Jump to content
Dogomania

a kto będzie na wystawie w TORUNIU ?


Daisunia

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja Was wszystkich nie rozpoznam pewnie ale jesli ktos by mnie poznal na wystawie to "prosze o kontakt" :lol: - wysoka brunetka (haha jak ogloszenie matrymonialne :lol: ), na pewno bede miala niebieskie spodnie na sobie i albo niebieska koszule, albo pomaranczowa bluzke z buldogiem franc.- chyba ze bedzie obrzydliwie zimno, to wtedy jakis sweterek rowniez :lol: mam nadzieje ze sie z Wami spotkam :)



EDIT:
Ale mam mega stresa już... :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta !!!']Tylko żeby nie było na mnie..
Ja tam liczę,ze się przesmyknę.. Na Sopot miałam i nie sprawdzili, w Legnicy to samo.. Dlatego tym razem nie załatwiłam.. Tym bardziej że zaznaczono,że potrzebne jest tylko zaświadczenie o szczepieniu przeciw wściekliźnie..[/quote]
a te zaswiadczenie to co?ma byc przed kazda wystawa wydawane???? :o .ja jezdze z zaswiadczeniem wydanym przez weta w chwili szczepienia i wszedzie je akceptuja :lol: jakbym co tydzien miala do weta pedzic po nowe zaswiadczenia,to bym zwariowala chyba :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paolinka']Wystarczy tylko zaswiadczenie/ksiazeczka o wsciekliznie... czasem nawet w ogole nie sprawdzaja....
Cockerek dzisiaj w Toruniu "patelnia" wiec jutro chyba nie bede w spodniach ;) Ale szukaj czerwonej marynarki :evilbat: :roll:[/quote]
A Ty Paolinka szukaj dwoch suczek leonek i blondynki :wink:

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje, ze zdaze.... Bo najpierw pointer, pozniej 9 psow przed flatami no i jeszcze junior handling. A poruszac sie po wystawie bedzie mi bardzo ciezko, bo 1)transporter, 2)Beagle, 3)Pointer, 4) parasol itd :lol:
Ale sie zobaczy 8)
Dzisiaj oczywiscie bylam na spacerku wokol stadionu. Spotkalysmy wielu amatorow wystawy.... yorki, cockery, stafiki itd.... Juz dzisiaj byly sklepy z akcesoriami i ustawiali krzesla, podium... :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011'][quote name='Marta !!!']Tylko żeby nie było na mnie..
Ja tam liczę,ze się przesmyknę.. Na Sopot miałam i nie sprawdzili, w Legnicy to samo.. Dlatego tym razem nie załatwiłam.. Tym bardziej że zaznaczono,że potrzebne jest tylko zaświadczenie o szczepieniu przeciw wściekliźnie..[/quote]
a te zaswiadczenie to co?ma byc przed kazda wystawa wydawane???? :o .ja jezdze z zaswiadczeniem wydanym przez weta w chwili szczepienia i wszedzie je akceptuja :lol: jakbym co tydzien miala do weta pedzic po nowe zaswiadczenia,to bym zwariowala chyba :roll:[/quote]

Pokazujesz albo ksiazeczke zdrowia psa, w ktorej jest kazdorazowo wpisywana parafka o szczepieniu przeciw wsciekliznie, albo zaswiadczenie o takowym szczepieniu - jednak z tego co wiem lekarze rzadko je daja(choc teoretycznie powinni) i tylko zapisuja w ksiazeczce szczepienie :wink: Samo zaswiadczeni jest tak samo wazne jak parafka w ksiazeczce, tak mi sie zdaje :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP']Pokazujesz albo ksiazeczke zdrowia psa, w ktorej jest kazdorazowo wpisywana parafka o szczepieniu przeciw wsciekliznie, albo zaswiadczenie o takowym szczepieniu - jednak z tego co wiem lekarze rzadko je daja(choc teoretycznie powinni) i tylko zapisuja w ksiazeczce szczepienie :wink: Samo zaswiadczeni jest tak samo wazne jak parafka w ksiazeczce, tak mi sie zdaje :roll:[/quote]
Moje wetka wydaję zawsze i im pies starszy, tym więcej tych papierów w książeczkach (bo mam wszystkie zaświadczenia :lol: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK'][quote name='UTAAP']Pokazujesz albo ksiazeczke zdrowia psa, w ktorej jest kazdorazowo wpisywana parafka o szczepieniu przeciw wsciekliznie, albo zaswiadczenie o takowym szczepieniu - jednak z tego co wiem lekarze rzadko je daja(choc teoretycznie powinni) i tylko zapisuja w ksiazeczce szczepienie :wink: Samo zaswiadczeni jest tak samo wazne jak parafka w ksiazeczce, tak mi sie zdaje :roll:[/quote]
Moje wetka wydaję zawsze i im pies starszy, tym więcej tych papierów w książeczkach (bo mam wszystkie zaświadczenia :lol: )[/quote]

No to masz szczescie, ze na taka obowiazkowa trafilas :wink:

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to byl skandal a nie wystawa.Sedzia nie ocenial psow-asystentka dyktowala oceny,przegralam z suka ktora w sopocie u znawcy leonow z nami przegrala.Moja najmlodsza suka sie polozyla na ringu i ani myslala biegac w ten ukrop-i ma drugie miejsce i wpis-doskonala szata i...temperament :o .Moja druga sunia byla trzecia- a bylabest puppie w sopocie :o -a pieknie biegla,stala normalnie,opis ma extra...Dodam,ze asystentka pracuje w naszym zk i zna wlascicieli od naszej konkurentki...dala ich drugiej suce brakujace cwc do championa-i tu sedzia nie bardzo chcial sie zgodzic(odezwal sie :o ) ale po namowach sie zgodzil..skandal i zenada..myslalam,ze wystawy sa po to rzetelnie wylonic najlepszych przedstawicieli rasy,a tu sedzia co sie nie zna na leonach i sedzina w roli asystentki,ktora rowniez sie w tej rasie nie specjalizuje....Mam nadzieje,ze inni mieli lepiej wybranych sedziow :roll:

Link to comment
Share on other sites

Pff wreszcie w domku.... upal niesamowity!! :-?
Wystawialam Pointera i FCRa.
Pointer: Zw.Mł, BOB + BOG Junior 2...
Malo co sie nie zabilam na BOGu Juniorów - kto wbija sledzie z linkami na ringu honorowym? I to tak daleko od namiotu??? Albo ja jakas nienormalna :oops: ale duzo osob sie przewracalo o to, a ja w koncu wyrwalam to :oops: :P i jakos udalo mi sie nie zaliczyc gleby :evilbat:
FCR: CWC + BOB. NA BOG pani sedzina nas nie zauwazyla, wygraly same male pieski :(
No nic i tak sie ciesze :)
Na MP porazka :evilbat: Pol godziny na sloncu mojej Tidze dalo sie we znaki, podczas wykonywania figur stawala, a podczas ustawiania kladla sie na mnie :lol: Ale mam 5pkt w indexie ;)
Nie spotkalam nikogo z DGM poza Vioaoiv :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...