Jump to content
Dogomania

karma Brit


Olcia

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nasza sunia od 3 lat jechala;-) na Eukanubie lamb&rice ale ostatni zakup okazal sie nietrafiony bo po otwarciu i zjedzeniu kilku warst okazalo sie ze karma jest splesniala( nie wiem czy taka juz byla czy do tego procesu doszlo u mnie } niewazne....na szybko wiec kupilam jej Britta lamb&rice w naszym sklepie rybnym;-)ehehhi bezproblemowo zezarla swoja porcje .Ten stan brittowy trwa jak narazie tydzien...kuleczki sa mniejsze niz te z eukanuby tylko zapach jest duzo bardziej intensywny niz z eu no i Zuzola puszcza dosc smierdzace bąkole eheheh........moze jak sie organizm do britta przyzwyczai to smierdziuszki beda mniej smierdziuszkowate ....musze sie w koncu na cos zdecydowac....wracac do eu czy przejsc na britta....

Link to comment
Share on other sites

My po skończeniu drugiego worka acany przeszłyśmy na brita l&r. Hexa wybiera najpierw brita a później znika dopiero acana z miski ;), bo przecież się zmarnować u mojej psiulicy nic nie może :lol:. Niestety też zauważyłam cuchnące bąki, i cała rodzina robi po jednym takim ewakuację z pokoju :evil_lol:, a Hexa za nami. Kupki jak narazie w normie ;). Więcej po trzech dniach stosowania nie jestem w stanie powiedzieć. Ale podejrzewam, że wrócimy do acany po tym worku.
A i jeszcze zapach niezbyt przyjemny jak na mój gust.Chociaż Hexie bardzo odpowiada. ylko że jej jedna jedyna karma tylko nie pasowała już jak mała była- pedigree, i miała rację.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No i brit okazał się porażką :-(. Suńka ma jakieś problemy z kupami, łupież i nawet schudła (ale to może przez większą ilość ruchu ), a dostaje trochę więcej niż w tabelce+ jakieś ciacha na spacerach. Co prawda bąków nie ma, ale te kupy :roll:... Niby nie duże, ale hmmm... no dłużej jej zajmuje załatwienie się niż po innych karmach. Siemię lniane pomaga na to trochę, ale Brita na przyszłość odrzucamy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja podaję Brita od kilku miesięcy i jestem z niego zadowolona.

Tylko od pewnego czasu, mam problem z psem. Strasznie chudnie - nie wiem co może być przyczyną :shake: Je sporo, ładnie się załatwia, nie biega więcej niż zwykle :shake: a ciągle chudnie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...