Jump to content
Dogomania

GALERIIA mojego skarbeczka,cukiereczka TOFFISIA:)


iwa63

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Viky i Ja']Wpadam szybciutko się przywitać i mykam do łóżka bo pora już nieludzka ;)[/QUOTE]
Jak ja bym o tej godzinie siedziała na forum ,mąż by mi komp przez okno wyrzucił :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Oczywiście witamy poranna wtorkową i zimną porą:lol:
Byle było cieplej bo ta zima to już mnie dobija :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']Jak ja bym o tej godzinie siedziała na forum ,mąż by mi komp przez okno wyrzucił :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[/QUOTE]

Mąż na nocki śmiga a tak poza tym jestem dość przekorna i gdyby zaczął zrzędzić to na złość siedziałabym do rana :evil_lol:

[quote name='karkakarka']Marzenka faktyccznie pora nieludzka hihi


Hej Tofiki :)[/QUOTE]

Ale dogo jak szybciutko myka o tej porze ;)

[quote name='Pegaza']Ja to o tej porze sie przewracam na druga strone a dogo to moze mi sie snic;)
Marza tys jest dobro hehe

cze Iwona:)[/QUOTE]

No ba Daria wiadomo, że dobro, SAME DOBRO :evil_lol:


Cze Iwonka, ząbkami się nie przejmuj wszystko będzie ok :) Trzymamy kciuki za Toffisia :)

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Dziewczynki za słowa otuchy ,ale strasznie mi żal tej mojej kruszynki ,wiem że będzie wszystko ok ale jednak mnie to przeraża
Ja też lubię sobie pochodzić po galeriach w nocy bo popołudniu nie zawsze mam kiedy
ale już ide spać bo jutro ciężki dzień -to znaczy dzisiaj nie wiem czy usnę bo spać mi się nie chce
a czasami to zasypiam nad kompem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Torro i Igu$']Jaką świetną ma tą kitke. Jak ja zazdroszcze takiego "owłosionego" yorka[/QUOTE]

[quote name='Nati28']Trzymamy kciuki za kielki - na pewno bedzie dobrze ;)[/QUOTE]

[quote name='Karolina&Lucky']Wy pewnie w trakcie :) Albo już po :)

Na pewno wszystko będzie dobrze :loveu:[/QUOTE]

[quote name='Viky i Ja']Cze Iwonka jak Toffiś ??? Jesteście już po zabiegu ???
Dawaj szybko jakieś info bo mi kciuki zaraz odpadną od tego ściskania :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='chrupcia']Witam:) jak się czuje Toffik? na pewno będzie wszystko OK:)[/QUOTE]

[quote name='Yoko2009']Witamy i o zdrówko Toffisia pytamy:)[/QUOTE]

[quote name='Juustii']My również jesteśmy ciekawi jak tam z Toffisiem? :) mam nadzieję, że wszystko oki ;) pozdrawiamy gorąco[/QUOTE]


Dzięki dziewczyny że byłyście z nami
Nie pisałam wcześniej bo dzisiaj miałam straszny młyn musiałam załatwić kilka spraw a później odwiedziła mnie siostra.A teraz do rzeczy
W lecznicy bylismy o 11Toffiś dostał głupiego Jaśka i po 20 min zaczął zasypiać,później wet założył wenflon (wbił się za drugim razem) i kazał mi przyjść za godzinę .
Przyszłam po Toffisia o 12 30 był już wybudzony i taki biedniusi .dostał dwa zastrzyki ,jakiś antybiotyk i przeciw bulowy.
Spał ok godziny i jak wstał to zaczął wymiotować żółcią ,tak wymiotował z dwie godziny ,nie miał czym bo przecież nic nie jadł.Wystraszyłam się i zadzwoniłam do weta,powiedział żebym przyszła z toffisiem to mu da zastrzyk na zatrzymanie wymiotów,powiedził że czasami pieski tak reagują na narkozę.
Po godzinie podałam mu rumianek ,już nie wymiotował ale jeszcze był nie wyraźny i spał do 19 .
Jak wstał to zrobiłam mu jedzonko -ryż z serduszkiem i marchewką , zjadł aż mu się uszka trzęsły i jeszcze zjadł dokładkę a później się zaczął bawić i nawet pluszaki przynosił żeby mu rzucać i tak jest do teraz.
Dzięki Bogu już jest ok i mamy te wstrętne kiełki z głowy ,ale przykre wspomnienia zostaną

Link to comment
Share on other sites

Witamy weekendowo
Toffiś od rana rozrabia, jest w dobrej formie i nie widać po nim. że wczoraj miał wyrywane kiełki,nawet wędzone ucho dzisiaj gryzł. A o 9 dopominał się o jedzonko co u niego to jest niemożliwe bo on pierwszy posiłek dopiero je ok 11 ,a tu usiadł przy pustej miseczce i czekał aż mu pańcia naszykuje i o dziwo zjadł z dokładką ,aż miło było patrzeć.
Chciałam was spytać, czy u waszych pociech po szczepieniu wyszła gulka na szyjce bo ja u Toffisia wyczułam,
wet powiedział żeby się tym nie martwić tylko mu masować i rozcierać i powinna się wchłonąć

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...