Jump to content
Dogomania

Warszawa międzynarodówka 9-10 lipca


Kachna

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Matagi']A teraz będa organizować!:evil_lol: Złośliwcy!:diabloti: Zgłaszasz?:eviltong:[/quote]

[COLOR=blue]To oczywiście był żart - co by związek (tak jak w Kielcach) nie pomyślał, że się czepiam[/COLOR] ;) :lol: :lol:

[COLOR=black]No, chyba zgłoszę. Widzę, że trochę czasu jeszcze mam :lol: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya'][COLOR=blue]To oczywiście był żart - co by związek (tak jak w Kielcach) nie pomyślał, że się czepiam[/COLOR] ;) :lol: :lol:

[COLOR=black]No, chyba zgłoszę. Widzę, że trochę czasu jeszcze mam :lol: [/COLOR][/quote]

Hiii hiii!:evil_lol: A do Kielc się wybierasz?:eviltong: Może by przyjeli Twoje zgłoszenie?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Godi
Nie mialas okazji zobaczyc debiutu Gnojka, to zobaczysz jak zostaje młodzierzowym championem :razz:[/quote]
Jakaś Ty skromna :lol: Ale faktycznie w malinach nigdy konkurencji w mlodzieży nie ma (w innych klasach zresztą też) :eviltong:
Tak czy inaczej, chętnie Wam pokibicuję :)

Link to comment
Share on other sites

Phi... :eviltong: :eviltong: :eviltong: Wszycy wiedzą, że czarne jest piękne! :eviltong: Rude trochę mniej, ale też może być. Oooostateeeecznie :diabloti:

Wiesz... Pojęcie pracy jest pojęciem dość płynnym. Ja bym prędzej powiedziała - gdy może się realizować. Bez względyu czy będzie to IPO, obedience, agility, pasienie owiec, ratownictwo czy też bieganie po górach z właścicielem i szaleństwa z piłką na łączce. Grunt, żeby był zmęczony. Bo zmęczony belg, to szczęśliwy belg :lol:

Link to comment
Share on other sites

Piekno, pieknem, dla mnie najwazniejsze, zeby byl madry. A tu nie mamy o czym rozmawiac, ktora odmiana jest pod tym wzgledem najleprza :eviltong:
dla mnie piekny belg, to pracujacy belg. Bieganie po gorach to nie praca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Tak,tak...:evil_lol: :evil_lol: murowane to będzie jej wydzieranie się!:evil_lol: :evil_lol:[/quote]
Chętnie posłucham, bo jakoś do tej pory "piękny śpiew Baby" do mnie nie dotarł. I tak właśnie sobie szczęśliwie żyję. Ale od 8.7.2006 r. już tego szczęścia może mi braknąć, co?:evil_lol:
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Chętnie posłucham, bo jakoś do tej pory "piękny śpiew Baby" do mnie nie dotarł. I tak właśnie sobie szczęśliwie żyję. Ale od 8.7.2006 r. już tego szczęścia może mi braknąć, co?:evil_lol:
pzdr.[/quote]

Czyżbyś w lutym na klubówce nie słyszała?:crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: Baba recital powtórzyła w Dobrym Mieście:evil_lol: :evil_lol: ,w Łodzi zaś chyba było za gorąco ,zrezygnowała z wokalu,poszła spać do swojej chałupy!:evil_lol: Taaa,od 8.07.2006 tego szczęścia może Ci braknąć....:evil_lol: :lol: :evil_lol: :lol: Nasi znajomi z Olsztyna znależli nas w Dobrym Mieście bez problemu;) :evil_lol: ...kierowali się w naszą stronę głosem ..../bardzo nęcącym:evil_lol: / Baby!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Czyżbyś w lutym na klubówce nie słyszała?:crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: Baba recital powtórzyła w Dobrym Mieście:evil_lol: :evil_lol: ,w Łodzi zaś chyba było za gorąco ,zrezygnowała z wokalu,poszła spać do swojej chałupy!:evil_lol: Taaa,od 8.07.2006 tego szczęścia może Ci braknąć....:evil_lol: :lol: :evil_lol: :lol: Nasi znajomi z Olsztyna znależli nas w Dobrym Mieście bez problemu;) :evil_lol: ...kierowali się w naszą stronę głosem ..../bardzo nęcącym:evil_lol: / Baby!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

ja nie słyszałam :shake: :shake: a co dopiero Asiaczek, która zajmowała miejsca daaaaleko za mną :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya']ja nie słyszałam :shake: :shake: a co dopiero Asiaczek, która zajmowała miejsca daaaaleko za mną :lol:[/quote]

Hiii hiii:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: to miałas szczęście!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Czyżbyś w lutym na klubówce nie słyszała?:crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: Baba recital powtórzyła w Dobrym Mieście:evil_lol: :evil_lol: ,w Łodzi zaś chyba było za gorąco ,zrezygnowała z wokalu,poszła spać do swojej chałupy!:evil_lol: Taaa,od 8.07.2006 tego szczęścia może Ci braknąć....:evil_lol: :lol: :evil_lol: :lol: Nasi znajomi z Olsztyna znależli nas w Dobrym Mieście bez problemu;) :evil_lol: ...kierowali się w naszą stronę głosem ..../bardzo nęcącym:evil_lol: / Baby!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]

To taka z niej śpiewająca panna :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Według tego, co napisała Matagi, to lepiej na nią patrzeć, niż jej słuchać!:evil_lol:
Przy najbliższej okazji muszę się sama przekonać, kto ma rację: czy Baba drąc gębę, czy Matagi - krytykując jej śpiew.:roll:
Pzdr.[/quote]

Hiiihiiiii:evil_lol: Zobaczysz,zobaczysz,a usłyszysz na peeeewno!!!:lol: :evil_lol: :lol: :evil_lol:
A w ogóle najgorsze jest to,że Franek/żako/ nauczył sie naśladować pieśni Babowe....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...