Jump to content
Dogomania

Sunia ratlerek w zaawansowanej ciąży, nieufna, prosze o pomoc ok. Pruszkow


Ania_Mor

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malagos']no nie mówcie, ze ją wcięło :-o :cool1:[/quote]
Byłam tam przed 18.00 i napisałam Ani sms'a, że suni nie ma...wracałam około godziny 23.00 i suni nadal nie było...obeszłam z bratem i jego dziewczyną okoliczne uliczki i tyły sklepu ale nic... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania_Mor']

miejmy nadzieję ze nic złego sie nie stało[/quote]
Ja też dzisiaj tam byłam i NIC :shake:
Obawiam się, że suńka mogła urodzić...
Aniu a może zostaw tej Pani kasjerce numer telefonu do siebie i może będzie mogła Cię poinformować sms'em, że się pojawiła... :roll:

Link to comment
Share on other sites

To chyba rzeczywiście sunia ukryła się w jakiejś norze.Popytajcie dzieciaki czy nie wiedzą gdzie może być jakaś nora czy coś takiego oni najszybciej docierają do takich niedostępnych dla nas miejsc.Szkoda że wcześniej nikt się nie zainteresował sunią można było ją wcześniej złapać i umieścić w DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzka']To chyba rzeczywiście sunia ukryła się w jakiejś norze.Popytajcie dzieciaki czy nie wiedzą gdzie może być jakaś nora czy coś takiego oni najszybciej docierają do takich niedostępnych dla nas miejsc.Szkoda że wcześniej nikt się nie zainteresował sunią można było ją wcześniej złapać i umieścić w DT.[/quote]
Nikt z dogomaniaków jej wczesniej nie widział....
Ale jestem dobrej mysli, kurcze :roll:

Link to comment
Share on other sites

z niepokojem zaglądam...
Eh, już mi się jawi ta biedna suńka, szczeniąca sie gdzies w norze, bez wody, jedzenia, samotna :-( Tym bardziej, ze nie zanam bardziej proludzkich i zależnych od człowieka psów, niz ratlerki :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...