Jump to content
Dogomania

Łaciate, budzić się z zimowego snu! ;))


Dalma&Maja

Recommended Posts

Witam serdecznie i łaciato :)

Mam nadzieję, że ten zastój (właściciele dalmatynów nic tu nie piszą :( )nastąpił dlatego, że wszyscy zapadli w zimowy sen... :wink: A teraz wraz z przyjściem wiosny zrobi się tu znowu łaciato, ciepło i kolorowo :D

Zapraszam już po raz kolejny do wymiany doświadczeń i do udzielania się na forum ''Pozostałych ras'' grupy VI :)

Na początek, by Was zmobilizować wkleję zdjęcia Mai w ruchu, podczas przedwiosennych szaleństw... :lol:
Mam nadzieję, że pójdziecie w moje ślady i w tym temacie zaczniecie pisać, pisać, pisać, bo ja naprawdę bardzo żałuję, że tak wspaniała rasa jaką są dalmatyńczyki nie ma ''swojego'' miejsca na tym forum i że nie rozmawiamy (chociaż jest nas bardzo niewiele) w łaciatym gronie tak jak robią te inni miłośnicy różnych ras... :(

[img]http://img187.exs.cx/img187/7130/skanuj00944dc.jpg[/img]
[img]http://img8.exs.cx/img8/755/skanuj00992wx.jpg[/img]
[img]http://img8.exs.cx/img8/4517/skanuj01000go.jpg[/img]

Jeszcze raz Was [b]zapraszam[/b], ja i Maja :D :angel:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O, jaka niespodzianka, a jednak jest jakiś odzew, jednak czuwacie... tylko tak cichutko jak myszki, gdzieś w innych częściach naszej dogomanii... :wink:

Kika i Mausa, leczcie się szybciutko z tego kataru wiosennego... :lol:

I piszcie, piszcie... niech dalmatyńce mają swój kącik na DGM... :D

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj już piłam te gorzałkę i katar jakby przechodził :wink: Co rady starszych znaczą - trzeba słuchać i stosować :wink:
Jak [b]mausa[/b] napisała nad wystawami trzeba sie zastanawiać - tytuły interchampionów pozdobywać, a wtedy już zrelaksowane nic tylko na dogo siedzieć będziemy :wink:

Link to comment
Share on other sites

Nasze obie sunie mają - tak mi sie przynajmniej zdaje - wielkie ambicje 8) zdobyć tytuły Interchampiona.
Sądze ,że nie zdradzam tu żadnej tajemnicy - prawda [b]mausa[/b] :roll:
W związku z tym my musimy trochę pojeździć, żeby one :wink: mogły te plany zrealizwać!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

moja sama nie moze sie zdecydowac :wink:
kaluze, bajorka i wszelkie zasyfione strumyczki musi zwiedzic doglebnie.. z drugiej strony nad morzem ograniczyla sie tylko do obszczekiwania fal i wody, bo przeciez jej pancie zabraly (wyjasnienie: yass sie kompala :D ).. swietnie to wygladalo.. przez dwa tygodnie codziennie mozna bylo spotkac na plazy wariatke w wodzie i nakrapianca na brzegu, przy czym wariatka krzyczala 'Blue, no chodz, ratuj mnie, zimno mi, fale mnie zjedza' :biggrina:

Link to comment
Share on other sites

Moje diblątko wody generalnie nie lubi! Do wanny trzeba ją na siłę wsadzać i trzymać,żeby nie uciekła.
Za to do rzeki już kilka razy weszła, ale jak szybko wchodziła- tak jeszcze szybciej wychodziła :wink:
Może to efekt tego,że w maleństwie wpadła mi na dużą wodę i się wystraszyła?
Chciałam ją przekonać do wody w ubiegłe lato, ale nie starczyło czasu - następne przed nami - może się uda.

Link to comment
Share on other sites

Zorbi nie lubi wody :P
Tak samo jak u Kiki w wannie go trzeba trzymać zeby nie uciekł :P
Chociaż jak jest na spacerze zdarza mu się wskoczyć do wody ;) W wakacje za patykiem do jeziorka wskakiwał =)
W tym roku nad morze jedziemy zobaczymy jak zaraguje ;)
Kika widzimy sie w Opolu ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...