Jump to content
Dogomania

VII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - A miało być bezpiecznie..


basia bonnie

Recommended Posts

[IMG]http://images39.fotosik.pl/187/898ceba86f497294med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images49.fotosik.pl/191/1120bd2225714100med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images39.fotosik.pl/187/22a1578cad7179d1med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images41.fotosik.pl/186/aef7253757781685med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images40.fotosik.pl/186/14a1ecaac7799283med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem... :(
Pewnego dnia... srututututu srututututu krzyknął na cały korytarz "co ty zrobiłaś z kompem?!" i jak powiedziałam mu, że nawet nie wchodziłam na kompa to się wściekł i zaczął krzyczeć do mamy, że co ona zrobiła z kompem i potem kiedy weszłam na kompa niczego już nei było...

Przerażająca historia, nie? :placz: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']no tak sprawdzanie codziennie konta, zapisywanie kto zapłacił, ile i kiedy, wyciąganie, przeliczanie no to rzeczywiście nic w porównaniu do paru telefonów..:cool1::eviltong: ech nie dorastam Ci do pięt:eviltong:[/quote]Skoro dla Ciebie to TYLKO kilka telefonów- to droga wolna. Organizuj. Zobaczysz jak kilka telefonów. Ja w tym roku olewam sprawę. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Asia nie strasz mnie nawet :placz:

[quote name='infers']Jak zrobił zwykłego formata albo zwyczjanie je wykasował foty są w 99% do odzyskania;)[/quote]

może akurat się uda? :roll:

A co do organizowania zlotu to mi się wydaje, że własnie szukanie ośrodka i te telefony to sztuka :cool3: Ja bym się z tym wykończyła :eviltong:
a zbieranie kasy, zapisywanie kto zapłacił, ile i kiedy, wyciąganie, przeliczanie to chyba nie aż taki problem, zajmuję się własnie w taki sposób finansami różnych psiaków na dogo przez 365 dni w roku i nie uważam, żeby to az taki straszne było :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mówiłam, że sie zgadzam, tylko zaproponowałam ot tak..
Mogłabym podzwonić, ale dopiero od października.. Ale w sumie to nie wiem czy mi sie chce spędzać wakacje z Wami..
Dobra organizujecie sobie sami, najlepiej tylko dla vipów, żeby potem znów nie było kłótni, że ktoś na ognisko nie przychodzi..

Link to comment
Share on other sites

I znów wychodzi z ciebie Kara.Dokładnie te same zachowanie i teksty.
Teraz dopiero od października potem od listopada i zostaniemy na lodzie.
Ja jednak (i myślę nie tylko ja) wole ,żeby zlot organizowała Estera/Asia.
A Ty najlepiej zbieraj kase ,bo wychodziło Ci to najlepiej.I sumiennie wykonywałaś swoje zadanie.Ale jednak gadane Estery zapewnia nam bezpieczeństwo ,bo ma dar przekonywania i jest stanowcza jak czegoś chce (ogniska i zniżek) to to dostaje:evil_lol:.
Ale Aniu + za odwage ,bo organizacja to nie byle co.Prowadzenie księgowości oczywiście też ,bo to również zadanie tylko dla odpowiedzialnej osoby.Nikogo na kase nie wych...... wszyscy są spokojni o swoją kase na Twoim koncie.


P.S.Dawno nie napisałem tak sexownie inteligentnego posta:loveu: ahh idę do lusterka popatrzeć na tego mądrego przystojniaka co to napisał:evil_lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']
Dobra organizujecie sobie sami, najlepiej tylko dla vipów, żeby potem znów nie było kłótni, że ktoś na ognisko nie przychodzi..[/quote]Zlot jest dla WSZYSTKICH :)
Tylko skoro ktoś się decyduje na zlot, to wypada stosować się do decyzji organizatora/organizatorów i do ogólnie przyjętych norm :) Skoro jest ognisko/spacer to idziemy WSZYSCY!
Na koloniach/obozach nie ma to tamo, nie idę grać, bo mi się nie chce, nie idę na spacer bo mi się nie chce.

Dla VIPów to my sobie organizujemy mini zloty, gdzie jedziemy sami i robimy co chcemy.

[quote name='olekg89']
Ja jednak (i myślę nie tylko ja) wole ,żeby zlot organizowała Estera/Asia.
A Ty najlepiej zbieraj kase ,bo wychodziło Ci to najlepiej.I sumiennie wykonywałaś swoje zadanie.Ale jednak gadane Estery zapewnia nam bezpieczeństwo ,bo ma dar przekonywania i jest stanowcza jak czegoś chce (ogniska i zniżek) to to dostaje:evil_lol:.
[/quote]Ja pierdziuuu Oleczku mój Ty :loveu: :loveu: :loveu: Wiesz jak poprawić mi dzień :loveu: :evil_lol:
Skoro Ania nie chce to myślę, że my z Asią tym razem wspólnie (każda ma po zlocie na koncie :cool3: ) coś wymyślimy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']I znów wychodzi z ciebie Kara.Dokładnie te same zachowanie i teksty.
Teraz dopiero od października potem od listopada i zostaniemy na lodzie.
Ja jednak (i myślę nie tylko ja) wole ,żeby zlot organizowała Estera/Asia.
A Ty najlepiej zbieraj kase ,bo wychodziło Ci to najlepiej.I sumiennie wykonywałaś swoje zadanie.Ale jednak gadane Estery zapewnia nam bezpieczeństwo ,bo ma dar przekonywania i jest stanowcza jak czegoś chce (ogniska i zniżek) to to dostaje:evil_lol:.
Ale Aniu + za odwage ,bo organizacja to nie byle co.Prowadzenie księgowości oczywiście też ,bo to również zadanie tylko dla odpowiedzialnej osoby.Nikogo na kase nie wych...... wszyscy są spokojni o swoją kase na Twoim koncie.


P.S.Dawno nie napisałem tak sexownie inteligentnego posta:loveu: ahh idę do lusterka popatrzeć na tego mądrego przystojniaka co to napisał:evil_lol::lol::lol:[/quote]

no ba Kara II, a jakże inaczej..:roll:
chętnie bym udostępniła konto, ale raczej nie jadę (chyba, że będę przejazdem), więc lepiej niech Asia zbiera..:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']No to weź sie kurde zdecyduj :eviltong:[/quote]

Widziałam, wątek o VIII zlocie, w którym napisaliście ze do końca roku musicie sie zdecydować na ilość domków, a ja do końca roku wiedzieć na pewno nie będę, wiec wole powiedzieć, że nie jadę :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']fajnie,że dopiero sie dowiedziałam o tym wątku nastepnego zlotu.:evil_lol:[/quote]Wątek dopiero dziś został założony :cool3:


LINK DO VIII ZLOTU :cool3: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f991/viii-ogolnopolski-zlot-dogomaniakow-145606/[/url]


[quote name='cymbianka']mi się podobała organizacja w tamtym roku więc jestem za Esterą i Asią;);):loveu:[/quote]W zeszłym roku ja nic wspólnego z organizacją nie miałam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hmm... w sumie, to niezbyt się znam na tym odzyskiwaniu plików itd. :shake: A i tak zostało mi z jakieś 10 fot jeszcze do dodania... ;)
A mam pytanie, czy mogę jechać na następny zlot? Mam zgodę od mamy itd. ale na VII zlocie coś mówiliście o jakichś ograniczeniach, więc nie wiem. Mamy jakby co nie będzie, ona se wynajmie jakąś osobną kwaterę w tym Bobolinie czy gdzie to tam jest... ;)


Proszę! :grins::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gordonowa']Hmm... w sumie, to niezbyt się znam na tym odzyskiwaniu plików itd. :shake: A i tak zostało mi z jakieś 10 fot jeszcze do dodania... ;)
A mam pytanie, czy mogę jechać na następny zlot? Mam zgodę od mamy itd. ale na VII zlocie coś mówiliście o jakichś ograniczeniach, więc nie wiem. Mamy jakby co nie będzie, ona se wynajmie jakąś osobną kwaterę w tym Bobolinie czy gdzie to tam jest... ;)


Proszę! :grins::evil_lol:[/QUOTE]

myślę że ty raczej jesteś zwolniona z ograniczeń wiekowych :diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...