Jump to content
Dogomania

Żółty boxer znaleziony w gminie Tykocin - ma juz nowy dom!


Kuna

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

34 plus 1 (Nadir), 2 koty i 3 konie. Psy głównie przygarnięte albo z drugiej ręki... Oprócz CC i mieszanki staffika (tak podejrzewam) same zaprzęgowe, bo to moja miłość:loveu: No i zazwyczaj jak takie futro znajduję, to juz u mnie zostaje:p, innym rasom staram się znaleźć dom...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']34 plus 1 (Nadir), 2 koty i 3 konie. Psy głównie przygarnięte albo z drugiej ręki... Oprócz CC i mieszanki staffika (tak podejrzewam) same zaprzęgowe, bo to moja miłość:loveu: No i zazwyczaj jak takie futro znajduję, to juz u mnie zostaje:p, innym rasom staram się znaleźć dom...[/quote]

To Ty masz jakieś psie zoo ???? :-o

Matko Kochana, 34 sztuki......., ja przy trzech się czasami gubię :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ta... wielka:angryy:... troszkę mi sie przytyło i już wszyscy mi to wytykaja:mad:

A tak poważnie, to tak jak napisałam, specjalizuję sie w psach zaprzęgowych i te głównie przygarniam. Poza Liszką i Fafikiem innych ras u nas nie ma i Nadir też musi znaleźć dom jak najszybciej. Po prostu nie mamy warunków na psy bez futra... w lecie mogę brac na tymczas wszystko jak leci, ale zimą tylko futrzaki.
Z ogarnięciem tego nie jest tak źle, podpinamy po 12 psów do zaprzegu i juz 12 wybiegana:evil_lol:, Inne rasy są bardziej problematyczne, bo trzeba im poświęcić więcej czasu na spacery, a przecie jeszcze czas na sprzatanie, jedzenie, wymianę wody i pieszczoty musi być... dlatego staramy się nie mieć za dużo naraz psów innych ras, żeby "nie tracić czasu" na wyprowadzanie, tym bardziej, że mamy kilka "zaprzęgowców", które biegac nie lubią:-o, więc ich nie zmuszamy, kilku emerytów i rencistów, których tez trzeba wyprowadzać.
Tak więc roboty jest dużo, ale jest przyjemna:lol: i nie taka znów katorżnicza, natomiast na jakikolwiek wolontariat juz czasu nie mam:shake:, a przeciez to wolontariusze najwięcej ciepła psom schroniskowym dają... także to ja Was podziwiam:lol:

Kończąc off top napuiszę, że miałam drugi telefon w sprawie Nadira, tez z okolic Białegostoku, Pan również miał boksera. Jezeli Pani jutro nie zadzwoni, to mam dac Mu znać. Wprawdzie Ona bardziej przekonała mnie niż Pan... ale czasami przez telefon wrażenie nie jest najlepsze, a potem okazuje się, ze dom wspaniały:lol:

Link to comment
Share on other sites

ZAPYTANIE Z ĆWIRKA
A oto treść pytania:



witam czy Nadir jest jeszcze do kupienia i z jakiej miejscowści jest nadir bo ja z łodzi
pozdrawiam serdecznie



adres email osoby zadającej pytanie: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]




Aby udzielić odpowiedzi na pytanie - wyślij email bezpośrednio do osoby zadającej pytanie ze swojego programu pocztowego.
Odpisz,bo Nadir jest do kupienia za 1zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']ZAPYTANIE Z ĆWIRKA
A oto treść pytania:



witam czy Nadir jest jeszcze do kupienia i z jakiej miejscowści jest nadir bo ja z łodzi
pozdrawiam serdecznie



adres email osoby zadającej pytanie: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]




Aby udzielić odpowiedzi na pytanie - wyślij email bezpośrednio do osoby zadającej pytanie ze swojego programu pocztowego.
Odpisz,bo Nadir jest do kupienia za 1zł[/quote]


melduję, że odpisałam... A kobieta jeszcze nie zadzwoniła, nie ma jeszcze 10:00 wiec mam nadzieję, że zadzwoni, bo dobre wrażenie przez telefon na mnie wywarła...

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam... powiedziała, zresztą słychac było po głosie, że sie rozchorowała i ma zapalenie oskrzeli, dlatego nie zadzwoniła.. ale rozmawiała z meżem i psa chce. Trochę mam obawy, ale wizyta przedadopcyjna umówiona... zobaczymy:roll:

Link to comment
Share on other sites

Kuna
jezeli boksiu jeszcze u Ciebie to moze odpisz?

Użytkownik udostępnił adres email '[email protected]' w celach kontaktowych.
------------------------------------------------------------

Poszukuje Pieska bardzo interesuje mnie boxer jestem w stanie zapwnic mu bardzo dobra opieke i obdzarzyc go miłoscią Bardzo prosze o przesłanie mi na e- mail dokladniejszego opisu psa i miejsca jego pobytu pochdze z tychów miasta niedaleko Katowic pozdrawiam goraco i bede czekac na wiadomośc

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, zaraz odpiszę. Nadir jeszcze jest, bo wizyta przedadopcyjna umówiona na poniedziałek, ale zawsze warto miec w odwodzie inny domek:lol:

Dzisiaj Nadir pokazał sie z jak najlepszej strony. Mam taką małą szaloną sucz, to jej historia gdyby kogoś interesowała [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/bialystok-o-jednym-domu-dwoch-miesiacach-trzech-srubach-liszki-120600/[/URL]
Liszka, wczoraj została wykastrowana i chodzi dziś mocno obolała... histeryczka jedna;) , w związku z tym nie brałam jej na specery z nim, bo zawsze bardzo szaleją i bałam się, że będzie po niej skakał... Ale, jak to w życiu bywa czasami coś sie znmienia... Fafik otworzył drzwi domu i Liszka poszła z nami na spacer... I wiecie co? ten szalony bokser, który po wszystkich skacze, był tak delikatny dla małej, że aż wzruszenie brało... normalnie byłam w szoku... to naprawdę cudny pies:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...