie kamieniem :(

Link to comment
Share on other sites

myślałam, że nic mnie już na dogo nie zdziwi....właśnie dostałam pw, które rozwaliło mnie na łopatki i nie wiem czy się śmiać czy płakać.

[B]I UROCZYŚCIE POSTANAWIAM WSZEM I WOBEC, ŻE JUŻ NIGDY, PRZENIGDY NIE KUPIĘ ANI JEDNEJ RZECZY NA ŻADNYM BAZARKU!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Aga 1000 razy obiecywałem sobie że:
co psy winne za idio ...kę która nawet nie orientuje się ile przelew kosztuje/ jeśli robisz go internetowo to niewielka strata ale na poczcie?/.
Bank ,US,ZUS też potrafi przysłać Ci info że masz dopłacić 20 groszy. Żona za 2,20 PLN trafiła na listę dłużników nie wiedząc o tym/ pomyłka banku- nawet przepraszam nie usłyszała a wisiał w " powietrzu" kredyt inwestycyjny na zamówiony i odebrany sprzęt./

Jesteś pogodnym i dobrym człowiekiem. Do jutra Ci przejdzie.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']myślałam, że nic mnie już na dogo nie zdziwi....właśnie dostałam pw, które rozwaliło mnie na łopatki i nie wiem czy się śmiać czy płakać.

[B]I UROCZYŚCIE POSTANAWIAM WSZEM I WOBEC, ŻE JUŻ NIGDY, PRZENIGDY NIE KUPIĘ ANI JEDNEJ RZECZY NA ŻADNYM BAZARKU!!![/B][/QUOTE]

łomatko co się stało?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']myślałam, że nic mnie już na dogo nie zdziwi....właśnie dostałam pw, które rozwaliło mnie na łopatki i nie wiem czy się śmiać czy płakać.

[B]I UROCZYŚCIE POSTANAWIAM WSZEM I WOBEC, ŻE JUŻ NIGDY, PRZENIGDY NIE KUPIĘ ANI JEDNEJ RZECZY NA ŻADNYM BAZARKU!!![/B][/QUOTE]
nie przejmuj sie wiadomosciami na PW (mniej wiecej chyba wiem o co chodzi ,bo sledzilam Twoj bazarek i dyskusje na nim sie toczace
)pomoglas i nadal pomagasz wielu psiakom,masz do nich i przede wszystkim dla nich serce,wiec miej gleboko w ...... te osoby ,ktore ponad wszystko stawiaja swoje EGO;-)pozdrawiam :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...