Jump to content
Dogomania

Stary DON Szaman ...


Ania i Kajber

Recommended Posts

  • Replies 441
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałam informację,że Szaman ma się dobrze, poza uszami,na które troche piszczy.Uszy ma codziennie czyszczone i zakraplane OTISANEM, Ania zakłada mu kaganiec,ale nawet nie mruczy.
Oczywiście mieszkanie w kojcu na dworze to dla niego nie problem, przyzwyczajony.
Do nowej suchej karmy-RC dla seniorów dużych ras się powoli przekonuje, bo Małgosia rozpieściła go pasztecikami i twarożkami:evil_lol:.
Ania pisze,że to pies bardzo inteligentny, chetny do współpracy, nie ma w nim agresji, tylko nigdy nie zaznał miłości ( oczywiście poza ostatnimi 2 tyg. pod opieką Małgosi).
Na razie jeden problem-wyje o świcie- chyba dlatego,że przez ostatni prawie rok w schronie przyzwyczaił się,że życie zaczyna się o 6-7 rano-pieski już się budzą i czekają na karmienie.
Na szczęście goscie Ani i Władka to też ranne ptaszki, więc im nie przeszkadza, nie wiem ,jak sąsiedzi, ale podobno Hutchinson za płotem też robi niezły hałas już od 6.00......

Link to comment
Share on other sites

Opowiedziałam o Szamanie zaprzyjaźnionej z nasza fundacją Pani Krystynie z Warszawy, jest miłośniczką on-ków i bardzo przejęła się losem Szamana. Dzisiaj przelała dla Szamanka 500 zł :multi:, więc jeśli macie w planach leczenie Szamana czy inne zabiegi to proszę o przesłanie mi faktury przelewowej na adres fundacji Niechciane i Zapomniane-SOS dla Zwierząt.
I żeby nie było niedomówień wyjaśniam, że Pani Krystyna omyłkowo wysłała te pieniądze na nasze konto,jeśli nie będzie Wam odpowiadało takie rozwiązanie, jak zaproponowałam, odeślę Jej te pieniądze i jeszcze raz podam nazwę fundacji pod opieką której jest Szaman.

Link to comment
Share on other sites

Aniu, nie chce się wtrącać, ale ja bym mu zrobiła kolejny wymaz z uszu. Nie wiadomo czy się nie przyplątała jeszcze jakaś inna bakteria po drodze.

Jolu , dziękujemy z całego serca, że napisałaś do tej pani. Każdy grosik się przydaje w jego wypadku, a tu taaaaaaaaka kwota! :loveu:
Super!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szajbus']

Jolu , dziękujemy z całego serca, że napisałaś do tej pani. Każdy grosik się przydaje w jego wypadku, a tu taaaaaaaaka kwota! :loveu:
Super![/quote]
O Szamanie opowiedziałam na prośbę Ani i Kajber,która wiedząc, że zgłaszają się domki dla Baszy, poprosiła mnie o pomoc.Domku nie znalazłam, niestety...

Link to comment
Share on other sites

To ja,Szaman.Dziękuję wszystkim za uratowanie życia i wsparcie finansowe.
Wcale nie jestem złym i głupim psem, jestem łagodny, lubię mizianie i kocham moich nowych opiekunów.
Pozdrawiam wszystkich, obiecuję,że będę jeszcze pisał i umieszczę moje zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-2.jpg[/IMG][URL=http://img515.imageshack.us/i/dsc04035g.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/5753/dsc04035g.th.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Sliczna, kochana ,siwa mordeczka:loveu: I przepiekne oczy:loveu:

I jeszcze w temacie finansów, do cioteczki prowadzącej buchalterie:
6.08. przenioslam swoja deklarację z Bonusa na Szamana i wpłaciłam grosik.Nie ma mnie na wykazie, prosze o sprawdzenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania II']To ja,Szaman.Dziękuję wszystkim za uratowanie życia i wsparcie finansowe.
Wcale nie jestem złym i głupim psem, jestem łagodny, lubię mizianie i kocham moich nowych opiekunów.
Pozdrawiam wszystkich, obiecuję,że będę jeszcze pisał i umieszczę moje zdjęcia.[/quote]

Witamy Szamanka na jego wątku :lol:
Buźka i pozdrowionka dla twoich opiekunów ;) Szamanku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich moich fanów i sponsorów. Dzięki Wam jestem wolny a czarny worek to wspomnienie brrr...... Mam obecnie ksywę - Orso. Zacząłem dbać o swoje włosy, codziennie się czeszę, nawet to lubię, ale nie dłużej niż 10 minut, bo później jestem już znudzony. Uszy - to mój wielki problem,mam zamówioną wizytę u Pani doktor..... to się wszystko wyjaśni. Tak sobie myślę, że chyba jestem szczęśliwy w nowym domu. Wybaczcie mi, ale z natury nie jestem gadatliwy, teraz muszę sprawdzić co się dzieje przy bramie ......biegnę.....do zobaczenia.....nie zapominajcie o mnie proszę. Szaman[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...