Jump to content
Dogomania

bulliada 2005


tufi

Recommended Posts

Jak dla mnie żenada :-?
Brak renomowanych sędziów, hotel za 150zl/ 2 os., dyskoteka w hotelu na 1300 osób czynna w każdy weekend :-?
Są propozycje ulokowania się w innych ośrodkach, ale wtedy by się trzeba było umówić, żeby później nie robic wycieczek po 20-30 km...
A poza tym to raczej nie pojade - zniechęcili mnie.
[url]http://www.klubterieratypubull.hg.pl/bull2005.htm[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mówiąc szczerze to w tym samym czasie mamy krajową w Gorzowie i bardzo się miotam bo ceny w hotelu nie małe, nie byłam jeszcze na buliadzie więc znam to tylko z opowiadań (te ogniska), ale czy hotel to dobre miejsce

Proszę Tych wszystkich z „doświadczeniem” o poradę

Link to comment
Share on other sites

Lapis a zalezy Ci na jakiejkolwiek wystawie czy chcesz cos zyskac dodatkowo?
Na bulliadzie w ub.r. bylo milo, ale juz sama wystawa to... hm...
W Gorzowie ma sedziowac chyba Kuczynska-Standello...

A impreze bullowatych to chyba przy okazji Sopotu jakos zrobimy - bedzie juz cieplo i w ogole...

Link to comment
Share on other sites

Bulliada kojarzy mi się z takim naszym świętem i oprócz wystawy z dobrą zabawą ludzi pozytywnie zakręconych, dlatego mówiąc szczerze chciałabym na niej być, ale czy będę to jeszcze nie wiem bo skłąda się na to wiele czynników.

Link to comment
Share on other sites

Dostalam maila w sprawie mojej wypowiedzi na temat bulliady od Pani Anety Sobkowskiej - Dopierały.
Ta Pani nie będzie sedziowac na pewno, bo jedzie ze swoimi psami do Tulln wlasnie.
Wiec klub znowu nas fajnie traktuje, majac nieaktualne informacje na stronie...

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie to wszelkie ostatnie inicjatywy Klubu mijają się z jakimkolwiek prestiżem. Jeszcze trochę, a działania tej organizacji będą ograniczać się do wysyłania pocztówek na Święta... Uważam, że nie ma sensu wybierać się na tą wystawę - raczej nie zobaczę tam nic co by mnie zaskoczyło...

Link to comment
Share on other sites

Ano dokladnie.
Ja sie zastanawiam, dlaczego wszyscy narzekaja, a nikt podczas zebrania nie wygarnie co i jak i podczas wyboru nie zmieni skladu?
jesli klub jest dla nas [choc na razie nie jestem klubowiczka, ze wzgledu wlasnie na takie rozne sytuacje], to dlaczego nikt tego nie ruszy, a tylko sie gada? :-?
samym gadaniem sie swiata nie zmieni.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Obecnie Klub oczekuje na ostateczne potwierdzenie od Tracy Fletcher (Napier), która ma sędziować bulle i staffiki. Pani Kozłowska będzie oceniać AST. Termin przyjmowania zgłoszeń przedłużono do 25 maja.
[url]http://www.klubterieratypubull.hg.pl/bull2005.htm[/url]
pozdrowienia
Marcelina Chmielecka

Link to comment
Share on other sites

To kto sie wybiera na Bulliade? Jak bedzie wiecej chetnych to mozna za jakims kampingiem sie rozejrzec (niekoniecznie musi byc hotel)
Napewno bedziemy,tzn ja i Gapa,Asia pewnie tez,wiem ze Anka (hod Sauron) tez sie wybiera.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...