Jump to content
Dogomania

Łaciate, budzić się z zimowego snu! ;))


Dalma&Maja

Recommended Posts

aha :/ Eter ehhh
No wlasnie tak patrzylam w rodowod..tam tez jest pokrewieństwo Samanty (z tego co pamietam).
hmm trudno sądze że bylyby ładne szczeniaki ;)
No to do Opola ;)
(ja sie boje :P Musimy wygrać z Hektorem uhhh:P)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ruska']aha :/ Eter ehhh
No wlasnie tak patrzylam w rodowod..tam tez jest pokrewieństwo Samanty (z tego co pamietam).
hmm trudno sądze że bylyby ładne szczeniaki ;)
No to do Opola ;)
(ja sie boje :P Musimy wygrać z Hektorem uhhh:P)[/quote]

Macie jeszcze ładnego konkurenta z Węgier w posredniej.

Kto wystawia Zorbiego?

Link to comment
Share on other sites

ja wystawiam:P
[quote]
Macie jeszcze ładnego konkurenta z Węgier w posredniej.
[/quote]
dzęki za pocieszenie :P
mam nadzieje że Zorbi będzie ładnie się ruszał uhh ,to denerwujące :P
Taa widzialam tego Węgra najego stronce internetowej-duzo plamek ma:P Jak Zorbi sie dobrze wystawi to tych dwóch panow pokona :P
Aniu gratulacje =) No wlasnie jaki temat ? =)
Forum zwierzak niedziala bo(informacja od Xieta)
cos za duzo na serwer wladowal,powinno byc dostepne 22/23 kwienia.

Link to comment
Share on other sites

Gratulujemy egzaminu :D ja mam dwa dalmatyny bez papierów jeden od smoczka drugi ze schroniska i jutro jedziemy bez dalmatynów do schroniska w wałbrzych bo są tam dwa dalmatyny będziemy robic im zdlęcia i zawozimy karmę i szczepionki może wiecie gdzie wysłać zdjęcia albo macie zwaroiwanych znajomych którzy pomogli by w znalezieniu im domów.Pozdrawiamy z Łodzi
:P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam
Przedstawiłam sie juz w innym temacie :)

Chcialam tylko powiedziec do Kiki ze ma piekną sunie :)
Kiedy moge ją zobaczyc na żywo i gdzie (chodzi mi o wystawy oczywiście ;) )
Dziekiz góry za odpowiedz :)
Bardzo sie ciesze ze jest forum o dalmatyńczykach ale cos wize ze to jakaś cisza panuje :( Dlaczego ?? Mało nas ? wielbicieli piegusków :( eh....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aldi']Witam
Przedstawiłam sie juz w innym temacie :)

Chcialam tylko powiedziec do Kiki ze ma piekną sunie :)
Kiedy moge ją zobaczyc na żywo i gdzie (chodzi mi o wystawy oczywiście ;) )
Dziekiz góry za odpowiedz :)
Bardzo sie ciesze ze jest forum o dalmatyńczykach ale cos wize ze to jakaś cisza panuje :( Dlaczego ?? Mało nas ? wielbicieli piegusków :( eh....[/quote]

Ja ostatnio zakrętu nie łapię i rzadko na forum ogólnie zaglądam.A skąd jesteś to Ci wtedy odpowiem gdzie bedzie najbliżej. :D

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie! :)
Jeżeli można, to także dołączę się do wątku o dalmatyńczykach.
Obecnie posiadam roczną sunię właśnie tej rasy. Aza (tak się wabi) jest istnym żywym srebrem. Chociaż czasami jest niegrzeczna bardzo się rozumiemy. Jest świetnym psiakiem, choć muszę przyznać, że czasami daje w kość. Ale i tak za nic w świecie nie oddałabym nikomu i nie zamieniła na innego psa mojej Azuni.

A tak właśnie wygląda moje maleństwo. :)

[img]http://upload.miau.pl/1/15983.jpg[/img]
Obie jesteśmy tu nowe i pochodzimy z Rzeszowa. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Witam serdecznie! :)
Jeżeli można, to także dołączę się do wątku o dalmatyńczykach.
Obecnie posiadam roczną sunię właśnie tej rasy. Aza (tak się wabi) jest istnym żywym srebrem. Chociaż czasami jest niegrzeczna bardzo się rozumiemy. Jest świetnym psiakiem, choć muszę przyznać, że czasami daje w kość. Ale i tak za nic w świecie nie oddałabym nikomu i nie zamieniła na innego psa mojej Azuni.

A tak właśnie wygląda moje maleństwo. :)


Obie jesteśmy tu nowe i pochodzimy z Rzeszowa. ;)[/quote]

Kolejny fan kropek - witaj!
Czemu piszesz ,że Twoja sunia jest niegrzeczna- nie ma niegrzecznych dalmaśków :wink: są tylko niewybiegane .Jak dostaną w kość na spacerach - to potem tylko śpią.
Skąd pochodzi Twój kropek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Moje maleństwo jest nierodowodowe i była nabyta w Dębicy. :wink:
Może faktycznie źle to ujęłam, ale zgodzę się z Tobą, że Aza zawsze jest niewybiegana. :D[/quote]

Tak bez szaleństwa, ale niewybiegany pies gończy - rodowodowy, czy nie - będzie trochę dokuczliwy i nieszczęsliwy przy tym.Poza tym Twoja sunia weszła teraz w wiek prób - możesz spodziewać sie,że w wielu zachowaniach zauważysz jakby zapomniala tego , czego nauczyłaś ją do tej pory.Taka próba sił. 8) Z Twojej strony wymaga ten okres dużej stanowczości.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze wiedzieć, że Aza przechodzi wiek prób. I zgadza się, to co piszesz - w ostatni czasie często nie słucha i jest nieposłuszna. Ale przy mojej Azuni stałam się o wiele cierpliwsza. :D
Kika, w jakim wieku jest Twój dalmatyńczyk? :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...