Jump to content
Dogomania

a kto będzie na wystawie w TORUNIU ?


Daisunia

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PARSONRK'][quote name='Justi0022'][quote name='PARSONRK']A parsonki były ??[/quote]

A jak brzmi nazwa - bo nie wiem o jaką rasę chodzi :oops: :D[/quote]

Chodziło o parson russell terrier :lol:[/quote]

Nie było :lol:

Daga, ja się cieszę, że Toruń podał sędziowanie i stawki. Przynajmniej wiem, że nie muszę gnać na 10. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Hmm z tego co wiem to za laweczkami na stadionie jest wydzielone miejsce na parking - platny. Ale po co placic, skoro kawalek dalej - za plotem jest bezplatny i nie ma scisku? :P Wokol calego stadionu sa miejsca parkingowe nalezace do spoldzielni (wczoraj tam przechodzilam) to praktycznie sa one nieuzywane przez mieszkancow... :evilbat:
Pelno miejsc jest tez kolo pobliskich wiezowcow i blokow, oraz pod dzialkami.... i wszystko bardzo blisko stadionu.... :wink:

Link to comment
Share on other sites

no ładnie.. pojutrze wystawa a ja jeszcze nie zdążyłam się zacząć stresować ;) wczoraj wróciłam do PL i dziś lecę na zakupy- poszukiwanie czerwonych/niebieskich spodni.. buu ;) bardziej niz zakupow boje sie jednak oceny- buldzia ktora wystawiam ma za soba dwie wystawy- ocene bardzo dobra i .. dobra :( obawiam sie ze nie bedzie doskonalej, ale bardzo, bardzo bym chciala..

Link to comment
Share on other sites

Baaardzo proszę, jak ktoś będzie miał aparat, to zrobiłby zdjęcia Tollerów? Będą 3, pliiizzz....Samo nie jedziemy, a tam będzie sunia - siostra Foxa, i bardzo mi zależy na tym żeby ją choćby na fotce zobaczyć.....
:modla: :modla: :modla: :modla: :modla:
A jakby ktoś mi jeszcze podał ich oceny, to chyba go ozłocę!!!!
Ale foteczki wystarczą..
Teraz będę w Rzeszowie, i N.. Targu, mogę sie zrewanżować fotkami stawek :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockerek'][b]Toller Fox[/b], napisz na jakim ringu mam szukać to się postaram :P I co to w ogóle za rasa Toller? :oops:[/quote]

Foxy będą na 6 ringu - ja spróbuję, choć będę szybko po zakończeniu naszej oceny pędzić do domu :lol: A w czasie wystawy mam stan jak określiła Marta :roll: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, jesteście naprawdę kochani!!!!
Ring 6, Tollery są zaraz po goldenkach.
A Toller to taki mały skrócik od króciutkiej doprawdy nazwy Nova Scotia Duck Tolling Retriever, widocznej na dole :D

Psisko jak widać po lewej, po więcej info wejdź na moją stronkę (Kurcze, ale reklama :oops: :D )

Dobra, olać stawki, najważniejsze są zdjęcia!!!!


Piszcie duszyczki czego wam potrzeba z wystaw na południu, to postaram sie załatwić :D

Link to comment
Share on other sites

Dopiero spojrzałam na ten banerek, to się dobrze skłąda, bo na 6 będę oglądać spaniele :P
A jak dla mnie to będziesz miała co robić na południu, bo tam jest raj jeśli chodzi o maltany, stanowczo więcej niż w centrum czy na północy. Więc jakby ci się coś trafił, to please :P

Link to comment
Share on other sites

Heheh, chyba się zatrudnię na etat :lol:
Dobra, spiszę sobie co i gdzie pstrykać i zrobie wszytsko co w mojej mocy żeby wszędzie dotrzeć :P Szkoda że godzin nie podają na stronie, byłoby łatwiej ;)

[b]Paolinka[/b], jak cię poznam? Jak będziesz ubrana? Ja będę miała na rękach maltankę małą :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...