Jump to content
Dogomania

szampon dr Seidla


Beataaa

Recommended Posts

Co prawda ja nie mam pudla,tylko collie,ale używałam tego szamponu...Moje spostrzeżenia?Hmmm,ogólnie z szamponu byłam bardzo niezadowolona.Kupiłam go bo skusiła mnie niska cena i ponoć miał być z tych lepszych...Efekt był taki,że zurzyłam ponad 3/4 butelki,a pies był tak samo brudny jak przed kąpaniem,szampon w ogóle się nie pienił :evil: W końcu zdesperowana dokończyłam go kąpać w "ludzkim" Pantene PRO-V :D Teraz kupiłam JP Hery i jestem bardzo zadowolona,sierść pięknie domyta i błyszcząca.Szampon pięknie pachnie i jest bardzo wydajny.

Link to comment
Share on other sites

ja potwierdzam,ż ewogóle się prawie nie pieni niestety
tez skusiła mnie niska cena- no niska w porównaniu z innymi kosmetykami no i nietsety za bardzo to wydajny nie jest
dla małych psów typu chiński grzywacz (ja mam owłosione) to butelka dla dwóch psów na 4 kąpiele

ale fakt jest ,że 3 razy trzeba płukac psa i nanosic szampon 3 razy bo inaczej nie umyjesz psiaka
no ale po wykąpaniu sierśc jest błyszcząca i ładnei sie układa
ja staosuję teraz ten szampon "na co dzień" a do tego odzywke z Ami Wet dla pśów długowłosych i bardzo sobie chwalę- ale na wystawy nie polecam

Link to comment
Share on other sites

Beataa - juz pisalam wlasnie o tym szamponie w swoim temacie tutaj :) Kapalam w nim psa tydzien i uwazam ze jest rewelacyjny! Pies odzyskal piekna siersc blyszczaca, miekka, znowu ma czarny kolor a nie jakis szary heh. Naprawde bardzo bardzo fajny szampon - tylko cosik sie pienic nie chcial i sporo mi go zeszlo, ale psa i tak kapie raz na pol roku ;) No i ja mam sporego psa...polecam jak najbardziej :)

Link to comment
Share on other sites

Ja używałam szamponu dr. Seidla z biosiarką (chyba, taki zielony) w celach leczniczych przy Filipie, bo on miewał zapalenia skóry. I szampon się sprawdzał. Pies po kąpieli był piękny i zdrowy. :) Po pierwszym razie, kiedy polecił mi go wet, już sama kąpałam psa zawsze w tym szamponie i skończyły się jazdy ze stanami zapalnymi.
Fakt, ze mało się pieni, ale podobno duża ilość piany nie świadczy najlepiej o szamponie... 8)

A Kreski jeszcze nie kąpałam... :oops: Może już czas... :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

coztego jesli nie czujesz naprawde przykrego zapachu od kreski i nie widzisz, zeby byla brudna to nie musisz przeciez kapac - Bete kapalam malo, bo od niej prawie nic nie bylo czuc i samo szczotkowanie duzo dawalo, u Azy widze, za kapanie raz na pol roku to minimum - strasznie szybko sie brudzi, jak przejechalam przed kapiela reka po jej grzbiecie to byla czarna ;) wiec uznalam ze czas na kapiel ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']coztego jesli nie czujesz naprawde przykrego zapachu od kreski i nie widzisz, zeby byla brudna to nie musisz przeciez kapac[/quote]
No właśnie nie wiem czy nie muszę 8)
Niby nie jest bruda, pachnie ładnie-psem, nie zostawia brudu na rękach (może troszeczkę) ani na pościeli :evilbat: , więc wydaje się czysta. Ale widzę, że sierść nie jest taka jak powinna być. Trochę mi się wydaje szarawa... W końcu ma już ponad 1,5 roku... :fadein:

Na razie się wstrzymam, w poniedziałek mamy badanie krwi, a potem szczepienie. Poczekam z kąpielą na po szczepieniu, bo jakby mi się przeziębiła pod prysznicem to znowu nici ze szczepienia (a to już trzy miesiące opóźnienia :-? )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Agnes']ja kupilam teraz pierwszy raz Champion - 2 w 1 ;) I naprawde uwazam, ze sie super sprawdzil.
Aza tez byla hm szarawa juz, a teraz jest znowu czarna tam gdzie powinna byc czarna ;)[/quote]
No i ja w końcu też ten szampon kupiłam :D
I Kreskę dzisiaj wykąpałam! :D Bo już nie pachniała zbyt świeżo i brudziła ręce i, co gorsza, moją pościel 0X
Do tego, że się nie pieni już się przyzwyczaiłam :fadein: Poza tym pieseczek zrobił się piękny. Błyszczy się cudnie, czerń nabrała intensywności... Nie wiem o ile jest czystsza, bo woda nie była zbyt brudna, ale ona jest cała czarna, więc w sumie i tak brudu nie widać :fadein:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No własnie, ja też słyszałam, że to, iż szampon się pieni, wcale nie znaczy, że jest lepszy, niż niepieniący się, a może być nawet wręcz przeciwnie.
Z dr Seidla jestem bardzo zadowolona. Do tej pory używałam "Champion 2 w 1", a przed chwilą wykąpałam sucza w szamponie z dziegciem i biosiarką. Byłby całkiem ok, gdyby nie zapach :-? Moja czyściutka, wykąpana sucz wonieje... wędzonym mięsem :roll: :lol: :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'] Moja czyściutka, wykąpana sucz wonieje... wędzonym mięsem :roll: :lol: :-?[/quote]
:lol: :lol:
Też to przeżyłam przy Filipie :lol:
Ale za to rewelacyjnie pomagało na jego problemy skórne, a zapach się wywietrzy po kilku dniach :fadein:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja kąpie Nukę w szamponie dr Seidla CHAMPION 2 w 1 od niedawna i jestem bardzo zadowolona! Też słyszałam, że duża ilość piany źle świadczy o szamponie. Jeśli chodzi o CHAMPIONA to uważam że jest na prawdę dobry - usuwa zabrudzenia, dość przyjemnie pachnie, sierść jest po nim miękka, błyszcząca i puszysta. Polecam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Stary temat no ale...

Ja używałam szamponu dr Seidla jodoforowego, który polecił nam wet w sumie nie wiem czemu bo Harry nie miał żadnych problemów skórnych. Po tym szamponie Harry miał fruwający i kręcąy włos.
Teraz mam Szampon dr Seidla Champion 2in1 i różnica jest dość duża. Pies ma grubszą, narazie nie kręcącą się sierść.

Mam pytanie co sądzicie o szamponie dr Seidla specjalistycznym dla psów długowłosych? Pierwszy raz go widze. Czy są one w sklepach zoologicznych czy tylko w internecie? Gdzie moge go znaleść w Katowicach?

Jak ktoś nie wie o który mi chodzi to tu jest [url]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=3420&action=prod[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...