Jump to content
Dogomania

Pies nagle zaczął kuleć, tak bez widocznego powodu.


agusiazet

Recommended Posts

Mój Sony ma 10 lat, prawie 10 i pół. Wczoraj wieczorem zaczął kuleć, bardzo mocna na przednią , lewą łapkę. Bez określonej przyczyny. Dzisiaj rano było ok. Ale już ow południe kulawizna wróciła. Do tej pory nie miał takich problemów. Jutro pójdę z nim do weta. Ale chcę znać Wasze zdanie. proszę, poradźcie mi coś. Martwię się, że to coś poważnego!!!

Link to comment
Share on other sites

moj pies mial na przelomie czerwca i lipca tez cos takiego ! z tym ze po paru godzinach kulenie przenosilo sie na inna noge :roll:
ma skonczone 12 lat

dostal antybiotyki i mu przeszlo ale wet nie znalazl konkretnej przyczyny

dodam jeszcze ze po antybiotykach dostal krwawej biegunki wiec dodatkowo dostawal leki na biegunke i kroplowki nawadniajace

Link to comment
Share on other sites

Z moim Kubusiem było podobnie.Kilka razy zdarzyło sie,że kulał przez jakis czas a potem było okey.Trafiłam do ortopedy,mial Rtg i okazało sie,że to zmiany zwyrodnieniowe.Dostał zastrzyki przeciwzapalne,nie pamiętam nazwy,raz w tygodniu,4 razy.Bierze Artroflex,je mobility support ,karme na stawy i jest okey.

Link to comment
Share on other sites

Tak typowo to go to nie boli, wyoglądałam łapę na wszystkie strony, zero reakcji, a mój pies to histeryk. Więc zakładam, że tak typowo go nie boli - może tylko jakoś wewnętrznie. Jest markotny, ciągle leży, a jak wstaje to bardzo mocno utyka, potem - jak się rozrusza - trochę mniej, ale cały czas. Martwię się okropnie, Sony jeszcze poważnie nie chorował, miał i ma tylko ciągłe problemy z uszami:( Jutro wizyta u lekarza!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet'][B]Jutro wizyta u lekarza[/B]![/quote]

To najlepsza decyzja, piszę bo dziś wiozłam z identycznymi objawami psa znajomej, 13-letni pudel .Dostał zastrzyk przeciwbólowy i przeciwzapalny i do obserwacji.Jak się nie ożywi to ma dostać coś doustnie na zmiany zwyrodnieniowe(reumatyczne?).Nie reagował boleśnością na żadne badanie a ogólnie na oko widać, że pies osłabiony , "rozjeżdzający" się na podłodze.No chyba,że dopiero coś się rozwija.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...