Jump to content
Dogomania

Agility- Poznań i okolice


Kalunia

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mudik']Fqajne fotki, u nas też taki byldozio płowy biega w klubie , nazywa się Gatsby:lol:[/quote]

a nasza to paszczur wielki zwany Niną :evil_lol:

niestety bulw nie bedzie trenowała bo nie zostanie "miszczem" i nie bedzie zajmował miejsca na treningach...

pozdrawiamy p.TRENER...:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewka i haker']chyba nikt nie wie o co tu chodzi...
a ja mam pytanie kiedy jest planowany trening jakos musze ustalic z mama
bo nie wiem jak pracuje[/quote]

młodzieży droga nastepnym razem troche szacunku dla drosłych ludzi i uważajcie na słowa które rzucacie między Sobą bo takie komentarze są żałosne...

Marysiu dzięki za pokazanie moje pitce o co chodzi w agility bo jak widac jej sie bardzo podoba każda forma aktywnosci :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ czuję się młodzieża, odpowiadam, że jeśli chodzi o naszą dwójkę to nie było z naszej strony żadnych komentarzy. Wrecz przeciwnie - z podziwem patrzyłam na psiaki :) I szczerze mówiąc rowniez nie mam pojecia o co chodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JIM']Ponieważ czuję się młodzieża, odpowiadam, że jeśli chodzi o naszą dwójkę to nie było z naszej strony żadnych komentarzy. Wrecz przeciwnie - z podziwem patrzyłam na psiaki :) I szczerze mówiąc rowniez nie mam pojecia o co chodzi.[/quote]


nie mówie o Tobie,ale jak wiadomo "nowych" trzeba skomentowac tylko wypada to robic dyskretniej :cool3:

PS.dziwne żebyśmy potrafiły cos wiecej skoro dla pitki i buldożki to był pierwszy w zyciu kontakt z agility,choc dla nas kontakt z naszymi suczkami jest najważniejszy i fajnie cos poza wystatwami z nimi robic skoro sprawi im to przyjemność... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie na tym treningu, ale szczerze wątpię by ktoś 'z nas' nieprzychylnie wyrażał się o jak to mówisz 'nowych'. Jesteśmy niezbyt liczną grupą agilitową i 'nowi' raczej nas ciekawią, a nie nam przeszkadzają. A już nie podejrzewałabym nikogo o krytykowanie umiejętności psa, który przyszedł pierwszy raz jako gośc na zajęcia:crazyeye:
Może coś zostało źle zrozumiane?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Nie było mnie na tym treningu, ale szczerze wątpię by ktoś 'z nas' nieprzychylnie wyrażał się o jak to mówisz 'nowych'. Jesteśmy niezbyt liczną grupą agilitową i 'nowi' raczej nas ciekawią, a nie nam przeszkadzają. A już nie podejrzewałabym nikogo o krytykowanie umiejętności psa, który przyszedł pierwszy raz jako gośc na zajęcia:crazyeye:
Może coś zostało źle zrozumiane?[/quote]

forum to nie miejsce na wywalanie brudow,chciałm tylko uzmysłowic co poniektórym że komentarze w takim a nie innym stylu są nie na miejscu bo chyba jeszcze nie pozjadał nikt wszystkich rozumów...

miłej nocy wszystkim,ide z moim kundlem na nocny spacerek wdłuż Warty :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CASIA&ttb']forum to nie miejsce na wywalanie brudow,chciałm tylko uzmysłowic co poniektórym że komentarze w takim a nie innym stylu są nie na miejscu bo chyba jeszcze nie pozjadał nikt wszystkich rozumów...[/quote]
Czy mój post odebrałaś jako jakiś atak? Ja naprawdę jestem neutralnie do Was nastawiona i po prostu chciałam zrozumieć sytuacje, bo wydaje mi się to niepodobne do żadnego człowieka uczestniczącego w zajęciach.
No cóż, skoro nie chcesz wyjaśnić, okej, ja tylko nie lubię jak zostają niedopowiedzenia i mysle, ze jakbym była dziś na treningu to nie chciałabym tego tak zostawić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Czy mój post odebrałaś jako jakiś atak? Ja naprawdę jestem neutralnie do Was nastawiona i po prostu chciałam zrozumieć sytuacje, bo wydaje mi się to niepodobne do żadnego człowieka uczestniczącego w zajęciach.
No cóż, skoro nie chcesz wyjaśnić, okej, ja tylko nie lubię jak zostają niedopowiedzenia i mysle, ze jakbym była dziś na treningu to nie chciałabym tego tak zostawić.[/quote]

temat skończony(Paskuda bandzior nie odebrałam jako atak twoich słów bo nie mam podstaw) :p -mam nadzieje że osoby zainteresowane wzieły Sobie do serca to co napisałam.

moze i TTB to nie jakis typowo agilitowy pies ale Figa mogła spokojnie kontaktem i "chęciami" cos osiagnać gdyby tylko jej sie pozwolilo na to-a na razie udajemy sie na Pit Bull Show powalczyc w troche innym sporcie w którym moja babcia świetnie sie czuje :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Katarzyno - ale o co chodzi? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Jeśli wolisz, proszę na PW, bo ja naprawdę chciałabym zrozumieć.
Owszem, powiedziałam, że buldożka nie ma możliwości fizycznych na zostanie mistrzem świata, ale na dobrą zabawę zdecydowanie warunki ma. Ma też chęci i umie fajnie pracować z przewodniczką. Miałam tego nie mówić? Ale taka jest prawda...
A Twoja suka jest świetna po prostu :loveu:

I nic na to nie poradzę, że chętnych na agility jest dużo, a ja jestem jedna. Nie widzę sensu uczenia i prowadzenia wielu osób, ale byle-jak. Tak więc mam nadzieję, że do nas wrócicie za jakiś czas :)

EDIT Powodzenia na Pit Bull Show! :)

Link to comment
Share on other sites

czy czasami nie macie za dużych aspiracji?

nie jestem specjalistą ale sam potwierdzam że pitka daje rade na agility ale buldożka już niespecjalnie,

tak jak mój Alf, który - był wczoraj był najgorszym agilitowym psem :oops: (moja wina) Juz było wiadomo od jego urodzenia, ze na agility za ciężki, ale za to jak rower ciągnie :lol: ;)

Zaufajcie Marysi ...

A wiek nie ma znaczenia, ja w wielu psich sprawach mam udzielaną pomoc przez osobę o 10 lat ode mnie młodszą i wiele jej zawdzięczam i ciągle czegos nowego sie dowiaduję.

Tyle, juz sie więcej nie oddzywam ;)

Jim, przepraszam bo zapomniałem - bardzo mi się podobają Twoje foty, wspaniała jakość.

Link to comment
Share on other sites

Marysiu PW wysyłam...

Moim celem nie było zrobienie tu burdy tylko uwrażliwienie "młodzieży" i uświadomienie jej że złośliwe komentarze ogą sobie zostawic na pozniej...

Słuchajcie dla mnie i przyjaciołki z bulwą to ma być kolejny sposob spędzanie czasu z psem i robienia z nim tego co sprawia mu frajde(o tym że bulwa nie bedzie zaawansowanym zawodnikiem agility to my wiemy ale sprawił jej ten trenig tylko radości że chciałbysmy to kontynuowac),Ninka i tak odpada na conajmniej poł roku ze sportu bo będzie mamusią ale fajnie byłoby wrócic do tego...

A czarna jak to czarna nie wazne czy razem bedziemy zamiatac ulice-gotowac obiad czy byc na torze to dla niej i tak najwazniejsze ze jestesmy razem i moze cos "dla mnie" i "ze mną" robić ;)

wszsytko jasne juz??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...