Jump to content
Dogomania

Kuruś- już może oddychać ale nie odetchnąć z ulgą- wciąż czeka na dom :(


Recommended Posts

[SIZE=5][B][COLOR=Red]UWAGA! UWAGA! UWAGA![/COLOR][/B][/SIZE]

[COLOR=Red][B] NASTĄPIŁA ZMIANA KONTA HOTELIKU.[/B][/COLOR]
Dane są te same, tylko nr rachunku się zmienił.
[B]
Hotelik u Murki
Katarzyna Mróz
Krzemień Drugi 111
23-304 Dzwola
[COLOR=Red][SIZE=4] Alior Bank[/SIZE]
[SIZE=4] 66 2490 0005 0000 4500 9421 4126[/SIZE]

[/COLOR][COLOR=Black]Poprzednie konto będzie jeszcze aktywne przez 3 tygodnie, więc jeśli ktoś już wysłał wpłatę to nie ma się co martwić, pieniądze dotrą[/COLOR][/B] ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']ja u Kurusia na wątku jestem często :cool3: teraz na kompie troszkę mniej czasu spędzam, bo mam w domu cztery kocie maluszkie gdzieś 4 tyg. i trochę mi zyć nie dają :eviltong:[/quote]

Ojej... to się nie dziwię, pewnie jesteś dla nich mamusią :lol:

Link to comment
Share on other sites

nie wiem wydaje mi sie,ze kasa ma wplywac nadal na konto Asiowego_Kubuta prawda mysiu??i asiowy_Kubut ma przesylac je murce czy pieniadze bezposrednio maja dochodzic do murki???:oops:wydaje mi sie ze tak jak bylo czyli asiowy kubut przesle calosc pieniedzy Murce.Przypominam ze brakuje deklaracji stalych!!!!!:roll:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, a czy z kieszeni Kurusia, nie dałoby się wyciągać na wyróżnienia jego allegr adopcyjnych? To wychodzi 24 zł. miesięcznie. Kuruś mógłby sobie opłacać sam, a mi by na jakąś inną bidę starczyło żeby ją wyróżnić :roll:
Dobrze mówię? Czy oszczędzamy, bo przecież nie ma 100% deklaracji...

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie..trzebaby najpierw jeszcze porozsylac watek bo nie duzo brakuje deklaracji z tego co kojarze to chyba ok60zł wiec trzebaby najpierw zdobyc to,zeby moc wydawac te pieniadze na cos innego...kurcze wiem,ze wyroznione allegro to duza szansa ale boje sie,ze wtedy szybciej moze ubyc tych pieniazkow:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']no wlasnie..trzebaby najpierw jeszcze porozsylac watek bo nie duzo brakuje deklaracji z tego co kojarze to chyba ok60zł wiec trzebaby najpierw zdobyc to,zeby moc wydawac te pieniadze na cos innego...kurcze wiem,ze wyroznione allegro to duza szansa ale boje sie,ze wtedy szybciej moze ubyc tych pieniazkow:-(:-([/quote]

Ale Kuruś jest chyba majętny pod tym względem?

Link to comment
Share on other sites

Do 6.X Kuruś ma wyróżnione. Ale w tym miesiącu jakoś poszalałam z wyróżnieniami i mnie na cztery stówy skasowało :mad::mad::mad: Co prawda w to jeszcze chyba weszła Kurusiowa prowizja za cegiełki.
Niemniej - Muszę się pilnować!!!!
(ALe Szedo wreszcie poszedł i szczeniory! I Kerso ma obserwatora, Ferwex nawet dwóch, Izo dwóch, Sziba jednego, Brustus szary jednego, Murzyn z Lolą też, Tiko :crazyeye: mimo, że ma tylko jedno b. nędzne zdjęcie i Pysio, i przeszkolone) - może będzie jakiś efekt mojej rozrzutności :roll: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kuruś jest już u nas miesiąc, więc robię rozliczonko:

[B]Wpłaty:[/B]
40 zł halbina
320 zł Asiowy_Kubut
[B]Razem: 360 zł[/B]

[B]Koszty:[/B]
300 zł hotelowanie
60 zł transport Kraków-Zabrze-Kraków
4,50 zł odrobaczenie
[B]Razem: 364,50 zł[/B]

360 zł - 364,50 zł = -4,50 zł
[COLOR=Red][B]Stan konta na 4 październik wynosi -4,50 zł.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

a ja mam wielką prośbę do Sary, widzę, że nie wkleiła tego całego rozlicznia co ja specjalnie aktualizowałam i z tego co jest na pierwszej stronie naprawdę ciężko sie połapać jaką sytuację ma Kuruś :roll: Robiłam to własnie po to, żeby wszystko było zebrane w jednym miejscu :roll:
Trzeba też wpisać wpłatę od Halbiny, która doszła na konto Murki, żeby to nie umkneło - najlepiej uwzględnić ostatnie rozliczenie Murki tam jest wszystko jasno napisane, Sara zrób to jak najszybciej, bo potem się pogubisz...

Link to comment
Share on other sites

Zakupiłam dzisiaj Thiocodin dla Kurusia (koszt 7,30 zł), bo ten co dostaliśmy ze schroniska już się skończył, a muszę mieć na wyposażeniu w razie gdyby Kuruś zaczął kaszleć.

Szwy na szyi już mu się pięknie zagoiły, nitki sobie sam powyciągał :evil_lol:

Ogólnie jest lepiej, mniej i ciszej harczy, coraz lepiej mu wychodzi szczekanie (na początku było tak zachrypnięte, że ledwo było słychać, a teraz to już nawet przypomina szczekanie psa :roll:). Żywiutki jest bardzo, domagając się wyjścia potrafi w miejscu podskoczyć przy siatce na metr :razz: O skakaniu na człowieka to już nawet nie wspomnę. A czy on u Was też łapał za nogawki i podszczypywał pięty w zabawie?? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...