Jump to content
Dogomania

Nabłyszczacz - spray, pasta - cos jeszcze innego?


tufi

Recommended Posts

no to zależy od psa tzn sierści i jej długości
dla krótkowłosych psów np posokowiec czy inny o takiej sierści może by wystarczył tylko olejek norkowy?

ja mam futrzaste bardzo psy i z długa sierscia i w słoncu sierśc błyszczy przepieknie ale na hali to nie koniecznie bo nie ma promieni :roll: więc ja nie uzywam takich sprajów bo qrcze kasa za nei zabija po prostu

sama jestem ciekawa :)

Link to comment
Share on other sites

a własnie a jak ja ide do fryzjera to pani mi na koniec po ułożeniu włosów psika takim płynem nabłyszczającym :)
więc może cos takiego?
jak raz na jakis czas i to przed wejsciem na ring nie zaszkodzi i nie skleja włosów
:)
troszke drogie jest bo z 40 zł tak mi sie wydaje z firmy goldwell (kosmetyki do włosów w salonach fryzjerskich)

Link to comment
Share on other sites

Chodzi mi o cos dla mojej rudej bestii - bullterier, siersc krotka.
Slyszalam o olejku norkowym - jak sie go stosuje? A moze sam szampon z tym olejkiem wystarczy?
Ja przed pierwsza wystawa zastosowalam olejek do wlosow SPA z avon'u :oops: Dzialanie rewelacyjne, nie wiem, czy przy nim nie zostane :)

Link to comment
Share on other sites

ja mam w speyu taki olejek norkowy i normalnei sie spryskuje sierśc czeka ąz wyschnie i w twoim przypadku proponuje irchą- chyba dobrze piszę- takie gąbki sa do wycierania szyb w srodku samochodu :oops: bo ja nie pamietam jak to sie pisze ale o ten materiał dokładnei chodzi co jest na tych gąbkach i pieknie sierśc nabłyszcza wtedy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

jeszcze raz odnosnie sprayów:
dostałam od znajomej taki środek nabłyszczający z olejkiem norkowym,tylko nie bardzo wiem jak często można go używać?:oops:
czy stosowanie go może mieć skutki uboczne dla siersci psa?
moja suka teraz lnieje intensywnie i z czarnej zrobiła sie szara-spryskałam ją tym sprayem ale nie wiem jak długo on działa?
czy jest sens psikać lniejącego krótkowłosego psa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASICA']jeszcze raz odnosnie sprayów:
dostałam od znajomej taki środek nabłyszczający z olejkiem norkowym,tylko nie bardzo wiem jak często można go używać?:oops:
czy stosowanie go może mieć skutki uboczne dla siersci psa?
moja suka teraz lnieje intensywnie i z czarnej zrobiła sie szara-spryskałam ją tym sprayem ale nie wiem jak długo on działa?
czy jest sens psikać lniejącego krótkowłosego psa?[/quote]

u yorkow mozna stosowac czesto, mysle ze nawet co dzien
tyle ze yoreczki maja wlosy, wiec nie wiem jak to przy siersci.
Uzywam i zadnych skutkow ubocznych nie odnotowalam, tyle ze czasem niektore psy nie lubia jego zapachu.
Czy jest sens psikac liniejącego - no odzywi psu te wlosy ktore nie wypadają jak sadze.
Przy dluzszym i regularnym stosowaniu wlos jest duzo ładniejszy, błyszczący, lepiej odżywiony i lepiej sie rozczesuje.
Z podobnych srodkow jest tez Demalant Eclat hery. Za duzy spray ok 60 zł. Bosko pachnie, pieknie nablyszcza i utrwala ulozenie wlosa.

Link to comment
Share on other sites

no coż mój dog niemiecki raczej do yorka podobny nie jest;) :lol: :lol:
tylko teraz potwornie lnieje i siersc przez to wygląda koszmarnie:razz:
preparat mam polski nazywa sie Pchełka,faktycznie troche smierdzi ale...
jak często można psikać psa?

Link to comment
Share on other sites

Ja nablyszczacze mam dwa.....Gloss ISB i Show Ring Ring5.....coz moge powiedziec ,oba sa ok,ale nalezy zdecydowanie pamietac o umiarze....:lol: ...jego brak sprawi ,ze wlos bedzie nieco tlustawy ;) .
Jesli moge dodac jedna rade...najlepiej spryskiwac psa z daleka ok 60-70 cm.wtedy niewielka ilosc nablyszczacza jest rozprowadzona po duzej powierzchni siersci.

Link to comment
Share on other sites

ja preparat ,,Pchełka" odstawiam raz na zawsze:angryy:
moja suka po nim dostała jeszcze wiekszego łupieżu niż ma teraz przy lnieniu!:angryy:
minute po spryskaniu psa,zrobił sie cały biały (jest czarny)a łupież z niej sypie sie kilogramami-do tego smród w całym mieszkaniu:angryy: :shake:
porażka-przynajmniej u mnie!
cóz trzeba wypróbować co innego:razz:

Link to comment
Share on other sites

Hb rege hmmmm psiaczki pachna jak ciasteczka waniliowe hihihi uwielbiam je potem tulic.

Ja dla yorkow uzywam demelant ellat,demelant actif, ciasteczka hihi,za 125 ml 28zl ona naprawde sa bardzo wydajne.

Dla jamnikow i wogle psow krotkowlosych wystarcza olejek norwowy i dobra pucerka do samochodu hiihhihi irchowa scierka do szyb przetrzej tym swego doga kilka razy a zobaczysz efekt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='onka']a własnie a jak ja ide do fryzjera to pani mi na koniec po ułożeniu włosów psika takim płynem nabłyszczającym :)
więc może cos takiego?
jak raz na jakis czas i to przed wejsciem na ring nie zaszkodzi i nie skleja włosów
:)
troszke drogie jest bo z 40 zł tak mi sie wydaje z firmy goldwell (kosmetyki do włosów w salonach fryzjerskich)[/quote]

[URL="http://www.studio-urody.pl/"]http://www.studio-urody.pl/[/URL] (SHINE SPRAY DIAMOND GLOSS)


33 za 2 sztuki ;)

Kupiłam jakis czas temu "psi" nabłyszczacz za 5 dych.. (nawet nie pamietam nazwy..gdzies lezy w domu). Zupełnie mi się nie sprawdził :shake: , z psa się sypało przed wejsciem na ring :angryy: (mimo ze uzyłam malą ilość tego), więc chyba teraz podziele się z psem swoimi kosmetykami (poza szamponem ;) ..tak nawiasem mówiąc "psia" odzywka tez mi sie nie sprawdziła)

Link to comment
Share on other sites

A ja do swoich briardów od jakiegoś czasu używam preparatu BIOSILK
[URL="http://www.farouk.com.pl/okienka/SILK__THERAPY.htm"]http://www.farouk.com.pl/okienka/SILK__THERAPY.htm[/URL]
Jestem naprawdę zadowolona jest to lekki olejek którego odrobinę rozprowadzam na dłoni i wmasowuję w sierść.
Ma przyjemny zapach i nie uczula.
Sierść nie frówa i pięknie błyszczy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...