Jump to content
Dogomania

Miruś za TM [*]


fiorsteinbock

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja dopiero teraz tu trafiłam, wstyd :oops:
Czytałam po kolei i już myślałam, że choć jeden bidulek będzie szczęśliwy, a tu...:shake:


Ale tak na ucho, to chyba lepiej, że tak wyszło, niż by miał nabrać wielkiej nadzieji na normalne życie, a potem znowu trafić za kraty...:-(

A taki cudny jest :loveu::loveu::loveu:
Jakby trzeba Go (lub oczywiście jego kolegę) było gdzieś przewieźć w okolicy to dajcie znać, w końcu to "moje" województwo ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Cioteczki! z super dobrych newsow to tak:[/B]

Dropsik jest zdrowy! strupki moga byc od drapania alergicznego, ewent. wczesniejsze przygody z pchelkami pozostawily ranki, ktore sie goją. Nie ma zadnych zmian typu: grzybiczne czy cos w tym kierunku.

I najwazniejsze - to jest [B]mlodzieniec Jamnika, ma 1,5 - 2lata!

[/B]Ząbki ma bielutkie, caly komplet :) Sluchajcie, Dropsik to wymarzony towarzysz podrozy autem! Jechal u Gisellci na kolanach i uwaznie obserwowal, a i mnie sie przygladal czy aby nie przekraczamy predkosci!
U Pana weta, idealne zachowanie, bez warczenia, fuczenia czy innych psich odstraszaczy! Zuch!
Przed klinika spotkalismy dziewczynke z Yorkiem. Drops od razu zadowolony, chetny do zabawy, nic agresji. Rowniez dziewczynka go nie wystraszyla ;) i mogla go glaskac bez oporow.

Po wizycie obowiazkowy spacerek! Udalo mi sie go rozweselic, zachecic do zabawy i powiem Wam, ze uwielbiam go! [B]Przyjacielski, spragniony kontaktu z otoczeniem, łagodny i ciekawski! IDEALNY![/B]

To pokrotce opis naszego chlopaka.
Niestety jak go zamykam z powrotem do boksu, to bardzo skomle i wyje! [B]Chce wolności [/B]- [SIZE=1]jak każdy z nich[/SIZE] :shake:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][I]:loveu:Dropsik jest wspanialam madrym i przeslicznym jamolem!!!! jUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC jak bedzie z nami w domu:smile: cala droge powrotna o nim myslalam jak tylko byla okazja otwieralam ksiazeczke Dropsika i patrzylam na[B] MOJA MORDKE!!!![/B] [B]TAK moja mordke!!!!:multi:[/B]
Teraz musze sie zaopatrzyc w smycz i obroze identyfiktor i chce zacZipowac Dropsa bym wrazie co mogla Go odnalesc:smile: ehhhh DROPSIK DROPSIK:loveu:[/I]
[/QUOTE]

jestem w szoku, po tym co pisała ppomarancza bylam pewna, że Dropsikowi szykuje się ten jedyny cudowny domek...

no nic, miejmy nadzieję, że ktoś inny zapragnie przygarnąć tę uroczą szczotkę pod swój dach.

Link to comment
Share on other sites

..to cudowny pies i
ale jest smutne to, ze on juz sobie Edytke wybrał na mame:-(
patrzył za nia i w aucie i na spacerku i u weta
nie warczy ,nie szczeka
grzecznie sie przywitał z yorkiem
ideał i aby wszystko wyszło ok
potrzebujemy domku,on musi zrozumiec ze Edytka to mama przejsciowa:crazyeye:
bo płacze kiedy Ona odchodzi.
Nie zjada wszystkiego co dostaje
ale przytyje zobaczycie,kupimy jeszcze witaminki
Dropsiku,szczęscia zycze i mam nadzieje ze ono juz blisko:eviltong::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']..to cudowny pies i
ale jest smutne to, ze on juz sobie Edytke wybrał na mame:-(
patrzył za nia i w aucie i na spacerku i u weta
nie warczy ,nie szczeka
grzecznie sie przywitał z yorkiem
ideał i aby wszystko wyszło ok
potrzebujemy domku,on musi zrozumiec ze Edytka to mama przejsciowa:crazyeye:
bo płacze kiedy Ona odchodzi.
Nie zjada wszystkiego co dostaje
ale przytyje zobaczycie,kupimy jeszcze witaminki
Dropsiku,szczęscia zycze i mam nadzieje ze ono juz blisko:eviltong::loveu:[/quote]

Gisellko, ja placze razem z nim :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Gisellko, ja placze razem z nim :-([/quote]
prosiłam abys sie uspokoiła
zobaczysz znajdzie domek
dzisiaj [starosc nie radosc]zapomniałam u weta kupić witaminek
ale kupimy i damy maluszkowi
pamietaj o sobie Edytko...i nie płacz:-( prawdziwa kobietka nie placze:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f80/amon-znany-jako-drops-moje-nowe-zycie-143949/index2.html[/URL]

a czemu wrocil?[/quote]

Drops, jak opisane na watku jamnikow i Amona, mial isc do Pani 24 sierpnia. W tej chwili nadal jest w schronisku. Umowa adopcyjna zostala podpisana, ale z powodow osobistych odbior pieska mial byc 24.
Wczoraj Pani zrezygnowala z Dropsa.
Podczas przedstawienia Pani naszego Dropsika, zauwazylismy strupki kolo ogonka, a jako, ze nasz wet jest na urlopie nie moglismy ustalic przyczyny.
Po namysle, wczoraj Pani podjela decyzje o rezygnacji z uwagi na nie pewna kondycje zdrowia psa.
Dzisiaj Dropsa ogladal inny wet i potwierdzil to co myslalysmy w schronisku, tzn. pies jest zdrowy, strupki goja sie, mogly byc wynikiem drapania alergicznego, czy wczesniejszymi pchlami.

Dropsika przypilnujemy z jedzeniem, bo jak obserwujemy, grymasi :) Nabierze wiecej cialka a miedzy czasie bedziemy szukac domu! Wspanialym jest pieskiem, zasluguje na dom, w ktorym kocha sie sercem nie oczami ;) I co najwazniejsze, on jest mlodzikiem!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotpeg']znalazlam takie cos;
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/potrzene-informacje-na-temat-jamnika-szorst-kora-dyzia-144141/[/URL]

czy to chodzi o ktoregos z waszych?[/quote]

Dzieki jotpeg, to nie o nasze chodzi...cale szczescie, bo jakies wiesci chodza o trzech nickach jednej osoby dajacej ogloszenia, w tym nadzieja25 :crazyeye: to jest z reszta drugi watek w "przygarne psa" wlasnie autorstwa tej osoby.

Link to comment
Share on other sites

Pospacerowalismy z Dropsikiem, dostal przysmaki w postaci flaczkow i kurzych łapek :) Wesolutki byl na spacerku, dobra chwile byly pieszczoty i machania ogonkiem a potem ponownie powrot do schronu!!
Qrcze, dzisiaj sie zapieral i chcial uciekac w druga strone!

Nie wiem juz gdzie go oglaszac, telefony milcza a na allegro 4 osoby obserwuja :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...