Jump to content
Dogomania

Lecter(*) Etna-PIGbullka,Morris-CaneCundel,Lucynka-szczurzynka,Kruszynka-burbulinka


agaga21

Recommended Posts

15zł za metr na tej aukcji:
[URL]http://allegro.onet.pl/lina-jutowa-fi50-najwyzsza-jakosc-od-ss-i1173644462.html[/URL]

u nas nigdy nie ma draki o zabawki, z resztą o nic :p najwyzej czasem etnusia nawrzeszczy na morriska ale on sie tym nie przejmuje :lol:
a dziś między deszczem a deszczem bylismy w lesie. jak wróciliśmy, spadł grad!:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']zatrudniłaś biedne pieski do zbierania drzewa na opał na zimę :diabloti::evil_lol:
[URL]http://i52.tinypic.com/30tnxh0.jpg[/URL][/QUOTE]

[quote name='chita'][URL]http://i56.tinypic.com/oupdsn.jpg[/URL] patoloholiczka:loveu::evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='baster i lusi']a to cioteczka:mad:,bidna Etnusia zbiera opał na zimę:shake:[/QUOTE]


co ja na to poradzę? karol miał drewno do kominka zamówić, ale ciągle zapomina więc muszę sobie jakoś radzić, żeby zimą nie marznąć:lol:

Link to comment
Share on other sites

spacerek udany :p ... ale Etnusia chyba nie wybawiła się jak trzeba bo jakaś czysta albo mi się wydaje ;)
ja rozpoznaję dobrą zabawę u Was po umorusaniu :evil_lol:

a lina super ... widać ze miały kupę radochy
ja próbowałam zabawy z Monką takimi linkami jak z Fionusią ... niestety ona pod względem zabawy rzeczami innymi niż piłeczka jest "kaleką" :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Ale fajny macie ten las - super!

[URL]http://i56.tinypic.com/oupdsn.jpg[/URL]
A większych patyczków nie było? Co to takiego dla Etnusi, jak słomka :evil_lol::diabloti:[/QUOTE]
większym patyczkęm, w dodatku takim ubłoconym przez większość spaceru nas podcinała:mad:
[quote name='fioneczka']spacerek udany :p ... ale Etnusia chyba nie wybawiła się jak trzeba bo jakaś czysta albo mi się wydaje ;)
ja rozpoznaję dobrą zabawę u Was po umorusaniu :evil_lol:

a lina super ... widać ze miały kupę radochy
ja próbowałam zabawy z Monką takimi linkami jak z Fionusią ... niestety ona pod względem zabawy rzeczami innymi niż piłeczka jest "kaleką" :roll:[/QUOTE]etna za zwykłymi linkami tez nie przepada ale ta lina chyba jest dla niej wyzwaniem i dlatego jej się podoba ;)
asiu, każdy piesek jest inny. jedne lubią sie bawić, inne mniej.
monka akurat lubi piłeczki, widać to typ piłkarski ;)

Link to comment
Share on other sites

Asia, a chcesz się zamienić? Ja Ci dam Marusię na tydzień, a Ty mi Monę ... Gwarantuję, że więcej na Monę narzekać nie będziesz :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:;)

Ja mam taki charakter i sposób bycia (czytaj - lenistwo :diabloti::diabloti::diabloti:), że Mona byłaby dla mnie psem idealnym - mogłaby sobie leżeć całe życie na tarasie i nic by mi to nie przeszkadzało :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Oj... Morrisek też byłby psem dla mnie idealnym - coś czuję, że zrobimy maleńką podmianę :diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']
Oj... Morrisek też byłby psem dla mnie idealnym - coś czuję, że zrobimy maleńką podmianę :diabloti::diabloti:[/QUOTE]
za późno....pokazywałam karolowi foty z demolek u was, by docenił, że gamoń nie taki zły jak mu się wydawało:diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

widze ze Etna juz na zime drzewo zbiera :grins:

ja nie wiem Etna zbiera drzewo na zime, Marusia od Agnieszki podlewa trawnik a moje nic tylko caly dzien spia i budza sie w porze posilku a rano puszczaja focha jak to ja kaze im wychodzic tak wczesnie z lozka jak na dworze tak brzydko :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']widze ze Etna juz na zime drzewo zbiera :grins:

ja nie wiem Etna zbiera drzewo na zime, Marusia od Agnieszki podlewa trawnik a moje nic tylko caly dzien spia i budza sie w porze posilku a rano puszczaja focha jak to ja kaze im wychodzic tak wczesnie z lozka jak na dworze tak brzydko :roll:[/QUOTE]
Agnieszka chętnie się zamieni za Marusię:evil_lol::evil_lol: ,bo one uwielbia takie życ:evil_lol:ie.:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']jacieee. Agatko.. zobacz co ten amstaf ( w środku filmiku) odpierdziela z podobną liną....

[video=youtube;gPXSs-6qRFc]http://www.youtube.com/watch?v=gPXSs-6qRFc&feature=player_embedded#![/video][/QUOTE]

a mnie to przeraża .... że pies uszkodzi kręgosłup , przecież to jest niesamowite przesilenie kiedy ciało unosi się w górę i potem bezwładnie opada i szarpie za trzymaną w ryjku linę ... dlatego na PitbulShow byłam raz i więcej nie pojadę
trudno może jestem przewrażliwiona ale na niebieskim czytałam o przypadkach paraliżu po zawczesnych tego typu treningach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...