Jump to content
Dogomania

Łaciate, budzić się z zimowego snu! ;))


Dalma&Maja

Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[b]Kika[/b], spóźnione, ale serdecznie gratulacje :P

[b]Gonia[/b], witam Cię na forum :D
Może pokażesz jeszcze jakieś zdjęcia Azy? :)

Ja systematycznie dodaję zdjęcia Mai w jej temacie w Galerii, ale tutaj ciekawsze zdjęcia także będę co jakiś czas wklejać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Twoja Maja jest prześliczna! :D
Mam troche foteczek, ale moja Aza nie wygląda jak typowy dalmatyńczyk. Nie rozumiem dlaczego ona nie ma jeszcze wyraźnych cętek. :([/quote]

Nie chcę Cię martwić, ale ona już ma takie cętki, jakie będzie miała.A widziałaś matkę albo ojca Twojej suni - oni też , albo przynajmniej jedno z nich bylo blade.Ubytek czarnego pigmentu.Może to już zdarzyło sie we wcześniejszym pokoleniu - tak sie dzieje, jak niewłaściwie dobiera sie pary i kryje jak popadnie. :(

Link to comment
Share on other sites

[b]Gonia[/b], nawet jeśli Twoja sunia nie jest dalmatyńczykiem to masz psa w typie dalmatyńczyka, którego bardzo kochasz :D

A w jakim wieku jest Twoja Aza?

Mam jeszcze pytanie do [b]Kiki[/b]. Czy mogłabyś mi coś powiedzieć o budowie, postawie i ogólnym wyglądzie mojej Mai? :) Jesteś moim zdaniem ''fachowcem'' w tej dziedzinie, znasz się na tym lepiej ode mnie i dlatego chciałam Cię o to prosić :wink: (tylko proszę szczerze, ja przyjmę krytykę możliwie spokojnie, bo i tak kocham moją sunię :angel: )
To zdjęcie nie jest co prawda najlepsze, ale później wkleję jeszcze inne jeśli będzie taka potrzeba :D

[img]http://img26.echo.cx/img26/1729/tn00001646ri.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Dalma nie przesadzaj z tym fachowcem - siedzę w dalmaśkach już pare lat, ale i tak wszystkiego nie wiem. 8)
Maja ma ładna linie górną, ładnie stoi - jest proporcjonalnie zbudowana.Można się czepić umaszczenia - ma takie zlane plamki na pyszczku i ciemne mocno uszy,a powinny być w 1/3 przynajmniej białe, ale to trzeba zobaczyć z bliska,żeby ocenić.
bardzo dużo w ocenie naszej rasy zależy od ruchu, a ze zdjęcia nic o tym powiedzieć nie można.Glowę ma bez wątpienia suczą.

I tyle - podobno - fachowiec :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

[quote name='g_o_n_i_a']Hej, a co tu tak cicho? Pisać, Łaciate, na co czekacie? :D
Kika, będziesz na wystawie wraz z swoim Szczęściem w Rzeszowie (sierpień)?[/quote]

Nie obiecuję, bo dzień wcześniej jadę zupełnie gdzie indziej i nie wiem , czy na czs wrócę.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Wstydziłybyście się kochane... Ostatni post 16 lipca... Ojojoj ktoś tu musi rozruszeć towarzystwo :D Ide na ochotnika :rainbow1: i dołanczam się do stawarzyszenia miłośników cętkowańców. 8) ( Dalma i Yass już się pewnie cieszą z mojego najścia :evilbat: )
Mam Półtoraroczną (z hakiem ) dalmatynke Heroine znaną pozstronnym jako Fantazja Fefi. Jest świetna, dogadujemy się bardzo dobrze. Niema między nami awantur (zdarzały się na początku ja się dre ona szczeka :agrue: [---> spokojnie żartuje], ale od jakiegoś roku pokój, nawet wiele lepiej) No cuż... moja kuzynka zdefiniowała ją ostatnio jako szaloną, ale sądze że to był komplement ( :laola: ) Miałyśmy już dość ciężkie próby naszej (człowiek z psem) przyjaźni i ja się niezawiodłam ona mam nadzieje też.
Kończe niebęde wam Forum zapychać...
Ps. Kika :wink: Chyba się spotkałyśmy na MWPR w Katowicach 2005. Pamiętasz ? :megagrin: Taka w popielatym Żakiecie ze spanikowanym ciapkiem :bigcool:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']Ps. Kika :wink: Chyba się spotkałyśmy na MWPR w Katowicach 2005. Pamiętasz ? :megagrin: Taka w popielatym Żakiecie ze spanikowanym ciapkiem :bigcool:[/quote]

A pamiętam :D I jak spanikowany ciapek :wink: Dałaś się wciągnąc na dobre w wystawowy światek?


Ja juz niestety z urlopy wróciłam, a jak było fajnie - Pańcio z psicą w domu został , a baby w świat...............

Link to comment
Share on other sites

Świetna strona Maus :D Widziałam ją już wcześniej ;)Cudne psiaki, zazdrościć tylko Spotkałybyśmy się w krakowie, ale chyba cię niebyło :cry: ...
Zaprzyjaźnieni hodowcy mnie przestrzegali :P "Pokazy wciągają jak nałóg"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']Świetna strona Maus :D Widziałam ją już wcześniej ;)Cudne psiaki, zazdrościć tylko Spotkałybyśmy się w krakowie, ale chyba cię niebyło :cry: ...
Kika dałabym się wciągnąć jakby Szanowny Pan A. Mania troszeczke pozaniżał wpisowe :P Pozatym zaprzyjaźnieni hodowcy mnie przestrzegali :P "Pokazy wciągają jak nałóg"[/quote]

I tak ma być- to choroba bardddddzzzzzzzzoooooooooooo zakaźna, ale jaka frajda!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,

ja również mam dalmatynkę Sarę.
[b]Sara[/b] ma już 5 lat ale nadal jest moim najukochańszym maleństwem ;)
Straszny z niej pieszczoch, uwielbia się przytulać i jest bardzo zazdrosna :)

Teraz chyba się narażę ;)

[b]Sara[/b] jest najpiękniejszą dalmatynką na świecie :P :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...