Jump to content
Dogomania

bulliada 2005


tufi

Recommended Posts

My chcemy sie wybrać i na Buliade i nad morze przy okazji.Jest taki fajny Osrodek (z polecenia) w Bobolinie koło Darłowa gdzie chetnie przyjmują równiez pieski "na wczasy". Tylko nie wiem czy tydzień przed czy zaraz po Buliadzie sie tam wybrać. Miejscowośc znajduje sie ok. 85 km od Bytowa więc góra 1,5 godz jazdy samochodem. Chętnym podam namiary...;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ciekawa jestem z jakiego powodu. Ale chyba nie trudno się domyślić, że chodzi zapewne o frekwencję. :wink:

Osobiście uważam, że pomysł zorganizowania wystawy nad morzem był zupełnie nietrafiony, biorąc pod uwagę rozkład terytorialny zamieszkania psów (przeglądałam katalogi z kilku międzynarodowych wystaw).

Najlepszym miejscem byłaby chyba Łódź jej okolice (środek Polski) i wszyscy mieliby do pokonania mniej więcej tę samą odległość.

Link to comment
Share on other sites

Masz racje Alojzyna - za malo zgloszonych psow, ale nie rozumiem jednego - wiele zgloszen poszlo wczoraj lub dzis - a moze akurat sie "uzbiera" odpowiednia liczba? Dlaczego nie zaczekaja z odwolywaniem do jutra?
Hotel za 150zl - kogo na to stac? Znalezlismy juz cos lepszego i o wiele tanszego - bo za 20zl doba od osoby.
Lokalizacja nieciekawa, faktycznie.
No i chyba najwazniejszy powod malej frekwencji - wystawa europejska w Tulln.

Link to comment
Share on other sites

Tufi, dokładnie to samo napisałam- dlaczego dzisiaj odwołanie, jak dopiero co potwierdzono Tracy Fletcher i sporo ludzi wysyłało zgłoszenia w weekend i dziś... nie można do piątku poczekać i zobaczyć wtedy?

I chciałam się wyżalić, że po wiadomości o pani Tracy Fletcher wysłałam zgłoszenie i byłam gotowa na wycieczkę z Tulln do Dąbia na Bulliadę, znajoma wysłała wczoraj zgłoszenie, ja w sobotę, czyli pewnie dziś wieczorem dojdą, na pewno jest więcej takich jak my i jak Złośnica, co teraz wysyłają. Tracy Fletcher na pewno przyciągnie więcej ludzi...

Link to comment
Share on other sites

decyzję o odwłaniu wystawy może podjąć zarząd KTTB a z dzisiejszej rozmowy z przewodniczącym Pławinskim wiem, ze jest ona dopiero rozważana. WPrawdzie jest to wielce prawdopodobne, że Bulliada będzie musiała byc odwołana z powodu za małej liczby chętnych. Widać nawet zagraniczny sędzia nie pomogł zwiększyć frekwencji.
Po zamknięciu terminu zdłoszeń nastąpi decyzja i dam Wam znać.
pozdrawiam
Marcelina Chmielecka
PS I będzie to też ogłoszone na www KTTB

Link to comment
Share on other sites

Ja juz się zgłosiłem...połączyłem wyjazd nad morze z wystawą a tu sie dowiaduje ze byc moze bedzie odwołana...buuuu
Gdyby to miało cos ułatwic niezdecydowanym oto link do strony KTTB
[url]http://www.klubterieratypubull.hg.pl/pierwsza.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

dobra...poszłam za ciosem , zgłosiłam Lugera faxem i mailem i opłaciłam odrazu...i dostałam po paru godzinach odpowiedziedź od Prezesa KTTB :

"Serdecznie dziękuję za zgłoszenie, doszło. Niestety Zarząt KTTB jest zmuszony odwołać wystawę z powodu bardzo niskiej frekwencji( ok. 30 zgłoszeń wszystkich ras bulowatych). Załuję że tak sie stało . Pieniadze odeślemy pocztą.
Andrzej Pławiński"

Link to comment
Share on other sites

Ja jednak jeszcze mam nadzieje, ze dzis lub w piatek wplynie troche zgloszen i bulliada sie odbedzie.
Dziwi mnie, dlaczego do tej pory na oficjalnej stronie ZKwP nie pojawila sie informacja o bulliadzie. Brak jakichkolwiek wiadomosci...
Dla klubu to porazka, jakby na to nie patrzec...

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam słowa p.Pławińskiego - przed chwilą do mnie dzwonił i poinformował, że Bulliadę Zarząd KTTB odwołał ze względu na drastycznie niską frekwencję (ogółem 34 zgłoszenia). Miejmy nadzieję, że wystawa klubowa w Częstochowie gdzie sędziują PAm Perdue oraz p.Alhino(USA) i p.Stanley będzie udanym wydarzeniem i spotkamy się tam w miłej atmosferze.
Pozdr.
Marcelina

Link to comment
Share on other sites

[quote]Miejmy nadzieję, że wystawa klubowa w Częstochowie gdzie sędziują PAm Perdue oraz p.Alhino(USA) i p.Stanley będzie udanym wydarzeniem i spotkamy się tam w miłej atmosferze. [/quote]

o jakiej wystawie czestochowskiej mowa? o Grand Prix? slyszalam ze na GP jest inna obsada i ze to nie jest klubówka :question: E. Stanley ma podobno być i sedziować BT na wrzesniowej klubówce KTTB w Nowej Rudzie.
niech ktos mnie poprawi jesli mieszam :question:

Link to comment
Share on other sites

a ja akurat sama decyzje o odwolaniu wystawy rozumiem. naprawde trudno winic klub za to, ze z 30 psow nie uda im sie zrobic wystawy, prawda?

i zeby nie bylo watpliwosci - tez sie na te wystawe wybieralam, tez pokrzyzowala mi plany, i to nawet 2x (raz jak zmienili sedzine na pania Fletcher, bo musialam odwolywac to, co mialam na ten weekend zaplanowany, i dzis, kiedy staralam sie przynajmniej w czesci z powrotem sobie ten weekend zorganizowac).

wedlug mnie klub popelnil w tym wszystkim jeden powazny blad - nie poinformowal wystawcow, ze to, czy wystawa sie odbedzie, zalezy wylacznie od nich. mysle, ze ludzie by sie znacznie bardziej zmobilizowali, gdyby wiedzieli, ze jesli nie bedzie pewnej liczby psow, to wystawa sie nie odbedzie. wydaje mi sie, ze gdyby bylo to od poczatku jasno powiedziane, bylaby szansa dociagnac do tego minimum 80 psow. ale pewnie tez klub nie sadzil, ze zainteresowanie bedzie tak nikle.

i tak sie tylko zastanawiam, czy warto wypinac sie na bogu ducha winnego erica stanleya. sama wcale nie wiem, czy sie do tej rudy wybiore, ale nie dlatego, bym chciala pokazac jezyk klubowi, tylko ze 3 wystawy (2x czestochowa i pewnie warszawa) w jednym miesiacu chyba mi wystarcza...

pozdrawiam (i mam nadzieje, ze nie wywolam burzy, bo naprawde nie mialam takiego zamiaru)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...