Jump to content
Dogomania

Warszawa międzynarodówka 9-10 lipca


Kachna

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='klepcia']hehe, mam taka nadzieje bo chciałybyśmy dokończyć MłCh.
W Słupsku nas jeszcze nie widzieli;) Może siostrzyczka z Gdańska była. My w ten weekend byłyśmy w Płocku.[/quote]


Hihi, to z ta siostrzyczka się chyba spotkałyśmy na wyborach BOG :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2]Wszyscy wystawiacie swoje pieski a ja mam innego typu pytanie: Na jakiego typu (mam na myśli halę albo na wolnym powietrzu) wystawy może wejść ktoś zwiedzający? W ramach socjalizacji szczeniaka słyszałam że wskazane jest pójście na wystawę (tylko w jakim charakterze?) . Dawniej chodziłam na różne wystawy sama i z synem w różnym wieku ale nigdy mnie nie interesowało jak i czy można wejść z psem jako widzem?
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czoko'][SIZE=2]Wszyscy wystawiacie swoje pieski a ja mam innego typu pytanie: Na jakiego typu (mam na myśli halę albo na wolnym powietrzu) wystawy może wejść ktoś zwiedzający? W ramach socjalizacji szczeniaka słyszałam że wskazane jest pójście na wystawę (tylko w jakim charakterze?) . Dawniej chodziłam na różne wystawy sama i z synem w różnym wieku ale nigdy mnie nie interesowało jak i czy można wejść z psem jako widzem?
[/SIZE][/quote]

Z mojego krótkiego doświadczenia zauważyłam że na wystawy na powietrzu wpuszcają pieski bez problemu (tylko ja jeszcze zawsze oprócz książeczki zdrwoia miałam zaświadczenie zdrwotne) A z halami to jest różnie..Zazwyczaj mówią że nie będą wpuszczać ale zauważyłam że różnie to bywa..

Myśle że możesz jechać z nim na socjalizację albo jak będzie w odpowiednim wieku to pobawić się w szczeniakach ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...