Jump to content
Dogomania

Nutra nuggets czy Happy Dog?


heidy1

Recommended Posts

witam
mam dylemat jaką karmę wybrać heppy dog czy nutra nuggets.obie są w podobnej cenie ale niewiem która jakościowo lepsza. obecnie karmię pieska puriną dog chow ale chcę zmienić bo kupki trochę lużne i strasznie śmierdzące. proszę o wypowiedz tych osób które karmią nutrą lub HD, jak smakuje pieskom i jak wyglądają kupki?
pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Ja stosuję Nutrę Nugets jako dodatkowy pokarm, nie karmie wyłacznie nią. Jestem bardzo zadowolona. Wychowałam na niej podhalana i husky. Nigdy nie było kłopotów z biegunką, wręcz przeciwnie, gdy robiło się luźno pod ogonem po porannej porcji Nutry wszystko mijało. Piesy jedzą ją już od dawna i nadal tak samo im smakuje jak na początku. :)

Link to comment
Share on other sites

dziekuje za odpowiedzi i czekam na nastepne posty
mam nadzieję ze piesek niebedzie miał alergii na tą karmę bo wydaje mi się że ma alergie na purine dog chow bo sie ciagle drapie a preparat na pchełki już dostał
pa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia']Nigdy nie było kłopotów z biegunką, wręcz przeciwnie, gdy robiło się luźno pod ogonem po porannej porcji Nutry wszystko mijało.[/quote]
Dokładnie,mój Dino miał kiedyś biegunkę bo polizał coś na spacerze i po podaniu Nutry wszystko mijało "jak ręką odjął"...
Uważam,że to bardzo dobra karma.

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowanie polecam nutrę. Moja sunia była nią karmiona (Lamb&rice) i pozbyłam się problemów skórnych, nie miałam żadnych problemów żołądkowych, kupy były zbite i niezbyt "pachnące". Kiedyś rozważałam zakup HD, ale na szczęście szybko mi przeszło. Po skończeniu worka obecnej karmy powrócę do nutry z nadzieją na poprawę kondycji sierści i kup :), bo teraz to mam tragedię...

Link to comment
Share on other sites

ja mam doswiadczenie-ale tylko z nutra gold-czyli ta drozsza wersja...bardzo dobra karma...Nutra nuggets od gold rozni sie chyba tylko rodzajem miesa-gold nie uzywa suszonego lub mrozonego miesa-sklad jest chyba ten sam.Z tego co slyszalam..jesli tak-to polecam :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

witam
jakiś tydzień temu napisałam meila do nutry nuggets z prośbą o przysłanie darmowych próbek karmy i mile mnie zaskoczyli bo wczoraj otrzymałam przesyłkę. 6 paczuszek po 170 gram(po 2 z kazdego rodzaju dla psa dorosłego), ulotke cennik i taką fajną smycz do kluczy na szyję. piesek dostał karmę i zjadł więc chyba mu smakuje.jedzonka starczy na tydzień więc zobaczymy czy będzie jadł dalej.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...